PTBO.EDU.PL – Opinie dietetyków z forum

Zespół dietetyków, który jest w stanie pomóc Ci dobrze wyglądać i czuć się jak najlepiej, udostępniając Tobie szczerych opinii o najbardziej skutecznych i naturalnych produktach na rynku w Polsce i na świecie. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i badaniami w zakresie odchudzania, odnowy biologicznej i zdrowia. Jest to nasza najlepsza recepta na odnalezienie najlepszego produktu, kremu lub suplementu diety.

Badamy w dokładny sposób każdy składnik produktu i porównujemy go z naukowymi badaniami. Sprawdzamy, czy udostępniane produkty w sprzedaży posiadają wysokie standardy jakości. Udostępniamy aktualne dane na temat bezpieczeństwa stosowania danego produktu opierając się na opinii specjalistów.


Jakie opinie udostępniają o nas czytelnicy?

Dziękuję za przydatne porady zdrowotne. Od czasu gdy zaczęłam stosować się do udostępnianych tutaj porad dietetycznych schudłam 8 kilogramów i odzyskałam dawną sylwetkę. Bardzo polecam zespół specjalistów PTBO wszystkim tym, którzy chcą schudnąć i cieszyć się lekkością.

Aneta Grzyb

Moja praca charakteryzuje się dużym stresem co powodowało u mnie nadmiar wagi. Dodatkowo brak czasu na odpowiednie odżywianie spowodowało nadwagę. Dzięki specjalistom z PTBO odchudziłam się 13 kilogramów w krótkim czasie. Powróciłam do swojej dawnej wagi w którym czuje się lżej i smuklej. Dziś jestem szczęśliwa, że odzyskałam swoją szczupłą figurę.

Martyna Nowak