Anti-Grey Treatment kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Anti-Grey Treatment to nowość na rynku w kategorii zwalczania przedwczesnej utraty koloru włosów. Ten suplement diety pomaga wyeliminować problemy skóry głowy, w tym wypadania włosów. Anti-Grey Treatment ma postać kapsułek, które wpływają na utratę naturalnego pigmentu melaniny. Organiczna i innowacyjna formuła ma za zadanie wyprzeć comiesięczną uciążliwą procedurę farbowania włosów. Suplement Anti-Grey Treatment eliminuje przyczyny pierwszych oznak siwienia włosów. Stymuluje cebulki do wzrostu i ochrania naturalny kolor włosów na długi czas.

Najczęstszymi przyczynami siwienia włosów są:

 • zaburzenia produkcji melanocytów
 • choroby przewlekłe
 • zaburzenia genetyczne
 • dysfunkcja układu krążenia
 • wiek
 • cukrzyca
 • niezdrowa dieta

Efekty Anti-Grey Treatment

Anti-Grey Treatment opinieSuplement diety Anti-Grey Treatment natychmiastowo i długotrwale przywraca niedobory melatoniny, dzięki czemu nasz naturalny kolor włosów powraca. Anti-Grey Treatment jest zupełnie nieinwazyjny, w przeciwieństwie do stosowania farb do włosów, które niszczą strukturę włosa.

Niektóre z efektów kuracji Anti-Grey Treatment:

 • Mocne i zdrowe włosy
 • Odżywione mieszki włosowe już od pierwszej kapsułki
 • Zwiększona szybkość wzrostu włosów o ponad 150%
 • Miękkie w dotyku, jedwabiste i lśniące włosy

Istnieją dwa rodzaje kapsułek Anti-Grey Treatment, do włosów blond oraz do włosów ciemnych.

Stosowanie Anti-Grey Treatment

Stosowanie Anti-Grey Treatment jest niezwykle proste. Należy przyjmować jedną kapsułkę rano i jedną wieczorem, popijając odpowiednią ilością wody.

Podstawowa kuracja Anti-Grey Treatment trwa 1 miesiąc. Ze względu na pozytywne działanie suplementu na system odpornościowy, skórę, włosy i paznokcie, jest możliwość kontynuowania dalszej kuracji.

Zalecana dzienna dawka to dwie kapsułki dziennie. Suplement diety Anti-Grey Treatment można stosować przed, po lub w trakcie posiłku.

Skład Anti-Grey Treatment

Skład suplementu diety Anti-Grey Treatment zawiera same naturalne składniki. Niektóre z nich to:

 • Witamina A – witamina pozytywnie oddziałowującą na stan włosów, skóry i paznokci. Pomaga zwalczyć wypadanie włosów i efekty siwienia. Pozytywnie wpływa na stany zapalne skóry głowy.
 • L-cysteina – w naturalny sposób przywraca pracę melanocytów, które oddziałowują na cząsteczki kolagenu.
 • Kwas paraaminobenzoesowy – aminokwas wykorzystywany do produkcji melatoniny, działający przeciwstarzeniowo na strukturę włosów i skóry.
 • Witamina B5 – szybko regeneruje komórki włosa, wspomaga wytrzymałość tkanki łącznej, co sprawia, że włosy stają się mocniejsze.

Pełna lista składników znajduje się na stronie producenta.

Skutki uboczne Anti-Grey Treatment

Producent suplementu Anti-Grey Treatment podaje, że skład kapsułek jest całkowicie organiczny, hipoalergiczny i w 100% wegański. Badania wykazały, że suplement nie zawiera przeciwwskazań do stosowania ani nie wywołuje skutków ubocznych.

Należy jednak pamiętać, aby suplement Anti-Grey Treatment stosować zgodnie z przeznaczeniem i nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Opinie Anti-Grey Treatment

Suplement Anti-Grey Treatment spotyka się z wieloma pozytywnymi opiniami konsumentów. Między innymi twierdzą, iż jest to wspaniała alternatywa dla farbowania włosów szkodliwymi farbami chemicznymi. Chwalą sobie również skuteczność kuracji.

Dzięki Anti-Grey Treatment odmłodniałam o conajmniej 10 lat, a po pierwszych siwych włosach nie ma już ani śladu.

Wydawałoby się, że siwe włosy nie są aż takim utrapieniem dla blondynek, a jednak… Straciłam pewność siebie, kiedy już się pojawiły. Przez przypadek natrafiłam w internecie na Anti-Grey Treatment i to był strzał w dziesiątkę.

Nie wierzyłam w działanie Anti-Grey Treatment dopóki sama nie spróbowałam. Poprawił nie tylko głębię moich czarnych włosów, ale także wzmocnił paznokcie.

Cena Anti-Grey Treatment

Cena suplementu Anti-Grey Treatment to 137 zł za 30 kapsułek. Jednak producent organizuje częste promocje, dzięki którym możemy kupić kapsułki w atrakcyjnej cenie.

Gdzie kupić Anti-Grey Treatment?

Kapsułki Anti-Grey Treatment nie są dostępne w aptekach. Jest to działanie producenta, aby otrzymać w 100% oryginalny produkt.

Suplement Anti-Grey Treatment można kupić na oficjalnej stronie producenta.

Melanocyty odpowiedzialne są za naturalny kolor włosów. Są to komórki, które wytwarzają pigment.

 • Eumelanina – odpowiada za brązowy i czarny kolor
 • Feomelanina – odpowiada za żółty, czerwony i pomarańczowy kolor

Wyżej wymienione nazwy, to właśnie nazwy pigmentów. Naturalne odcienie włosów zależą od ich proporcji. Najczęściej są one uwarunkowane genetycznie, ale zdarzają się przypadki, w których dziecko nie dziedziczy koloru po rodzicach lub innych krewnych.

Z wiekiem włosy mają w sobie coraz mniej pigmentu. Spowodowane jest to ustaniem aktywności melanocytów. Szybka lub opóźniona siwizna zależna jest od dziedziczenia tendencji po rodzicach.
Siwizna ma różne odcienie, od srebrnego po żółte. Zależne jest to od keratynowych łusek, z których zbudowana jest łodyga włosa. Pierwsze siwe włosy pojawiają się około 35 a 40 roku życia. Wiele lat badań udowodniło, że nieodpowiednia, uboga w witaminy dieta ma wpływ na przedwczesne siwienie włosów. W przypadku mężczyzn jest to często połączone z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem

Zawarta w tej publikacji analiza Anti-Grey Treatment w tym opinie i recenzja tego produktu ukazana została na podstawie zewnętrznych źródeł na forum, blogach z recenzjami, portalach społecznościowych i ofertach producenta. Więcej danych na temat można odszukać pod adresem https://www.aad.org/public/diseases/hair-loss/types/alopecia oraz na https://www.webmd.com/skin-problems-and-treatments/guide/alopecia-areata pod którym udostępniono badania i inne właściwości.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *