Biostinex – Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Biostinex to stosunkowo nowy suplement na rynku polskim, który ma sprawić, że zbędne kilogramy znikną bez stosowania diet i większych zmian w diecie. Przynajmniej tak obiecuje producent. W rzeczywistości, około połowa ludności Polski ma nadwagę. Nic więc dziwnego, że wiele osób szuka sposobów na osiągnięcie wymarzonej wagi.

Wiele osób często nie ma czasu i energii w swoim codziennym życiu, aby spędzać godziny na ćwiczeniach lub przestrzegać ścisłej diety. Dlatego też chcieliśmy dowiedzieć się, co tak naprawdę kryje się za obietnicami producenta, przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania produktu, przeprowadziliśmy nasz własny test i podsumowaliśmy wyniki dla Ciebie w naszym nowym artykule na temat Biostinex poniżej.

Co to jest Biostinex?

Biostinex opinieTen szczególny suplement a właściwie produkt na utratę masy ciała, który jest przyjmowany doustnie w postaci kapsułek. Biostinex oparty jest na dwufazowym systemie działania, którego celem jest przyspieszenie metabolizmu tłuszczów i zahamowanie uczucia głodu. Ponadto kapsułki mają sprawić, że szybciej poczujesz się najedzony w porze posiłku i po posiłku.

Dla kogo Biostinex?

Według producenta, Biostinex ma umożliwić ogromną utratę wagi w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu osoby dotknięte nadwagą mogą osiągnąć pozytywny efekt dla siebie i swojego zdrowia. Ponieważ nie chcieliśmy polegać wyłącznie na obietnicach reklamowych producenta, sami przetestowaliśmy produkt. Ale o tym więcej w dalszej części artykułu.

Według producenta, kapsułki Biostinex są odpowiednie dla wszystkich ludzi, którzy chcą schudnąć bez większego wysiłku. Mimo, że jest reklamowany głównie dla kobiet, mężczyźni również mogą przyjmować kapsułki bez wahania. Według producenta, wiek i ogólny stan zdrowia nie odgrywają roli, ponieważ tabletki składają się wyłącznie ze składników ziołowych.

Test Biostinex

Bardzo ważne jest dla nas, aby w naszych badaniach dowiedzieć się, na ile dany produkt jest skuteczny i/lub tolerowany w praktyce, bo oczywiście jak każdy producent zachwala swoje preparaty pod tym względem ponad wszelką miarę. Z tego powodu postanowiliśmy przeprowadzić czterotygodniowy test Biostinex z udziałem ochotnika z grona naszych czytelników.

33-letnia Monika chętnie zgodziła się na przeprowadzenie testu razem z naszym zespołem. Przed badaniem ważyła 88 kg i miała 162 cm wzrostu. Według jej własnych informacji, Monika zmagała się z nadwagą od czasu, gdy była nastolatką. Dotychczasowe próby odchudzania za pomocą diet lub suplementów niestety nie przynosiły rezultatów.

Test Biostinex – Tydzień 1

Zanim mogliśmy wspólnie rozpocząć test Biostinex, zaprosiliśmy Monikę do naszego gabinetu na wstępną rozmowę. Tam też wyjaśniliśmy jej prawidłowe dawkowanie tabletek.

Producent zaleca przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie popijając odpowiednią ilością wody. Należy je przyjmować raz rano i raz wieczorem, nie należy przekraczać maksymalnej liczby dwóch kapsułek.

Test Biostinex – Tydzień 2

Ostatniego dnia drugiego tygodnia testów mieliśmy pierwszą kontrolę z Moniką. Niestety, nie byliśmy w stanie wykryć żadnej utraty wagi u naszej osoby testowej.

Monika powiedziała nam również, że kapsułki Biostinex były stosunkowo łatwe do połknięcia ze względu na ich rozmiar i kształt. Na szczęście do tej pory nie miała żadnych skutków ubocznych ani powikłań, dlatego trzeci tydzień testu rozpoczęliśmy z niecierpliwością oczekując pierwszych wyników.

Test Biostinex – Tydzień 3

Pod koniec trzeciego tygodnia umówiliśmy się również z Moniką na wizytę kontrolną, abyśmy mogli lepiej zarejestrować stan przejściowy. Po przybyciu do naszego gabinetu, Monika najpierw udała się na wagę. Po upływie kolejnego tygodnia udało się już zauważyć pierwsze rezultaty spadku wagi.

Podczas naszej rozmowy indywidualnej Monika powiedziała nam, że od tygodnia odczuwa dobre samopoczucie z powodu osiąganych efektów. Poinformowaliśmy ją oczywiście, że w każdej chwili może przerwać test Biostinex.

Test Biostinex – Tydzień 4

W ostatnim dniu okresu testowego zaplanowaliśmy oczywiście również wizytę kontrolną, aby móc wyciągnąć ostateczne wnioski. W ciągu ostatniego tygodnia Monice udało się schudnąć dzięki Biostinex i stylu życia który prowadzi.

Monika poinformowała również, że jej samopoczucie nadal się polepszało. Zdecydowaliśmy się przerwać test w tym momencie, ponieważ Monika uznała, że jej efekty są już wystarczającej. Eksperyment własny zakończyliśmy z odpowiednio interesującym wynikiem.

Czy istnieje skuteczna alternatywa Biostinex?

Wiadomo, że nie każdy może być przekonany do kapsułek Biostinex podczas testu. Niemniej jednak wiemy, że otyłość jest problemem, który dotyka i niepokoi wiele osób. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu tutaj inną, ciekawą i znaną alternatywę, z którym można rzeczywiście schudnąć bez wysiłku.

Popularny i dobrze znany Fatoslimin, tak samo jak Biostinex, zdołał już udowodnić swoją skuteczność i tolerancję w wielu niezależnych badaniach. Ponadto pomogła już wielu naszym czytelnikom osiągnąć wymarzoną wagę, o czym wiemy z licznych listów od czytelników. Skład tego preparatu nie tylko podkręca metabolizm, ale także tłumi uczucie głodu.


Ranking produktów na Odchudzanie - Czerwiec 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 25.03.2024

Opinie Biostinex

Opinie klientów pomagają nam uzyskać trzecią perspektywę na jakość produktu. Dlatego przed napisaniem artykułu zawsze intensywnie poszukujemy różnych opinii na temat produktów na dużych forum i w mediach społecznościowych.

Zauważyliśmy, że większość doświadczeń innych klientów związanych z Biostinex pokrywa się z naszymi. W większości postów na forum, kapsułki są opisane jako skuteczne. Wielu klientów było w stanie osiągnąć zadowalające rezultaty.

Ponadto wielu klientów informuje, że po tygodniu przyjmowania tabletek nie musieli zmagać się ze skutkami ubocznymi Biostinex. W przypadku niektórych użytkowników można było odczuć lepsze samopoczucie.

Biostinex mnie nie rozczarował. Obietnice w reklamach brzmiały świetnie, łatwo schudnąć itp. brzmi świetnie na początku. Faktycznie, po czterech tygodniach przyjmowania tabletek udało mi się zrzucić trochę zbednych kilogramów.

Na stronie internetowej producenta znajduje się interesujący raport lekarski na temat Biostinex.

Opinia Biostinex

Referencje od zadowolonych klientów na stronie internetowej produktu sprawiły, że  z zainteresowaniem podchodzimy do dostępnej oferty produktu. Podsumowując, aktualne opinie o Biostinex są pozytywne i można je odszukać na rożnych forum, również na portalach społecznościowych.

Czy istnieje raport z badania przeprowadzonego przez Stiftung Warentest?

Największa niemiecka organizacja konsumencka istnieje od lat 60-tych i od tego czasu publikuje raporty na temat jakości wielu różnych produktów. Często tylko garstka z nich wypada zadowalająco lub dobrze.

W związku z tym sprawdziliśmy stronę internetową fundacji, ale nie udało nam się znaleźć raportu Stiftung Warentest na temat kapsułek Biostinex. Niestety, w przypadku produktów, które nie zostały przebadane, zawsze istnieje ryzyko zakupu produktów nieskutecznych lub źle tolerowanych.

Czy istnieją inne oficjalne testy i badania dotyczące Biostinexu?

W dzisiejszych czasach, ze względu na ogromną różnorodność produktów, niezależne testy i badania stały się ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Często pomagają one osobom zainteresowanym w okresie poprzedzającym zakup w podjęciu decyzji. Na stronie internetowej producenta Biostinex reklamuje się, że kapsułki były już wielokrotnie testowane, ale obecnie nie można znaleźć żadnych wiarygodnych źródeł dla tego oświadczenia.

Stosowanie Biostinex i dawkowanie

Jeśli wziąć kapsułki prawidłowo, powinieneś być w stanie osiągnąć pożądane rezultaty w krótkim czasie. Przynajmniej tak reklamuje to producent. Należy przyjmować dwie kapsułki dziennie, popijając wystarczającą ilością płynu. Najlepiej jest przyjmować Biostinex raz rano przed śniadaniem i raz wieczorem przed pójściem spać.

Działanie Biostinex

Działanie preparatu oparte jest na systemie 2-fazowym. W pierwszej fazie uczucie głodu jest tłumione, a w drugiej fazie spalanie tłuszczu jest promowane. W ten sposób, Purosali6 jest powiedział, aby umożliwić utratę do 14 kg masy ciała w ciągu czterech tygodni.

Musimy jednak wspomnieć, że obiecywane przez producenta efekty Biostinex mogą się również nie pojawić i zostać uznane, za niesatysfakcjonujące.

Skład Biostinex

Substancje czynne zawarte w preparacie zwykle decydują o jego tolerancji i skuteczności. Dlatego w dalszej części chcielibyśmy wymienić poszczególne składniki Biostinexu i krótko wyjaśnić ich wpływ na organizm:

  • Ekstrakt z owoców głogu: Owoc ten pochodzi z Chin i ma wspomagać układ pokarmowy podczas trawienia. Ponadto, mówi się, że można również utrzymać swoją wymarzoną wagę lepiej z tego składnika aktywnego, ponieważ ma pozytywny wpływ na uczucie sytości.
  • Ekstrakt z zielonych ziaren kawy: Większość ludzi zna kawę, ale tylko nieliczni znają zieloną kawę. Jak sama nazwa wskazuje, ekstrakt jest uzyskiwany z zielonych ziaren kawy. Wyciąg jest powiedział, aby zwiększyć metabolizm tłuszczu i dostarczyć organizmowi ważnych minerałów, takich jak magnez, jod, żelazo i wapń podczas podejmowania Biostinexe.
  • Garcinia Cambogia wyciąg: Ten wyciąg z owoców  posiada wiele interesujących właściwości. Jeszcze kilka lat temu był raczej nieznany, a obecnie jest stosowany w wielu preparatach odchudzających.

Skutki uboczne Biostinex

Zgodnie z obietnicą producenta, klienci nie muszą się martwić o możliwe skutki uboczne Biostinex. Ponieważ kapsułki są wykonane z czysto ziołowych składników aktywnych, mają być dobrze tolerowane przez każdą osobę, niezależnie od wieku, płci i stanu wyjściowego.

Musimy jednak w tym miejscu wyraźnie zaznaczyć, by przed stosowaniem zapoznać się ze szczegółami stosowania. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą.

Gdzie kupić Biostinex?

Jeśli chcesz kupić Biostinex, nie masz wielu opcji. Kapsułki można zamówić tylko w sklepie producenta. Tabletki nie są dostępne w aptekach, ponieważ nie posiadają ważnego centralnego numeru farmaceutycznego (PZN) i dlatego nie mogą być tam sprzedawane. Kapsułek nie znajdziesz również w sieciach drogerii takich jak Rossmann.

Cena Biostinex

Cena Biostinexu jest stosunkowo normalna a więc akceptowalna w stosunku do innych produktów o podobnym działaniu. Za opakowanie 30 kapsułek zapłacisz 137 złotych. Ma to być oferta zniżkowa, gdyż pierwotna cena wynosiła niewiele więcej. Na stronie sklepu producenta można wybrać również opcję płatności z góry lub za odbiorem.

Najczęściej zadawane pytania

W ostatnim czasie otrzymujemy coraz więcej pytań dotyczących kapsułek Biostinex. Niestety, nie mamy czasu, aby odpowiedzieć na każde pytanie indywidualnie i natychmiast. Dlatego w dalszej części rozdziału pokrótce omówimy najczęściej zadawane pytania:

Czy istnieje forum Biostinex?

Nie, nie mogliśmy znaleźć konkretnego forum na temat tych specjalnych kapsułek podczas naszych badań w Internecie. Można jednak zapoznać się z wieloma relacjami klientów na większych forach (zdrowotnych) lub w mediach społecznościowych.

Czy można kupić Biostinex w aptece?

Nie, kapsułki nie są dopuszczone do obrotu i sprzedaży w aptekach lub aptekach internetowych. Powodem tego jest fakt, że preparat nie posiada PZN (Farmaceutycznego Numeru Centralnego). Tylko preparaty, które zostały uprzednio dostatecznie przetestowane, otrzymują (niemiecki) PZN.

Czy Biostinex pomaga schudnąć?

Producent reklamuje, że w ciągu kilku tygodni można stracić kilka kilogramów masy ciała. W naszym teście własnym okazało się jednak, że jest to możliwe przy odpowiednim stylu życia.

Czy przyjmowanie Biostinex jest niebezpieczne?

Chociaż producent reklamuje na swojej stronie internetowej, że przyjmowanie kapsułek jest wolne od jakichkolwiek komplikacji zaleca się przed stosowaniem produktu z zapoznaniem się z ulotką lub treścią na etykiecie. W przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą.

Czy dostawca Biostinexu cieszy się dobrą opinią?

Podczas naszych poszukiwań opinii na temat produktu jak i producenta nie odnaleziono opinii na temat producenta, ani tych negatywnych i ani pozytywnych.

Analiza Biostinex

Kapsułki Biostinex wzbudzają wielkie nadzieje. Po krótkim czasie musieliśmy się jednak przekonać, czy podawana przez producenta skuteczność jest tylko czystą obietnicą reklamową czy jednak nie. Należy pamiętać, że wszelkie szczegóły oraz analiza oparta została na podstawie zewnętrznych źródeł dostępnych na forum, stronie producenta oraz innych blogach i portalach społecznościowych. Więcej w temacie odchudzania można odszukać pod adresem https://www.healthline.com/nutrition/how-to-lose-weight-as-fast-as-possible pod którym opublikowano szczegóły i właściwości oraz badania.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *