Delislim – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Każdy, kto choćby raz w życiu chciał pozbyć się zbędnych kilogramów, wie ile wysiłku i pracy wymaga ten proces. Z tego względu wiele osób szuka suplementu, który pomoże im wytrwać w postanowieniach i ułatwi utratę wagi. W ostatnim czasie stało się głośno o Delislimie – preparacie, którego formuła bazuje na wiedzy na temat diety ketogenicznej.

Zasada działania diety ketogenicznej polega na zwiększeniu proporcji tłuszczów w diecie względem węglowodanów. W diecie przeciętnego człowieka, węglowodany stanowią ok 50%, tłuszcze 35%, a białka 15%. W diecie keto proporcja ta zmienia się na korzyść tłuszczów w taki sposób, że stanowią one prawie 80-90% energii przyjmowanej przez człowieka.

Przy takiej podaży tłuszczów, organizm zaczyna tracić główne źródło energii, jakim są węglowodany. Uzyskiwana z nich glukoza zasilająca większość procesów zachodzących w organizmie przestaje być podstawowym paliwem. W takiej sytuacji organizm musi przestawić się na odzyskiwanie energii ze zgromadzonych tłuszczów. Kiedy glikogen przestaje być głównym źródłem energii wątroba zaczyna uwalniać do krwi ketony i rozpoczyna się proces ketozy. Na skutek tego we krwi zmniejsza się ilość insuliny, a tym samym słabnie uczucie łaknienia i zapotrzebowania na słodycze.

Takie zmiany nie zachodzą z dnia na dzień i pierwsze 2 tygodnie przebywania na zmienionej diecie są kluczowe dla jej powodzenia. Wówczas należy ściśle trzymać się wyznaczonych proporcji tłuszczów i węglowodanów i starać się nie dostarczać sobie energii w formie cukrów prostych.

Na diecie keto warto zadbać o wartościowe źródło tłuszczów, jakie stanowią np.: orzechy i nasiona, oleje roślinne, tłuste ryby czy przetwory mleczne. Dietę można uzupełniać niskokalorycznymi warzywami. Dobrym wyborem będą warzywa liściaste, papryka, pomidory czy warzywa strączkowe w ograniczonych ilościach. Należy szczególnie uważać na owoce, które w łatwy sposób mogą zaburzyć proporcję spożywanych tłuszczów względem węglowodanów.

To w wielkim skrócie, jak działa dieta keto. Przejdźmy do tego, jaki związek z opisanym procesem ma Delislim.

Delislim – co to jest?

Delislim opinieDelislim to preparat pochodzenia naturalnego, który ułatwia organizmowi wejście w stan ketozy, czyli zwiększenie udziału energii pozyskiwanej z tłuszczów w stosunku do tej pozyskiwanej z rozpadu węglowodanów. Proces zmiany źródła pozyskiwania energii jest często bardzo nieprzyjemny i trudno w nim wytrwać, dlatego stosowanie preparatu, połączone z dietą to dla wielu optymalny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Jednym z efektów Delismlim jest sprawienie, że uczucie łaknienia nie pojawia się od razu po posiłku. Co więcej, Delislim wpływa na wątrobę, powodując szybsze spalanie tłuszczu i szybszą produkcję ketonów. Ketony to cząsteczki produkowane przez wątrobę z kwasów tłuszczowych na skutek zmniejszenia spożycia węglowodanów. Zawierają one energię odzyskaną ze zmagazynowanych w organizmie zapasów tkanki tłuszczowej.


Ranking produktów na Odchudzanie - Czerwiec 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 23.04.2024

Skład Delislim

Skład preparatu jest w 100 procentach naturalny, zawiera on substancje pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest bezpieczny w użyciu.

Głównymi komponentami Delislimu są gujawa i gorzka pomarańcza, ale w jego skład wchodzą też: chrom, L-tyrozyna, kofeina czy kapsaicyna. Poniżej opisujemy działanie i właściwości poszczególnych składników:

Gujawa

Ta tropikalna roślina, kształtem przypominająca gruszkę, zaskakuje swoimi licznymi właściwościami. Jest nie tylko cennym źródłem witaminy C (zawiera jej więcej niż cytryna) oraz innych witamin (B, E i A) ale i błonnika oraz polifenoli. Wyjątkowo wysoka ilość błonnika – 9g na 100g – sprawia, że po zjedzeniu owocu długo utrzymuje się uczucie sytości. Głównie ten efekt wykorzystał producent Delislimu, włączając gujawę w skład preparatu.

Gorzka pomarańcza

To owoc, który ze względu na korzyści wynikające z jego spożycia znalazł szerokie zastosowanie w kuchni. Jej kwaśny i gorzki smak nie zachęca do spożywania na surowo, jednak przetworzona zachwyca swoimi walorami. Bogata w witaminę C pomarańcza wspiera procesy antyoksydacyjne, a wyciąg z pomarańczy wspomaga lipolizę, czyli rozpad trójglicerydów. Dodatkowo senefryna wspiera beta-oksydację tłuszczów i wzmaga procesy metaboliczne.

Chrom

Chrom to składnik odpowiedzialny za ograniczenie uczucia łaknienia. Ten pierwiastek ma wpływ na relację glukozy i insuliny. Obniża i stabilizuje poziom glukozy, dzięki czemu w trakcie diety ogranicza napady wilczego apetytu czy chęć na podjadanie. Tym samym, chrom ma funkcje wspomagające proces odchudzania. Dzięki zawartości chromu, po zażyciu Delislimu – uczucie sytości po posiłku utrzymuje się dłużej.

L-tyrozyna

L-tyrozyna zaopatruje organizm w azot i wpływa na produkcję dopaminy. Dopamina to neuroprzekaźnik, który wpływa m.in. na samopoczucie i radzenie sobie ze stresem. Ten, kto zajadał stres, wie, jakie trudne do przezwyciężenia to uczucie. Przy wyższym poziomie dopaminy sięganie po przekąski jest rzadsze i łatwiejsze do wyeliminowania.

Kofeina

Kolejnym komponentem, który wpływa na przyspieszenie spalania tłuszczu przez Delislim jest kofeina głównie pochodząca z owocu guarany. Ten znany związek chemiczny wpływa nie tylko na zdolność do koncentracji, pobudzenie organizmu ale i przyspiesza spalanie tłuszczu. Kofeina wpływa na produkcję hormonów adrenaliny i noradrenaliny, które są inicjatorami procesu zwanego lipolizą. W wyniku tego procesu do krwi uwalniane są kwasy tłuszczowe, które stanowią źródło energii dla organizmu.

Ekstrakt z zielonej herbaty

Ekstrakt z zielonej herbaty zawierający substancje chemiczne zwane katechinami. To substancje wpływające na obniżenie poziomu glukozy we krwi, a tym samym wspomagające na drodze do pozyskiwania energii z tłuszczów. Poza tym katechiny mają ogólnie pozytywny wpływ na organizm – zwalczają wolne rodniki, działają antyoksydacyjnie i antybakteryjnie, spowalniają procesy starzenia.

Kapsaicyna

Znana głównie z ostrych potraw, ma silne właściwości wspomagające trawienie i przyspieszające metabolizm. Wytwarzana głównie przez rośliny z rodziny pieprzowców, jest odpowiedzialna za ich piekący smak. Od lat jest znana jako składnik preparatów wspomagających odchudzanie, dzięki właściwościom korzystnym dla układu trawiennego. Kapsaicyna przyspiesza spalanie tłuszczów i poprawia metabolizm.

Efekty Delislim

Delislim wspomaga wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Dzięki składnikom wchodzącym w jego skład, Delislim sprawia, że po posiłku szybciej pojawia się uczucie sytości, a maleje uczucie łaknienia. Co więcej, produkt ten aktywizuje pozyskiwanie energii z tłuszczów, co sprzyja wchodzeniu w proces ketozy. Wspomagany dietą ketogeniczną i umiarkowanymi ćwiczeniami fizycznymi, może przynieść efekty już w pierwszym tygodniu stosowania.

Stosowanie Delislimu, jak i przebywanie na diecie ketogenicznej w początkowej fazie wyraźnie poprawia samopoczucie. Poziom energii się podnosi i może się pojawić uczucie lekkości. Dochodzi do prawdziwych zmian w sposobie działania metabolizmu człowieka, a to niesie ze sobą wiele korzystnych konsekwencji.

Jak podają źródła, już po tygodniu stosowania – widoczne są pierwsze efekty – utrata pierwszych kilogramów, wyraźne zmalenie uczucia łaknienia. Po dwóch tygodniach można obserwować dalsze, stopniowe postępy w utracie wagi i wyraźny wzrost energii. Po miesiącu figura wyraźnie się zmienia, a organizm przystosowuje się do nowej diety ketogenicznej.

Opinie Delislim

Większość opinii dostępnych online jest pozytywna. Osoby stosujące preparat potwierdzają, że pomógł im w walce ze zbędnymi kilogramami, wpłynął na lepsze samopoczucie, ułatwił proces odchudzania. Wielu użytkownikom było łatwiej wytrwać na diecie, a widząc pierwsze efekty w relatywnie krótkim czasie, miały motywację do dalszych ćwiczeń i wytrwania przy zdrowszej diecie.

Skutki uboczne Delislim

Nie zaobserwowano negatywnych skutków ubocznych, jednak należy nadmienić, że odradza się stosowanie Delislim, jak i przebywania na diecie keto osobom:

  • z cukrzycą
  • z nadciśnieniem
  • karmiącym piersią
  • kobietom w ciąży
  • z chorobami układu sercowo-naczyniowego
  • cierpiącym na wrodzone zaburzenia metaboliczne
  • z zaburzeniami funkcji trzustki
  • z kamicą nerkową i chorobami nerek
  • z zaburzeniami odżywiania
  • z zaburzeniami pracy wątroby

Przejście na dietę czy rozpoczęcie stosowania suplementów warto skonsultować z lekarzem i potwierdzić, że nie występują żadne przeciwwskazania.

Stosowanie Delislim

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Zawiera ona szczegółowe informacje dotyczące bezpiecznego sposobu stosowania preparatu. Warto dodać, że optymalne efekty stosowania substancji można osiągnąć przy jednoczesnym przebywaniu na diecie i wprowadzeniu do codziennej rutyny ćwiczeń fizycznych.

Cena i gdzie kupić Delislim

Delislim to suplement diety, którego nie można kupić w aptece. Jest on dostępny online na stronach producenta lub dystrybutorów. Cena Delislim wynosi ok 129 zł. Warto dodać, że przy zakupach online dobrze jest zachować czujność i upewnić się, że kupuje się produkt od producenta a nie podróbki.

Analiza

Czym wyróżnia się Delislim na tle innych preparatów wspomagających proces odchudzania? To środek w 100 procentach naturalny, dzięki czemu użytkownicy unikają kontaktu ze sztucznie pozyskiwanymi substancjami. Ostatnimi czasy głośno było o chlorowodorku sibutraminy i dinitrophenolu – związkach chemicznych, które często występują w składzie preparatów na odchudzanie i mogą powodować zatrucie. W przypadku Delislimu nie należy się obawiać, że będziemy mieli styczność z tego typu substancjami. Formuła Delislimu bazuje na najnowszej wiedzy z zakresu dietetyki, dzięki czemu preparat ten może bezpiecznie wspierać proces odchudzania. Delislim daje najlepsze efekty w połączeniu z dietą i ćwiczeniami, dlatego zachęca, by poza suplementacją zadbać też o wprowadzenie zmian w codziennej rutynie. Skuteczność tego preparatu została potwierdzona klinicznie i przez samych użytkowników. Dzięki potwierdzonym efektom, utrata zbędnych kilogramów i poprawa jakości życia stają się osiągalnymi celami.

Przekazane powyżej informacje na temat produktu Miteslin ukazane zostały na podstawie zewnętrznych źródeł dostępnych na forum, blogach oraz portalach społecznościowych i stronach producenta. Pozostałe dane na temat można znaleźć pod adresem https://www.medicalnewstoday.com/articles/322345 oraz na https://www.webmd.com/diet/default.htm pod którym udostępniono badania w tym analizy i inne właściwości.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *