Dulexir – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Nasza skóra jest nie tylko naszym największym organem zmysłowym, ale także przez cały dzień narażona jest na działanie czynników zewnętrznych. Suche powietrze grzewcze i szkodliwe promienie UV z czasem mogą zebrać swoje żniwo – zmarszczki i drobne linie powoli drążą naszą twarz i powodują jej starzenie się. Dzięki Dulexir Hyaluron Night Cure możesz skutecznie walczyć z tymi zewnętrznymi oznakami starzenia się skóry.

Co to jest Dulexir?

Dulexir kompleks kwasów hialuronowych kobieta pielęgnacja twarzy

Dulexir to wysokiej jakości kompleks kwasów, który sprzyja naturalnej regeneracji skóry. Stosowana regularnie pielęgnacja nocna poprawia w ten sposób wygląd skóry, zapewnia usunięcie martwych cząstek naskórka, a tym samym lepsze wchłanianie przez skórę cennych kompleksów pielęgnacyjnych zawartych w bogatej kuracji nocnej. Efektem jest gładka, promienna cera, która sprawia, że wyglądasz młodziej i bardziej świeżo.

Czy Dulexir został już przetestowany?

Stiftung Warentest regularnie testuje produkty ze wszystkich dziedzin, także kosmetyki. Testerzy nie przetestowali jeszcze szczegółowo Dulexira.

Test Dulexir

Chciałyśmy wiedzieć, co tak naprawdę potrafi Dulexir Hyaluron Night Cure i wzięłyśmy go dla Was pod lupę. Oczywiście najlepszym sposobem jest autotest. Nasza pracownica Ania zgłosiła się na ochotnika jako osoba przeprowadzająca test.

Annie przeszkadzają drobne zmarszczki wokół oczu i w okolicy czoła. Od jakiegoś czasu szukała odpowiedniego produktu do pielęgnacji i od razu była skłonna przetestować dla nas tę nocną kurację przez cztery tygodnie. Lekarstwo na noc zamówiliśmy bezpośrednio u sprzedawcy internetowego. Po dwóch dniach otrzymaliśmy nasze zamówienie, więc można było rozpocząć test.

Test – Dzień 1

Ania od razu po otwarciu butelki zauważyła delikatny migdałowy zapach. Nałożyła zabieg na oczyszczoną twarz wieczorem, zgodnie z zaleceniami producenta, i pozostawiła go na 15 minut przed nałożeniem normalnego kremu na noc.

Test – Dzień 15

Minęły dwa tygodnie regularnego stosowania. Zadzwoniliśmy do Anne i zapytaliśmy ją o jej doświadczenia z eliksirem przeciwstarzeniowym. Mogła potwierdzić, że dobrze tolerowała preparat hialuronowy, a struktura jej skóry uległa poprawie. Jej skóra była ogólnie bardziej miękka i gładka.

Test – Dzień 30

Teraz nasz test zbliżał się do końca i chcieliśmy usłyszeć wnioski Anny. Kuracja na noc była bardzo łatwa w użyciu przez cały okres i nie było żadnych niepożądanych reakcji skórnych. Zmarszczki wokół oczu Anny zostały wyraźnie zredukowane i dla niej skorzystanie z zabiegu Dulexir było opłacalne. Jej skóra wygląda świeżo, jędrnie i ogólnie młodziej.

Opinie Dulexir

Jeśli poszukasz w sieciach społecznościowych lub na różnych forach, które obracają się wokół tematu kosmetyków i środków pielęgnacyjnych, szybko natkniesz się na liczne pozytywne opinie klientów.

Tutaj Dulexir może zapunktować swoją wysoką skutecznością i dobrą tolerancją. Liczne użytkowniczki potwierdzają wyniki naszej testerki: kuracja na noc odżywia skórę i napina ją od środka. Drobne zmarszczki są wygładzone, a skóra wygląda młodziej i jędrniej już po kilku zastosowaniach.

Skład Dulexir

Składniki Dulexir to:

  • Mandelic Acid – jest popularnym składnikiem przeciwstarzeniowym, jest prawdziwym cudownym lekiem na trądzik, zmarszczki, plamy starcze, przebarwienia i blizny oraz wyczarowuje nieskazitelną cerę.
  • Glikol pentylenowy – jest wytwarzanym chemicznie antybakteryjnym składnikiem nawilżającym. Pomaga hamować rozwój mikroorganizmów na skórze.
  • Pantenol – kondycjonuje skórę, czyniąc ją gładką i elastyczną.
  • Sodium Hyaluronate – kwas hialuronowy jest żelową, półprzezroczystą substancją produkowaną przez sam organizm i występuje naturalnie w organizmie, zwłaszcza w skórze, wygładzając ją i napinając od wewnątrz.
  • Kwas mlekowy – należy do Naturalnego Czynnika Nawilżającego – jak nazywa się substancje, które znajdują się na zewnętrznej warstwie skóry i mają zdolność wiązania i magazynowania wody, chroni skórę przed wysychaniem i ją napina
  • Sproszkowany sok z liści Aloe Barbadensis – odżywia skórę i dostarcza jej dużo wilgoci.
  • Kwas salicylowy – delikatnie usuwa martwe płatki skóry, dzięki czemu optymalnie przygotowuje skórę do wchłonięcia odżywczych składników aktywnych.
  • Kwas cytrynowy – pomaga oczyścić skórę, ponieważ rozpuszcza minerały, takie jak wapń, promując piękną, gładką skórę.

Efekty Dulexir

Na to pytanie nie można odpowiedzieć w sposób ogólny, ponieważ każdy reaguje inaczej na produkty kosmetyczne. Wiele opinii klientów potwierdziło jednak szybki efekt, a nasza testerka Ania już po kilku zastosowaniach również mogła zauważyć wyraźne napięcie skóry.

Czy istnieją oficjalne wyniki testów i badań?

Jak dotąd Dulexir Hyaluron Night Cure nie został oficjalnie przebadany. Za skutecznym produktem przemawiają jednak pozytywne opinie klientów oraz wyniki testu przeprowadzonego przez naszą osobę.

Dla kogo przeznaczona jest Dulexir Hyaluron Night Cure?

Dulexir jest odpowiedni dla wszystkich, którzy chcą długotrwale dbać o swoją skórę, napinać ją i dzięki temu uzyskać młodszy wygląd skóry.

Gdzie kupić Dulexir Acid Complex?

Dulexir Hyaluron Night Cure jest oferowany przez producenta i wyłącznie przez sprzedawcę internetowego baaboo.

Cena Dulexir

Naturalny produkt anti-aging jest oferowany przez różnych sprzedawców w różnych cenach. Zasadniczo cena waha się od 49,90 euro do 84,95 euro, co jest absolutnie w porządku dla wysokiej jakości zabiegu naprawy skóry.

Zalecenia dotyczące stosowania Dulexiru

Kurację na noc nakładaj wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Po 10-15 minutach Dulexir wchłania się i można zastosować zwykłą pielęgnację po zabiegu na twarz.
Możliwe zagrożenia i działania niepożądane

Dulexir Hyaluron Night Cure jest ogólnie dobrze tolerowany i nie są znane działania niepożądane. W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić podrażnienie skóry. W takim przypadku nie należy kontynuować stosowania preparatu.

Najczęściej zadawane pytania

Otrzymujemy liczne pytania dotyczące prezentowanych przez nas produktów. Poniżej podsumowaliśmy dla Was kilka ciekawszych faktów.

Czy Dulexir jest przeznaczony wyłącznie do stosowania na noc?

Zabieg na noc usuwa martwe komórki naskórka, dzięki czemu optymalnie przygotowuje skórę do wchłonięcia hialuronu. W ten sposób zabieg stymuluje regenerację skóry. Proces ten najlepiej przeprowadzać w nocy, więc kuracja jest tak naprawdę przeznaczona do pielęgnacji nocnej.

Czy można kupić Dulexir w aptece?

Nie, Dulexir Hyaluron Night Cure nie jest dostępny w aptekach.

Czy Dulexir jest również oferowany na Allegro lub Amazon?

Nie obecnie, lekarstwo jest oferowane wyłącznie przez sprzedawcę internetowego.

Czy mogę stosować Dulexir codziennie wieczorem?

Tak, kuracja na noc może być stosowana codziennie wieczorem po oczyszczeniu twarzy.

Analiza Dulexir

Kuracja na noc Dulexir to wysoce skuteczna pielęgnacja na noc, wygładza drobne linie i zmarszczki oraz stymuluje regenerację skóry. Dzięki wysoce skutecznemu hialuronowi, Twoja skóra jest praktycznie napompowana od wewnątrz, wydajesz się młodsza, świeższa i bardziej witalna. Opublikowana w publikacji wyżej analiza Dulexir i recenzja oparta została na podstawie zewnętrznych danych źródłowych na forum, blogach z recenzjami w tym portalach społecznościowych i ofertach producenta. Inne właściwości w tym temacie dostępne są pod adresem https://my.clevelandclinic.org/health/articles/10978-skin oraz na https://www.webmd.com/skin-problems-and-treatments/picture-of-the-skin pod którym opublikowano badania i dane.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *