Femitonina – Opinie oraz efekty i cena. Gdzie kupić?

Femitonina, to produkt Aflofarm, który został stworzony po to, by pomóc nam w łagodzeniu objawów, jakie dokuczać nam mogą w okresie menopauzy. Menopauza, inaczej nazywana tzw. przekwitaniem lub klimakterium, to etap w życiu dojrzałych płciowo kobiet, który związany jest przede wszystkim, z zatrzymaniem cyklu miesiączkowania.

Opinie Femitonina

Femitonina opinieOznacza to, że po tym, jak menopauza dobiegnie już swojego końca i porządnie “da nam w kość”, swoimi nie zawsze łatwymi do zniesienia objawami, ostatecznie utracimy możliwość zajścia w ciąże i rodzenia potomstwa.

Kasia 44 lata, napisała na swoim blogu:

Femitonina, pomogła mi uporać się z objawami menopauzy, którymi w moim przypadku, było częste pocenie się i nadmierna drażliwość. Suplement diety, poleciła mi koleżanka z pracy, która zauważyła zmiany w moim zachowaniu. Po rozmowie z przyjaciółką, zdecydowałam się na kupno tabletek Femitonia oraz ich codzienne stosowanie. Po miesiącu, przestałam czuć rozdrażnienie z byle powodu, a nadmierna potliwość, nieco ustąpiła. Dzięki temu, nabrałam większej pewności siebie i z większym spokojem, mogłam się poświęcać wykonywanym przez siebie obowiązkom. Postanowiłam kupić kolejne opakowanie tabletek Femitonina, bo szybko pojęłam, że okazały się w moim przypadku bardzo skuteczne. Pomimo dokuczających mi objawów menopauzy, z większym entuzjazmem podeszłam do życia i tego, co czeka mnie, w nadchodzącej przyszłości.

Izabela 50 lat, napisała na forum dla kobiet, przechodzących przez okres przekwitania:

Gdy lekarz po jednej z wizyt, poinformował mnie, że właśnie doświadczamy menopauzy, wróciłam do domu zrozpaczona. Wypłakałam się mężowi na ramieniu, który pocieszał mnie i radził, bym się nie martwił na zapas. Najstarsza córka, poradziła mi, żebym zaczęła stosować, któryś z wielu preparatów na menopauzę, jakie dostępne są na rynku sprzedaży online. Zdecydowałam się na wybór suplementu Femitonina. Zażywając jedną tabletkę dziennie, zacząłem lepiej i regularniej spać. Nie miałam już takich problemów z zasypianiem jak wcześniej. Po trzech miesiącach stosowania suplementu, stałam się również mnie wrażliwa na każdy bodziec, jaki docierał do mnie z otoczenia oraz bardziej odporna na często mi się przytrafiające, uderzenia gorąca. Mąż ogromnie się ucieszył z tego, że udało się mi odzyskać spokój i gratulował mi, podjęcia rozsądnej decyzji o wspomaganiu się suplementacją w trakcie okresu menopauzy.

Efekty Femitonina

Działanie Femitoniny, może skutecznie wesprzeć nas, w okresie przechodzenia zmian związanych z przekwitaniem oraz przechodzeniem na etap naszego życia, powszechnie określanym jako starość. W jaki sposób lek Femitonina może nam w tym pomóc, byśmy mogły bezkolizyjnie przebrnąć przez to trudne, dla każdej z nas stadium wieku? Femitonina, to suplement diety, który skutecznie łagodzi objawy klimakterium, jakimi mogą być:

  • uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się,
  • nadpobudliwość, lęk oraz uczucie, przez dłuższy czas trwającego, niczym nie uzasadnionego niepokoju,
  • nadmierna nerwowość i bezprzyczynowa drażliwość,
  • bezsenność lub problemy z zasypianiem w regularnych godzinach.
Przeczytaj również:  Varydex krem – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Wymienione symptomy, charakterystyczne dla menopauzy, nie muszą wystąpić u każdej z nas, z taką samą intensywnością ani nie musimy doświadczać ich wszystkich jednocześnie. Lekarze podkreślają, że najistotniejsze jest potraktowanie zjawiska klimakterium jako czegoś, co jest normalnym etapem związanym z przemianami hormonalnymi naszego organizmu. Dlatego, gdy dostrzeżemy, że dzieje się z nami coś niepokojącego, pierwszym co powinniśmy w tej sytuacji zrobić, jest umówienie wizyty u lekarza. Menopauza, posiada o wiele więcej objawów, oprócz tych, jakie zostały przez nas wyżej wymienione. Badacze obliczyli, że trwać może ona od 1 do 2 lat. Główna konsekwencja klimakterium, to trwałe, fizjologicznie zaprogramowane, zatrzymaniu cyklu miesiączkowego.

Skład Femitonina

Nie ma co zaprzeczać temu, że Femiotonina, posiada unikalny skład, chroniony znakiem oryginału, jaki wyróżnia się swoją skutecznością wśród innych preparatów, mających na celu łagodzenie trudności wynikających z przekwitania. Składające się na suplement diety, aktywnie działające czynniki, to:

  • wyciąg z nasion soi,
  • wyciąg z szyszek chmielu,
  • izoflawony,
  • melatonina,
  • ekstrakt z czerwonej koniczyny.

Które z nich są ważniejsze, a tym samym działają intensywniej na nasz organizm, borykający się z dolegliwościami charakterystycznymi dla menopauzy oraz ostatecznym zatrzymanie procesów prokreacyjnych? Najbardziej interesującym czynnikiem tabletek Femitonina wydają się być izoflawony. Co kryje się pod tą mało znaną i trudną do wymówienia nazwą? Nowoczesność i rozpoznawalność funkcji działania mózgu. To na pewno, ale co dalej? Izoflawony, to związki chemiczne, pochodzenia roślinnego, które zalicza się do grupy fitoestrogenów. Działanie fitoestrogenów jest bardzo podobne do związków występujących w ludzkim organizmie, dla których ogólnie przyjętą nazwą, jest nazwa estrogeny.

Jak państwo zapewne wiecie, estrogeny są hormonami płciowymi, jakie u kobiet, przyjmują postać: estroli, estradioli, oraz pojawiających się jedynie w okresie ciąży, estetroli. Estrogeny, występują również u mężczyzn i wpływają między innymi, na ich możliwości związane z płodnością czy też tzw. zasobem plemników. Skuteczność tabletek Femitonina, polega na odkrywczym połączeniu działania melatoniny z funkcjami typowymi dla izoflawonów. Oznacza to, że obydwa te związki organiczne, mają silny wpływ na zrównoważone gospodarowanie oraz prawidłowe zarządzanie naszymi hormonami płciowymi. Oprócz estrogenów, kobiecymi hormonami płciowymi są również: progesteron, prolaktyna i androgeny.

Przeczytaj również:  EAA czy BCAA?

Stosowanie Femitonina

Zgodnie z zaleceniami, jakie znaleźć możemy w ulotce, powinniśmy przyjmować 1 tabletkę Femitoniny na dobę. Najlepiej, jeśli zrobimy to tuż przed zaśnięciem i udaniem się na spoczynek. Wówczas, możemy liczyć na działanie właściwe dla melatoniny. Jest ona hormonem, bardzo ważnym dla naszego organizmu, ponieważ reguluje jego rytm dobowy, którego podstawą jest sen i stan czuwania. W trakcie menopauzy, gdy dokuczać nam może zwiększona drażliwość lub ogólne pobudzenie układu nerwowego, melatonina pomoże nam szybciej zasnąć i wyhamować, pojawiającą się w ciągu dnia nadwrażliwość na bodźce. Aktywnie działające czynniki, jakie zawarte są w tabletkach Femitonina, pochodzą z wyciągu z soi, koniczyny czerwonej oraz z szyszek chmielu. W związku z czym, możemy liczyć na to, że stosowanie preparatu, stworzonego w oparciu o naturalne składniki, będzie dla nas bezpieczne i wpłynie na poprawę jakości naszego zdrowia.

Aby w sposób terapeutycznie skuteczny, móc ułatwić sobie okres przekwitania płciowego, który jest dla każdej z nas nieunikniony, możemy wesprzeć się myślą, która brzmi następująco: Dałyśmy radę, przejść przez okres dojrzewania jako nastolatki, damy radę wygrać wojnę również z objawami menopauzy! Nie bez powodu, obydwa te procesy biologiczne, mają ze sobą wiele wspólnego. W jednym i w drugim, symptomy są często trudne oraz dokuczliwe, a my sami, możemy odnosić wrażenie, że nie do końca wiemy, co się właściwie z nami dzieje. Te wielkie przemiany, charakterystyczne dla naszego rozwoju i dożywania poszczególnych etapów typowych dla wieku, są wbrew pozorom, rewolucją, jaka zawsze się związana być może z naszą, pozytywną metamorfozą. Biologiczna zmiana, polegająca na zaniku możliwości prokreacyjnych u kobiet, nie powinna być dla nas czymś dramatycznym ani kojarzonym z rozpaczą. Pamiętajmy, że o menopauzie decyduje ludzkie ciało, a nie my same osobiście.

Skutki uboczne Femitonina

W przypadku preparatów, których składniami są związki pochodzenia organicznego, trudno jest mówić o tzw. skutkach ubocznych. Oczywiście, nie oznacza to, że powinniśmy je całkiem zignorować czy nie zapoznać się z ich wykazem, znajdującym się zwykle na ulotce dołączonej do opakowania leku. Jeśli dostrzeżemy jakiekolwiek niepokojące nas objawy, które mogą wiązać się z alergią lub uczuleniem, na któryś ze składników Femitonina, powinniśmy od razu poinformować o tym lekarza, który zapewne poleci nam tymczasowe odstawienia suplementu. Alergie, są w obecnych czasach, rzeczą często spotykaną, dlatego warto jest szybko reagować na ich wczesne symptomy. Jeśli zatem zauważymy obrzmienie śluzówki nosa, zapalenie spojówek oczu, nagłą egzemę skóry czy inne objawy miejscowe, jakie najczęściej towarzyszą pojawieniu się alergii, natychmiast skontaktujmy się z lekarzem.

Przeczytaj również:  Keto Balance – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Cena Femitonina

Femitonina, nie należy do drogich suplementów diety. Jest to szczególnie ważne przy menopauzie, która może trwać nawet przez kilka lat. Pierwsze objawy, zwykle pojawiają się u dojrzałych kobiet, w momencie osiągnięcia przez nie 44 roku życia. 30 tabletek Femitonina w wybranych miejscach w sieci Internet, kupimy w cenie od 13,50 zł do 40 zł. Taki mniej więce koszt, za jedno opakowanie preparatu, które wystarczy nam na miesiąc stosowania, musimy mieć na uwadze. Pod warunkiem, że to właśnie preparat Femitonina, wspierać nas będzie w okresie trwania menopauzy. Czy warto jest zainwestować w tabletki, stworzone w oparciu o czynniki naturalnego pochodzenia? Na pewno. Tym bardziej, że opinie osób, które wypróbowały Femitonina i stosowały suplement przez dłuższy okres czasu, brzmią zachęcająco oraz bardzo wiarygodnie.

Gdzie kupić Femitonina

Na stronie internetowej https://femitonina.pl, znajdziemy dużą ilość informacji, które ułatwią nam podjęcie decyzji w sprawie zakupu tabletek. Oprócz tego, znajdziemy tam również zakładkę “Kup teraz”, po której kliknięciu, zostaniemy przekierowani na stronę domową producenta Femitonia. Gdy wypełnimy formularz zakupu, podamy potrzebne dane imienne oraz adres dostawy, będziemy mogły oczekiwać przesyłki, zawierającej kapsułki w ciągu kilku dni. Koszt suplementu Femitonina, na stronie producenta wynosi 27 zł za jedno opakowanie, zawierające 30 tabletek. Dawka ta jest przeznaczona na miesiąc stosowania. Inne miejsca, w których bez trudu nabędziemy preparat, to Douglas.pl, Aptelia, DOZ.pl, SuperPharm.pl czy giełda Allegro.pl. Znane i często odwiedzane przez użytkowników sklepy online, mogą nam stworzyć gwarancję bezpiecznych zakupów. Być może, nie wszyscy z nas są fanami komercji i modnego ostatnio lansu, jednak chcąc robić przemyślane zakupy, nie powinniśmy rezygnować z dobrych oraz sprawdzonych miejsc sprzedażowych w sieci.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *