Ideal Slim – Opinie i analiza kropli na odchudzanie

Producent Ideal Slim na swojej stronie reklamuje się raportami z testów, z których rzekomo wynika, że wystarczy zażywać krople, by schudnąć nawet do 28 kilogramów. W Polsce, podobnie jak w wielu innych krajach, coraz więcej osób cierpi na otyłość, czyli nadwagę. Według badań jest to obecnie ponad 50% populacji Niemiec. Nasza genetyka odgrywa w tym bardzo niewielką rolę. Często to nasza dieta i brak ruchu prowadzą do otyłości.

Klienci, wykupując abonament, otrzymują również broszurę dotyczącą kapsułek. Istnieje również obszar online, który powinien być wypełniony planami żywieniowymi, przepisami i treningami. Później omówimy bardziej szczegółowo, co jest problematyczne w tej pułapce subskrypcji. Poniżej przedstawimy nasze wyniki na Ideal Slim.

Co to jest Ideal Slim?

IdealSlimIdeal Slim to suplement diety dostępny bez recepty. Preparat przyjmuje się doustnie w postaci kapsułek. Oprócz składników takich jak L-karnityna zawiera również inne witaminy, które mają wzmacniać układ odpornościowy. Ogólnie Ideal Slim składa się z trzech różnych części. Pierwsza część to broszura. Według producenta należy tam wyjaśnić najważniejsze budulec preparatu oraz w jaki sposób można wykorzystać koncepcję Ideal Slim, aby schudnąć w dłuższej perspektywie.

Ideal Slim – Oferta

Druga część to same krople, według producenta przyjmowanie tabletek powinno przebiegać całkowicie bez powikłań. Trzecia część to dostęp online, który jest aktywowany po wykupieniu abonamentu. Według producenta w tej dziedzinie powinno być ponad 10 000 różnych przepisów i treningów.

Opinie o Ideal Slim i oceny klientów

Opinia innych klientów o istniejącym preparacie, który chcemy przetestować jest dla nas niezwykle ważna. Opinie te pomagają nam obiektywnie spojrzeć na skuteczność produktu. W szczególności raporty z doświadczeń z forów i sieci społecznościowych pomagają dowiedzieć się, czy dany produkt jest naprawdę skuteczny, czy nie.

Szczególnie zszokowało nas to, że większość doświadczeń Ideal Slim była negatywna. Większość użytkowników opisuje krople jako czystą stratę pieniędzy. Wiele osób zgłasza również, że nie było w stanie skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy, którą producent reklamuje na swojej stronie internetowej. U żadnego z klientów prawie nie nastąpiła redukcja wagi.

Ponadto wielu użytkowników zgłasza, że podczas jego przyjmowania zmagali się z poważnymi skutkami ubocznymi, a następnie musieli być leczeni przez lekarza rodzinnego. Negatywnie oceniono również system subskrypcji serwisu. Wielu klientów nawet nie zauważyło, że wykupili abonament przy zakupie i trudno było im go ostatecznie anulować.

Test Ideal Slim

Raporty z doświadczeń z Internetu nie wystarczą, aby dać nam kompleksowy obraz jakości produktu. Dlatego też w tym przypadku przeprowadziliśmy 30-dniowy test Ideal Slim z 2 ochotnikami. 22-letnia Michelle i 41-letnia Julia zgodzili się testować dla nas krople przez okres 30 dni. Wykupiliśmy 3-miesięczną subskrypcję, aby przetestować broszurę i obszar online.

Dzień autotestu 1

Zanim mogliśmy poprawnie rozpocząć test, zaprosiliśmy naszych dwóch testerów do naszego gabinetu. Tam był pierwszy na wadze. Przed naszym autotestem Michelle ważyła 87 kilogramów i miała 163 cm wzrostu. Julia ważyła 89 kilogramów i miała 167 cm wzrostu. Następnie poinformowaliśmy naszych testerów o prawidłowym dawkowaniu. Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie przed głównym posiłkiem popijając odpowiednią ilością płynu.

Dzień autotestu 15

Minęły ponad 2 tygodnie naszego autotestu. Nasz pierwszy przegląd miał odbyć się 15 dnia. Najpierw było na wadze. Nie mogliśmy znaleźć żadnej redukcji wagi. Nic się też nie zmieniło w obwodzie talii naszych dwóch testerów. Potem rozmawialiśmy jeden na jednego z Julią i Michelle. Obaj powiedzieli nam, że nie są szczególnie entuzjastycznie nastawieni do dostępu online.

Według naszych testerów treningi są zdecydowanie zbyt łatwe i można je również znaleźć za darmo na platformach takich jak YouTube. Nasi dwaj testerzy byli również w stanie znaleźć wiele przepisów, które zostały uwzględnione w bezpłatnym dostępie online w Internecie.

Dzień autotestu 30

Ostatniego dnia naszego autotestu odbyła się również kontrola. Nawet po 4 tygodniach nie zauważyliśmy żadnej zmiany na wadze. Nic się też nie zmieniło w obwodzie bioder i talii naszych testerów. Podczas naszych wywiadów jeden na jeden Michelle i Julia powiedziały nam, że od dwóch tygodni borykają się z silnymi nudnościami, a także mają wysypkę.

Ponieważ dobre samopoczucie badanych jest dla nas bardzo ważne, poprosiliśmy Michelle i Julię o natychmiastowe zaprzestanie ich przyjmowania. Po naszym teście obaj testerzy musieli udać się do dermatologa w celu leczenia wysypki. Ponieważ krople nie mogły przekonać swoją skutecznością, musieliśmy ten autotest zakończyć wynikiem negatywnym.

Czy jest inna skuteczna alternatywa?

Krople Ideal Slim nie były w stanie przekonać ani w naszym 30-dniowym autoteście, ani w naszych badaniach, co widzieliśmy na podstawie raportów z doświadczeń wielu różnych klientów. Codziennie otrzymujemy nowe zapytania, który preparat jest najlepszy na odchudzanie. Z tego właśnie powodu chcielibyśmy przedstawić Państwu skuteczną alternatywę dla produktu Ideal Slim.

To dobrze znany spalacz tłuszczu Kanabialica. Ten preparat ziołowy udowodnił swoją skuteczność w wielu badaniach naukowych. Nie tylko pomaga zmniejszyć wagę, ale także tłumi własne uczucie głodu. W ten sposób jesteś chroniony przed przyszłymi zachciankami żywieniowymi.


Ranking produktów na Odchudzanie - Czerwiec 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 16.06.2024

Producent reklamuje, że krople Ideal Slim powinny być również dostępne w aptekach. Na stronie znajduje się rzekomy numer centrali farmaceutycznej (PZN). W Polsce każdy produkt sprzedawany w aptekach lub aptekach internetowych musi mieć numer rejestracyjny leku. Służy do identyfikacji produktów leczniczych. Przykładowo w Niemczech numer PZN zawsze zaczyna się od znaku minus, po którym następuje 8-cyfrowa liczba. Nie dotyczy to numeru PZN kapsułek Slim-XR. Dlatego musimy założyć, że to producent wymyślił numer.

Dla kogo są krople?

Według producenta krople Ideal Slim powinny być odpowiednie dla wszystkich osób, które chcą schudnąć. Wiek i płeć nie powinny odgrywać roli, ponieważ składniki aktywne preparatu są czysto ziołowe. W naszym 4-tygodniowym teście, a także w naszych badaniach stwierdziliśmy, że wiele oświadczeń i obietnic producenta jest nieprawdziwych.

Dawkowanie Ideal Slim

Producent podaje na swojej stronie internetowej bardzo mało informacji na temat przyjmowania Ideal Slim. Należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie, popijając odpowiednią ilością płynu, przed głównym posiłkiem. Producent zaleca również przyjmowanie go przez okres kilku miesięcy, aby zobaczyć długotrwałe rezultaty. Dalsze przepisy dotyczące dawkowania nie są wymienione.

Według producenta można liczyć na efekt Ideal Slim już w pierwszym tygodniu. Regularne spożywanie powinno pozwolić nawet zrzucić do 28 kilogramów. Musimy jednak mocno wątpić w te oświadczenia producenta, ponieważ nasz autotest nie przyniósł żadnego efektu. Inni klienci, którzy brali krople przez kilka miesięcy, mieli podobne negatywne doświadczenia.

Czy skuteczność Ideal Slim została potwierdzona testami i badaniami?

Nie udało nam się znaleźć żadnych niezależnych testów i badań nad kapsułkami Ideal Slim, które badałyby preparat przez długi okres czasu. Dlatego skuteczności preparatu nie można naukowo udowodnić. Jeśli testy i badania nad preparatem będą miały miejsce w przyszłości, oczywiście zaktualizujemy nasz artykuł.

Czy istnieje raport z testu od Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to podstawa prawna, która od dziesięcioleci testuje i niezależnie ocenia różne produkty. Od kilku lat jej częścią są również suplementy diety. Do tej pory nie byliśmy w stanie znaleźć raportu z testu Stiftung Warentest na Ideal Slim.

Skład Ideal Slim

Składniki aktywne są sercem każdego produktu. Aby uzyskać jak najbardziej przejrzysty przegląd, chcielibyśmy bardziej szczegółowo wyjaśnić poszczególne składniki Ideal Slim poniżej.

  • Witamina B6: ta witamina bierze udział w wielu reakcjach enzymatycznych w organizmie. Dlatego powinien również przyspieszyć metabolizm i trawienie.
  • L-karnityna: to dobrze znany związek aminokwasowy, który wspomaga transport tłuszczu, a tym samym wspomaga spalanie tłuszczu.
  • Wapń: Wapń jest niezwykle ważny dla utrzymania naszych kości. Jednocześnie wapń wspomaga również nasz rytm serca i poprawia funkcje metaboliczne.
  • Kwas foliowy: kwas foliowy bierze udział w metabolizmie wielu pokarmów, a także pomaga spalać tłuszcz. Dlatego, jak podaje producent, jest on również zawarty w wysokich stężeniach w produkcie.
  • Ryboflawina: to witamina rozpuszczalna w wodzie. Wspomaga organizm w wytwarzaniu energii i wspomaga metabolizm w organizmie.
  • Kobalamina: to witamina B12. Witamina B12 jest nie tylko niezwykle ważna dla funkcji fizycznych, ale także dla utrzymania naszego układu nerwowego.

Skutki uboczne Ideal Slim

Producent twierdzi, że skutków ubocznych Ideal Slim nie należy się spodziewać. Niemniej jednak obaj badani musieli zmagać się z silnymi nudnościami i wysypką. Z referencji innych klientów mogliśmy zobaczyć, że wiele innych osób borykało się z podobnymi objawami podczas przyjmowania kapsułek.

Gdzie kupić Ideal Slim?

Ideal Slim można obecnie kupić tylko na stronie producenta. Ponieważ produkt nie posiada prawdziwego PZN, nie mogliśmy go znaleźć również w aptekach. To samo dotyczy sklepów internetowych, takich jak Amazon. Daremnie szukaliśmy preparatu również w drogeriach takich jak Rossmann czy DM.

Cena Ideal Slim

Cena Ideal Slim za miesięczną dostawę wynosi 8 euro. Ta oferta jest ważna tylko wtedy, gdy wykupisz subskrypcję za pośrednictwem strony głównej producenta. W sumie kosztuje to 28 euro za 3 miesiące. W przeciwnym razie pierwotna cena miesięcznej dostawy powinna wynosić 28 euro.

Producent przyciąga klientów rzekomą ofertą specjalną na krople Ideal Slim. Jest to jednak pułapka subskrypcji. Jest reklamowany z bezpłatnym dostępem do sklepu, który powinien zawierać wiele przepisów i planów treningowych. Ten dostęp jest bezpłatny, ale tylko przez 20 dni. Po 20 dniach płacisz 1,38 euro za każdy dodatkowy dzień.

Jeśli chcesz zrezygnować z Ideal Slim, absolutnie potrzebujesz własnego klienta i numeru umowy. Zalecamy, aby anulować pisemnie listem poleconym. Jeśli wcześnie zdałeś sobie sprawę z pułapki subskrypcji, możesz ją anulować w ciągu 14-dniowego ustawowego okresu odstąpienia. W przeciwnym razie zalecamy skorzystanie z gwarancji zwrotu pieniędzy.

Często Zadawane Pytania

Ponieważ zadawano nam coraz więcej pytań na temat kapsułek Ideal Slim, chcielibyśmy bardziej szczegółowo omówić każdą z nich poniżej.

  • Czy istnieje specjalne forum dotyczące Ideal Slim?
  • Czy krople Ideal Slim można kupić w aptece?
  • Jaka jest koncepcja Ideal Slim?
  • Czy możesz schudnąć dzięki Ideal Slim?

Recenzja Ideal Slim

Ideal Slim nie pomógł naszym dwóm badanym osobom schudnąć podczas naszego 30-dniowego autotestu. Ponadto Michelle i Julia musiały zmagać się z poważnymi skutkami ubocznymi. Inni klienci mieli podobne doświadczenia z przyjmowaniem kapsułek. Ponadto producent reklamuje się niezwykle wątpliwą pułapką subskrypcji, z której jako klient trudno się wydostać. Z tych powodów nie możemy nikomu polecać Ideal Slim.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *