Neoveris – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Żylaki uznawane są za chorobę cywilizacyjną. Do niedawna uznawane były za problem wyłącznie estetyczny. Dziś wiemy, że tak nie jest i bagatelizowane, nieleczone w porę, mogą być przyczyną wielu poważniejszych dolegliwości. Brak ruchu, siedząca lub stojąca praca, nadwagą i palenie tytoniu, wszystko to sprzyja powstawaniu żylaków. Do tego wszystkiego mogą jeszcze dojść obciążenia genetyczne i problem mamy gotowy. Żylaki powstają w kończynach dolnych. Schorzenie dotyczy obu płci, chociaż kobiety chorują częściej. Zanim jednak pobiegniemy do lekarza, a zwłaszcza w stanach mniej zaawansowanych, warto sięgnąć po Neoveris.

Opinie Neoveris

Neoveris opinieNa forach internetowych znajdujemy wiele opinii potwierdzających skuteczność Neoveris. Wielu pacjentów twierdzi, że już wcześniej próbowało różnych kuracja, ale dopiero ta, okazała się skuteczna i jej efekty są długotrwałe. Jak zwykle, znajdziemy kilka postów negatywnych, ale wynikają one z nieprzestrzegania zasad stosowania zawartych w ulotce lub oczekiwaniem spektakularnych wyników w zbyt krótkim czasie i zaprzestaniem kuracji. Neoveris polecany jest także przez lekarzy naczyniowców.

Efekty Neoveris

Dzięki nowoczesnej unikalnej formule, Neoveris jest lekiem, który skutecznie wzmacnia ściany żył i zwalcza stany zapalne spowodowane zastojem krwi. Dlatego jego stosowanie pozwala skutecznie wyeliminować żylaki. Neoveris można także stosować profilaktycznie, dlatego, że tonizuje skórę i poprawia krążenie krwi. Pierwsze efekty widoczne są i odczuwalne już po kilku dniach stosowania.

 • objętość pogrubionych żył w widoczny sposób się zmniejsza
 • ból znacznie ustępuje i zaczyna być odczuwalna ulga
 • krążenie krwi w kończynach dolnych wyraźnie się poprawia
 • uczucie zmęczenia nóg znacznie się zmniejsza
 • dzięki poprawie krążenia mija uczucie zimnych stóp

Skład Neoveris

Nowoczesna, unikalna receptura Neoveris dopuszcza stosowanie wyłącznie naturalnych składników lub ekstraktów otrzymywanych w sposób naturalny. Połączone w odpowiedniej proporcji poprawiają krążenie krwi w nogach i powodują, że nogi stają się zdrowsze i piękniejsze. Składniki roślinne pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych. W Neoveris nie znajdziesz alkoholu, sztucznych barwników, konserwantów, ani innych składników chemicznych otrzymywanych drogą syntetyczną. Neoveris nie zawiera produktów GMO.

 • Ekstrakt z kasztanowca – każda część rośliny posiada cenne substancje i nadają się do robienia z nich ekstraktów. Owoce, kora, nasiona, to źródło cennych elementów. Z kwiatów uzyskujemy saponiny triterpenowe, z których najwyższej ceniona jest escyna. Nasiona zawierają karotenoidy, skrobię, sterole, substancje mineralne i cukry. Pozostałe składniki pozyskiwane z kasztanowca to: kumaryny, garbniki, flawonoidy i fenolokwasy. Związki zawarte w ekstrakcie uszczelniają ścianki naczyń krwionośnych, działają przeciwwysienkowo, hamują powstanie stanów zapalnych i uelastyczniają żyły. Zawartość flawonoidów i escyny zmniejsza lepkość krwi i rozrzedzając ją, usprawnia jej przepływ. Skutkuje to mniejszym ryzykiem powstawania żylaków. Ekstrakt z kasztanowca znajduje zastosowanie w produkcji leków stosowanych w terapii zastojów żylnych, zaburzeń ukrwienia tkanek, zapalenia żył i hemoroidów. Dodatkowo, przez uszczelnienie i poprawę kondycji naczyń krwionośnych, łagodzone jest uczucie ciężkich nóg.
 • Ekstrakt z rumianku Surowcem, z którego produkowany jest ekstrakt są koszyczki kwiatowe. Wśród bezcennych substancji, które zawiera ekstrakt z rumianku zaliczamy: flawonoidy, fitosterole, gorycze, sole mineralne, spiroetery, poliacetyleny, cholinę, fenolokwasy, związki kumarynowe, śluzowe i witaminę C. Wykazuje także liczne właściwości pozytywnie wpływające na zdrowie: działa przeciwzapalnie, przyspiesza gojenie ran, rozkurcza mięśnie gładkie, neutralizuje toksyny, odkaża. Wykazuje także właściwości ściągające i obkurczające naczynia krwionośne, co skutkuje działaniem zapobiegającym wylewom krwi w uformowanych żylakach.
 • Trokserutyna – jest pochodną rutyny, naturalnego związku wchodzącego w skład wielu roślin. Jest związkiem flawonowym, a ich jego cząsteczka, oparta na strukturze flawony, składa się z części cukrowej i niecukrowej. Wykazuje właściwości ochronne w stosunku do naczyń krwionośnych, a zwłaszcza żył. Przepuszczalność ścianek naczyń włosowatych zostaje ustabilizowana oraz poprawia się ich elastyczność i stan napięcia. Zmniejszony zostaje zastój krwi w kończynach dolnych, a co za tym idzie, normalizuje się przepływ krwi i krążenie w naczyniach limfatycznych. Trokserutyna wchodzi w skład wielu leków podawanych w terapii żylaków i hemoroidów, a także takich dolegliwości jak: mrowienie, pieczenie, czy ból lub uczucie ciężkich nóg. Stosowana jest pomocniczo w leczeniu niektórych schorzeń towarzyszących cukrzycy.
 • Myszopłoch – należy do rodziny szparagowatych (Asparagaceae). Od starożytności stosowany jako roślina lecznicza. W medycynie ludowej stosowany jako środek przeciwkrwotoczny, moczopędny, przeczyszczający, przeciwzapalny, przeciwżylakowy i pobudzający apetyt. Natomiast w medycynie współczesnej jest wykorzystywany jako środek wspomagający w terapii stanów niewydolności żylnej, w zakrzepicy żył i zaburzeniach krążenia, a także jako środek przeciwzapalny i przeciwobrzękowy. Dzięki zawartości saponin sterydowych zwężane są naczynia krwionośne, a także zmniejszają ich przepuszczalność. Hamowana jest aktywność elastazy, która może uszkadzać włókna elastynowe w żyłach. Badania kliniczne wielokrotnie potwierdziły skuteczność myszopłochu i jego ekstraktu w leczeniu chorób żylnych.
 • Olej rycynowy – jest produktem roślinnym otrzymywanym przez wyciskanie na zimno nasion rącznika pospolitego i wygotowanie z wodą, celem rozłożenia toksycznej rycyny. Głównym składnikiem jest gliceryd kwasu rycynolowego. W mniejszych ilościach znajdują się glicerydy kwasów: oleinowego, linolowego, palmitynowego i stearynowego. Oprócz powszechnie znanych właściwości przeczyszczających, w medycynie i kosmetologii stosowany jest ze względu na działanie natłuszczające, regenerujące i wzmacniające. W przypadkach uczucia ciężkości nóg lub przewlekłego bólu stóp można go używać do smarowania i wcierania. Posiada właściwości poprawiające krążenie i zapobiegające krzepnięciu krwi. Skutecznie przeciwdziała obrzękowi żył.
 • Wyciąg z alg – zawiera aminokwasy, węglowodany, oraz sole mineralne i lipidy. W skład wyciągu wchodzi kilka rodzajów alg:
  • morszczyn – duże ilości soli mineralnych i potasu, jod, działa ujędrniająco.
  • algi czerwone – witaminy, żelazo, wapń, potas, magnez, działa ochronnie na naczynia krwionośne.
  • algi zielone – proteiny, lipidy, sole mineralne, poprawia elastyczność i sprężystość naczyń krwionośnych.
  • alga undaria – polisacharydy, proteiny, witaminy, działa tonizująco i ujędrniająco.
  • alga Lithothamnium calcareum – wapń, magnez, wzmacnia i regeneruje, chroni przed działaniem wolnych rodników.
 • Kofeina – jest alkaloidem piorunowym znajdującym się w kawie i wielu innych roślinach. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy, przyspiesza akcję serca, zawęża naczynia krwionośne. Poprawia refleks i koncentrację, poprawia nastrój. Główne działanie kofeiny w zwalczaniu żylaków pomaga właśnie na właściwościach zwężające naczynia krwionośne.
 • Miłorząb japoński – najważniejszymi substancjami czynnymi są: terpenoidy i flawonidy. Wpływa korzystnie na układ nerwowy. Działa antyoksydacyjne i likwiduje wolne rodniki. Zmniejsza lepkości krwi, hamuje agregację krwinek i przeciwdziała tworzeniu się skrzepów, powoduje poprawę krążenia. Skutkuje to lepszym przepływem krwi, której zastój jest jedną z przyczyn powstawania żylaków.
 • Olejek eteryczny z cytryny – nadaje Neoveris charakterystyczny łagodny zapach.

Stosowanie Neoveris

Procedura stosowania Neoveris nie jest skomplikowana, należy jednak przestrzegać kilku prostych zasad. Lek stosujemy miejscowo, na miejsca chore. Kuracja trwa 4 do 6 tygodni, aplikując lek dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Neoveris jest lekiem bezpiecznym, więc na własne życzenie możemy kurację powtórzyć lub przedłużyć o następne tygodnie. Celem prawidłowego zastosowania Neoveris należy:

 • dokładnie umyć miejsce stosowania
 • czystymi palcami pobrać niewielką ilość Neoveris
 • krem wcierać ruchem okrężnym do całkowitego wchłonięcia
 • krem jest bezbarwny i nie zostawia plam.

Skutki uboczne Neoveris

Aby w ogóle Neoveris mógł zostać wprowadzony do handlu, musiał przejść wszystkie wymagane badania laboratoryjne i testy kliniczne, posiada także odpowiednie certyfikaty. Do tej pory nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych ani interakcji z innymi lekami. Należy jednak dokładnie zapoznać się z listą składników, aby zorientować się, czy nie jesteśmy uczuleni na któryś element.

Cena Neoveris

Na oficjalnej stronie internetowej Neoveris jest podana cena produktu 258 zł za opakowanie. Kupując Neoveris teraz otrzymamy 50% zniżki i darmową dostawę za pośrednictwem kuriera. Nie należy dać się zwieść, jeśli w internecie znajdziemy Neoveris w niższej cenie na internetowym portalu handlowym, z pewnością nie jest to produkt oryginalny.

Gdzie kupić Neoveris?

Oryginalnego Neoveris nie znajdziemy w aptece stacjonarnej ani internetowej, drogerii, czy na stoisku kosmetycznym w supermarkecie. Jeśli napotkamy Neoveris na portalach internetowych typu Allegro, Amazon lub Ceneo musimy zachować szczególną ostrożność, aby nie paść ofiarą oszustwa. Często za kuszącą ceną skrywa się podróbka lub produkt zastępczy, który z pewnością nie spełnia standardów, które zapewnia producent, nie będzie działał prawidłowo, a wręcz może być szkodliwy. Jedynym, najlepszym sposobem zakupu Neoveris jest zakup bezpośrednio ze strony producenta. Wypełniając formularz dokonujemy rejestracji, a następnie czekamy na telefon od operatora celem dokonania weryfikacji. Ustalamy z nim sposób i warunki dostawy, a także mażemy zadać mu dodatkowe pytania. Procedura wysyłki trwa do 2 dni roboczych, a Neoveris otrzymamy 4 do 7 dni za pośrednictwem kuriera.

Przechowywanie Neoveris

Lek można przechowywać w temperaturze pokojowej do 25⁰ C, chroniąc przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Umieszczamy w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Data ważności umieszczona jest na opakowaniu, przy czym okres przydatności upływa ostatniego dnia podanego miesiąca. W trosce o środowisko, leku przeterminowanego nie wyrzucamy do domowego śmietnika, lecz odnosimy do apteki i umieszczamy w pojemniku przeznaczonym na leki przeterminowane.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *