Rapid Slim – Opinie i analiza plastrów na odchudzanie

Piękna szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Szczególnie kobiety przywiązują dużą wagę do swojego wyglądu, ale mężczyźni również bardzo się zmienili w ostatnich latach. Nie chodzi tylko o zadbany wygląd, ale także o sylwetkę. Każdego roku, tuż po przełomie roku, zaczyna się szum dla wielu osób, które zapisują się do studiów fitness.

Trening i zmiana diety powinny pomóc Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Już po kilku tygodniach motywacja się kończy i znów wkrada się do codziennego życia. Studio fitness cieszy się z wpłat, ale wizyta nie wpisuje się w grafik i ponownie zmienił się temat żywienia. Fast food i szybkie dania ułatwiają codzienne życie. Diety i ćwiczenia są nudne, ale mogą prowadzić do sukcesu.

Rapid Slim – Oferta

RapidSlimJeśli nie chcesz zmagać się z żmudnymi czynnościami dnia codziennego, a mimo to chcesz osiągnąć zgrabną sylwetkę, możesz wrócić do plastra Rapid Slim. Plaster Rapid Slim to produkt, który ma pomóc w odchudzaniu. Wiele osób zastanawia się teraz, czy jest to w ogóle możliwe. Producent mówi „tak”.

Rapid Slim jest również znany jako tak zwany plaster wyszczuplający, o którym mówi się, że jest oparty na systemie transdermalnym. Plaster zawiera składniki aktywne, które powinny zostać uwolnione do organizmu wkrótce po nałożeniu na skórę. Plaster powinien dostarczać organizmowi składników aktywnych przez cały dzień, 24 godziny na dobę. Według producenta stały dostęp do składników aktywnych powinien zapewniać redukcję wagi po krótkim czasie i to bez uprawiania sportu czy żmudnych zmian w diecie.
efekt

Jak działa Rapid Slim i jak jest używany?

Plaster odchudzający Rapid Slim powinien zawierać wiele składników aktywnych, które przy codziennym stosowaniu zapewniają szybkie i łatwe odchudzanie organizmu. Mówi się, że zawarte są następujące składniki czynne, ale dokładny skład nie jest znany.

Karnityna

Mówi się, że głównym składnikiem aktywnym Rapid Slima jest L-karnityna. L-karnityna jest znana w dziedzinie odchudzania od lat. Przy spożyciu substancji czynnej powinien nastąpić znaczny wzrost spalania tłuszczu. Substancja czynna pełni przede wszystkim funkcję transportową. L-karnityna jest niezbędna do transportu długołańcuchowych kwasów tłuszczowych z krwiobiegu do komórek. Tam kwas tłuszczowy jest spalany, aby zapewnić dodatkową energię.

Ważne jest, aby wiedzieć, że dodatkowe spożycie L-karnityny jest znane tylko jako aktywne podczas uprawiania sportu. Jeśli występuje niedobór, można przyjmować substancję czynną za pomocą suplementów diety lub mięsa. Zasadniczo każdy ma zdrowy poziom L-karnityny, ale może również wystąpić niedobór lub nawet przedawkowanie.

W przypadku niedoboru substancję czynną można wchłonąć za pomocą suplementów diety. Przedawkowanie może prowadzić do nudności, wymiotów i biegunki. Osoba zdrowa nie może przekraczać maksymalnie dwóch gramów L-karnityny dziennie.

Ekstrakt z owoców guarany

W tej chwili wszyscy mówią o ekstrakcie z owoców guarany. Zakłada się, że guarana ma wiele pozytywnych właściwości. Wiadomo, że brazylijska roślina może służyć przede wszystkim jako paliwo rakietowe dla mózgu. Skuteczność guarany jest znana od wieków i wykorzystywana jest także w medycynie. Guarana jest w zasadzie źródłem energii dla organizmu.

Guarana ma znacznie dłuższy czas działania niż kawa i przede wszystkim jest znacznie wolniej wchłaniana przez organizm. Ponadto brazylijski owoc zawiera alkaloidy i tłuszcze, które są odpowiedzialne za odchudzanie. Te składniki tłumią głód i pragnienie u wielu ludzi.

Substancja czynna zapewnia również stymulację naturalnego metabolizmu organizmu. W rozkładzie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej i jej przemianie w energię pomaga ekstrakt z owoców guarany.

Cayennepfeffer

W ostatnich latach badania wielokrotnie przyglądały się czynnym składnikom pieprzu cayenne i odkryły, że pieprz z pewnością może pomóc w zmniejszeniu własnej wagi. Wystarczy codziennie spożywać łyżeczkę przyprawy. Kalorie są spalane znacznie lepiej, co prowadzi do utraty wagi.

Mangosteen

Mangostan to jeden z egzotycznych owoców, który nie jest dostępny w supermarketach. Jest spokrewniony z liczi i bogaty w witaminy. Ponadto mówi się, że mangostan ma działanie przeciwzapalne. Co ciekawe, mangostan ma również pozytywne właściwości w zakresie redukcji masy ciała. Znany jest ze swoich właściwości przeciwutleniających.

Zielona herbata

Zielona herbata jest również znana jako szczuplejsza. Zawiera wiele przeciwutleniaczy, które wiążą wolne rodniki. Wolne rodniki są szkodliwe dla organizmu. Czasami wyrządzają dużo szkód. Według badań spożywanie zielonej herbaty ma tylko pozytywne właściwości. Wolne rodniki są niszczone, organizm jest wolny od toksyn i znacząco wpływa na utratę wagi.

Jagody acai

Jagody acai od dawna znane są jako środek na odchudzanie. Jagody acai zawierają błonnik, kwasy tłuszczowe omega-3, witaminy, wapń, magnez, żelazo i przeciwutleniacze. Składniki zapewniają, że organizm nabiera energii, a Ty również przez długi czas należy pozostać sytym.

Powodem jest to, że kiedy jesz, poziom cukru we krwi gwałtownie rośnie. Pojawiają się zachcianki na jedzenie. Po spożyciu jagód acai poziom cukru we krwi zacznie powoli rosnąć i nie będzie łaknienia.

Skład Rapid Slim

Rapid Slim zawiera wiele dobrych składników aktywnych, które mają wspomagać organizm w odchudzaniu. Jednak nie ma dokładnej listy wszystkich składników. Dlatego nie można sporządzić dokładnej listy składników.

 • Karnityna
 • Ekstrakt z owoców guarany
 • Cayennepfeffer
 • Mangosteen
 • Zielona herbata
 • Jagody acai

Skutki uboczne Rapid Slim

Według producenta Rapid Slim nie powinien powodować żadnych skutków ubocznych, w końcu zawiera tylko naturalne i bezpieczne składniki aktywne. Nie mają negatywnego wpływu na organizm. Skutki uboczne nie są zatem znane.

Ale może to prowadzić do niezgodności, ponieważ Rapid Slim zawiera składniki, które mogą wywoływać reakcje alergiczne lub tym podobne. Większość użytkowników mówi o wystąpieniu nudności, które mogą szybko skończyć się wymiotami, a nawet biegunką.

Ten stan może utrzymywać się przez kilka dni, a następnie powinien ustąpić. Jeśli nie ma poprawy, należy natychmiast odstawić Rapid Slim i skonsultować się z lekarzem.
podanie

Stosowanie Rapid Slim

Rapid Slim to plaster, który należy po prostu przykleić do skóry. W kontakcie ze skórą substancje czynne powinny zostać uwolnione z plastra i wniknąć do organizmu. Łatka powinna pozostać na miejscu przez 12 godzin, a następnie zostać zastąpiona nową łatką Rapid Slim. Według producenta tą metodą powinieneś zrzucić do 7 kilogramów w 4 tygodnie. Producent wyraźnie stawia na składniki aktywne.

Sekretem Rapid Slima powinny być poszczególne warstwy. Składniki aktywne są zawarte w warstwach i odpowiednio dozowane. Rozwiązanie jest zarejestrowane w urzędzie patentowym i zapewnia, że składniki są uwalniane bezpośrednio do krwi. Dostawa odbywa się 24 godziny na dobę i to również powinno być wielką zaletą Rapid Slima. Poprzez bezpośrednie wchłanianie składników przez skórę, można znacznie lepiej przyspieszyć spalanie tłuszczu.

Producent plastrów Rapid Slim opisuje ich działanie. Najpierw do skóry uwalniane są cząsteczki kwasu hydroksycytrynowego. Zmuszają organizm do spalania tłuszczu. Inhibitory, które są następnie uwalniane do skóry, powodują, że przede wszystkim nie odczuwasz głodu, a wchłanianie cukru jest również znacznie spowolnione.

Teraz uwalniane są przeciwutleniacze. Oczyszczają organizm i usuwają toksyny. Stymulowane są hormony tarczycy, co przyspiesza metabolizm. Nawet trzykrotnie stymulowany jest metabolizm tłuszczów.
Zalety wady

Plusy i minusy Rapid Slim

Zanim zdecydujesz się na Rapid Slim od producenta, możesz dowiedzieć się więcej o możliwych zaletach i wadach tutaj.

Zalety

 • tylko naturalne składniki
 • opatentowany system
 • prosta aplikacja
 • brak znanych skutków ubocznych
 • do codziennego użytku

Wady

 • brak dokładnych informacji o składnikach aktywnych
 • Producent nieznany
 • Nietolerancja obecna u użytkowników
 • Cena bardzo wysoka
 • dostępne tylko w internecie

 

Gdzie kupić Rapid Slim?

Plastry Rapid Slim nie jest dostępny w lokalnych aptekach. Produktu nie można również kupić poprzez zamówienie w aptece. Najłatwiejszą opcją jest internet. Jedynie sklep producenta oferuje obecnie do sprzedaży plaster Rapid Slim. Rapid Slim jest sprzedawany bez recepty i należy do kategorii suplementów diety.

Tynk Rapid Slim jest obecnie dostępny u producenta w cenie zakupu 57 euro. Zwykle preparat powinien być oferowany za 89 euro, ale obniżona cena powinna być ofertą. Istnieje możliwość zamówienia tynku Rapid Slim w większych ilościach.

Istnieją paczki, które są oferowane za 93 euro lub dwa paczki, duże rozmiary, które sprzedają się za 178 euro. Interesujące jest to, że wszystkie opakowania są oznaczone 500 miligramami. Brak informacji na ten temat.

Alternatywy dla Rapid Slim

Wszystkie opinie użytkowników są najwyraźniej fałszywe, dlatego warto się zastanowić, czy naprawdę chcesz użyć plastra Rapid Slim, czy też lepiej wybrać alternatywę Kanabialica. Kanabialica to znany preparat wchodzący również w skład suplementu diety.

Preparat wspomaga odchudzanie i stymuluje metabolizm dzięki swoim naturalnym składnikom. Łaknienie jedzenia i słaby metabolizm należą już do przeszłości.

Opinie Rapid Slim

Dietetyk wypowiada się na stronie internetowej producenta plastra Rapid Slim. Zapowiedział, że skuteczność jest bardzo dobra. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy naprawdę chcesz zaufać tej opinii eksperta.

Opinia jest mocno kwestionowana, ponieważ możesz wygooglować domniemanego specjalistę od żywienia i zawsze znajdziesz go pod innym nazwiskiem. Informacje o nazwiskach można znaleźć w Internecie. Nie ma również dokładnych informacji na temat Marka Poppena, rzekomego specjalisty od żywienia.
doświadczenie

Dotychczasowe doświadczenia ze Rapid Slim

W Internecie można znaleźć liczne opinie klientów dotyczące Rapid Slima. Doświadczenia są częściowo tylko pozytywne, ale są też negatywne wypowiedzi klientów. Klienci chwalą przede wszystkim łatwość obsługi. Łatka jest łatwa w aplikacji i zmieniana co 12 godzin. Jest to łatwe i zrozumiałe dla każdego użytkownika. Wynik nazywany jest ujemnym. Klienci narzekają, że łatka nie ma żadnego pozytywnego wpływu na wagę.

„Nie pamiętam, żebym był szczupły. Przez całe życie zawsze byłem wyższy i szerszy niż wszyscy inni. Kiedy byłem młody, często byłem prześladowany, co miało również związek z moją wagą. W pierwszych latach mojego życia zawodowego nie było lepiej, bo jako kucharz musiałem wszędzie próbować, testować i podjadać.

Szybko pojawiło się więcej kilogramów i nie muszę Ci nic mówić o ćwiczeniach. Po pierwsze, zmiany nigdy mnie nie opuszczały i, szczerze mówiąc, po prostu nie miałem na to ochoty. Około pięć lat temu dowiedziałem się, że moje zdrowie wygląda bardzo źle, także z powodu nadwagi.

Stosowano liczne diety, ale długo nie trzymałem się niczego. Ciągłe gotowanie i przygotowywanie po prostu nie było w pewnym momencie zabawne. Moja rodzina nadal jadła normalnie, co miało tendencję do obniżania motywacji. Pewnego dnia moja żona przyniosła ze sobą plaster Rapid Slim. Zobaczyła to w Internecie, pomyślała o mnie i natychmiast zamówiła paczkę. Aplikacja brzmi prosto. Wystarczy nakleić nowy plaster co 12 godzin, a funty powinny spaść. Próbowałem tego przez całe 8 tygodni i rezultat: nic, absolutnie nic ”.

Podsumowanie Rapid Slim

Ponieważ Rapid Slim wydaje się tak łatwy w użyciu i ma odnieść tak wielki sukces, może się tylko udać. Ale to nieprawda. Wydaje się, że plaster nie ma żadnego wpływu na utratę wagi. Większość użytkowników była bardziej skłonna do zgłaszania skarg, które zaczęły się po kilku dniach i zakończyły dopiero po usunięciu łatki

Test Rapid Slim

Tydzień 1

Po tym, jak moja żona dała mi paczkę plastrów Rapid Slim, najpierw przeczytałem wszystko. Brzmiało ciekawie i dobrze, jeśli miałbym schudnąć bez ćwiczeń i zmiany diety, z noszeniem plastra, czemu nie? Strzał startowy oddano następnego ranka. Postanowiłem umieścić plaster na prawym ramieniu. Koszula zakrywa ten obszar i jest łatwo dostępna. Przez kilka pierwszych dni nie czułem żadnej zmiany, ale wiedziałem, że musisz poczekać i zobaczyć.

Tydzień 2 do 4

W następnych tygodniach nastąpiła zmiana, ale cóż mogę powiedzieć, nie pozytywna. Boli mnie brzuch, mdłości, a nawet wymiotowałem. Sprowadziłem to do zwykłej choroby, ale nie było poprawy widzenia. W następnym tygodniu miałem nawet biegunkę.

5–7 tydzień

Po tygodniach znoszenia całego dyskomfortu pomyślałem, że wizyta na wadze pokaże mój sukces. Byłem rozczarowany. Nie schudłam i po prostu źle się poczułam. Wyczerpany, zmęczony i zepsuty.

8 tydzień

Próbowałem plastra Rapid Slim przez 8 tygodni, a moja żona wyrzuciła go do kosza. Poza skargami nic się nie wydarzyło. Właściwie można było się tego domyślić. Utrata wagi bez wysiłku po prostu nie zadziała.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *