Slimetrol Forte – Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Slimetrol Forte obiecuje szybki i zdrowy sukces w odchudzaniu, ale co tak naprawdę się za tym kryje? Wiele osób wypowiada wojnę swoim dodatkowym kilogramom i szuka obiecującego wsparcia. Mają nadzieję, że produkty odchudzające w kapsułkach lub w proszku przechylą szalę, tak że kilogramy mogą się tylko zrzucić. Slimetrol Forte, która jest reklamowana w telewizji i prasie, szybko trafia na listę życzeń niektórych osób szukających pomocy. Ale czy Slimetrol Forte dotrzymuje obietnic?

Slimetrol ForteSlimetrol Forte reklamuje się jako środek skuteczny zmniejszający apetyt w ramach niskokalorycznej diety. Zachcianki żywieniowe nie powinny już mieć szans, a uczucie głodu powinno zostać ograniczone na co najmniej 4 godziny ze względu na lekko pęczniejące właściwości produktu. Podczas posiłku uczucie sytości powinno ustąpić trzykrotnie szybciej niż bez Slimetrol Forte.

Atrakcyjna Oferta
Keto Slim
Produkt Slimetrol Forte
KETO SLIM
Jakość Wysoka Wysoka
Skutki uboczne Brak Brak
Zawartość 30 kapsułek 60 kapsułek
Dawkowanie 2x dziennie 2x dziennie
Cena 137 złotych 129 złotych + 50% rabatu na kolejną sztukę
Wysyłka Darmowa Darmowa
Ocena ⭐⭐⭐ 3/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Czas dostawy 1-5 Dni 1-3 Dni
Sklep Oferta Keto Slim

Według dystrybutorów „pigułki dietetycznej” działanie Slimetrol Forte jest z działaniem pochłania substancje tuczące, gąbki porównywalne , która takie jak węglowodany, tłuszcze i cukier , dzięki czemu organizm nie może ich wykorzystać i przechowywać w poduszeczkach tłuszczowych. Obiecuje się nawet 40-procentowe zahamowanie kalorii, które są pozyskiwane ze spożywanego pożywienia.

Slimetrol Forte nie jest zatem spalaczem tłuszczu w klasycznym tego słowa znaczeniu, ale polega na zmniejszeniu spożycia kalorii, aby wpłynąć na proste równanie udanej utraty wagi „spożycie kalorii minus spalanie kalorii <0” na Twoją korzyść.

Test Slimetrol Forte

My naszą społeczność poprosiliśmy , która z naszych zwolenników byłby chętny do wzięcia udziału w Slimetrol Forte testu w ciągu 90 dni. Przejęliśmy za to koszty. W zamian badani musieli zobowiązać się do ścisłego przestrzegania specyfikacji producenta. Skontaktowali się z nami:
Przedmioty testu Slimetrol Forte Samokontrola doświadczeń klientów test Stefanie i Sibille Slimetrol Forte
Nasi dwaj wolontariusze: Stefanie M. (34 l.) I Sibille K. (42 l.)

Stefanie M. z Monachium. Ma 34 lata i obecnie waży 89 kg. Stefanie chciałaby schudnąć około 8 kg w ciągu 90 dni i sama wypróbowała już wiele produktów odchudzających. Teraz liczy na sukces z kapsułkami Slimetrol Forte.

również nami Sibille K skontaktowała się z . z Pforzheim. Sibille ma 42 lata i obecnie waży 76 kg. Chciałaby stracić 6 kg w 90-dniowym autoteście, a także ma nadzieję na wiele ze strony Slimetrol Forte. Ona przetestuje proszek.

Dzień 1

Umówiliśmy się na spotkanie ze Stefanie i Sibille przez wideotelefon i omówiliśmy wszystko, co ważne. Wysłaliśmy Ci wcześniej pocztą wystarczającą ilość Slimetrol Forte. Jakiej dawki stosować, na co zwracać uwagę przy jej przyjmowaniu, jakie skutki uboczne należy przerwać autotest, a przede wszystkim: jak wygląda dokumentacja? Innymi słowy: obaj powinni dokładnie dokumentować swoje zachowania żywieniowe, czas snu oraz czas uprawiany w sporcie, aby osiągnąć jak najbardziej obiektywny wynik. Podczas przyjmowania i dawkowania ściśle przestrzegaliśmy zaleceń producenta.

Dzień 7

Stefanie i Sibille przeprowadziły kontrolę wagi pod koniec pierwszego tygodnia. Tutaj były Stefanie -0,2kg i -0,15kg Sibille festfestellt be.

Dzień 14

Znowu zarówno zważono, jak i oto i oto: obaj stracili już prawie 450 gramów. Powiedzieli nam, że Slimetrol Forte dobrze się syciła, a ataki głodu były mniejsze.

Dzień 28

Stefanie opowiedziała nam o lekkich zaparciach . Jednak według jego własnego oświadczenia są one prawdopodobnie spowodowane niewystarczającym spożyciem płynów. Po prawie 3 tygodniach schudła około 1,2 kg . Sibille nie miał dotychczas żadnych skutków ubocznych i schudł już 0,8 kg .

Dzień 40

Teraz, gdy dotarliśmy już prawie do połowy naszego autotestu, podsumowujemy okres przejściowy. Stefanie schudła już 1,5 kg. Blokady zniknęły, a ona mówi, że wszystko w porządku. Przyzwyczaiła się do przyjmowania 9 kapsułek dziennie. Mówi, że jest w dobrym nastroju , nie ma napadowego objadania się i czuje się wysportowana . Sibille schudł już 1,4 kg. Mówi, że nie lubi proszku, ale dodaje, że to oczywiście tylko jej własny gust. Już pierwsze sukcesy można było zobaczyć na średnicy uda i na twarzy.

Dzień 60

Jak dotąd obaj badani byli pozytywnie zaskoczeni. Są w porządku, czują się dobrze, nie są w złym nastroju i nie cierpią na głód ani „napadowe objadanie się”. Stefanie schudła już 2,3 kg, a Sibille 1,9 kg.

Dzień 90

Stefanie i Sibille testują Refigurę przez pełne trzy miesiące. Stefanie wzięła całe 3,2 kg , a Sibille 2,7 kg . Obaj poinformowali, że mogą łatwo zintegrować przyjmowanie kapsułek lub proszku z ich codziennym życiem. W szczególności Stefanie powiedziała, że kapsułki są łatwe do przełknięcia, ponieważ nie chciała mówić wszystkim w pracy, że próbowała produktu dietetycznego. Z drugiej strony Sibille nie był przekonany o smaku proszku. To dla niej zbyt mdłe i lepkie.

Alternatywy dla Slimetrol Forte

Istnieje wiele produktów odchudzających, czy to proszków, czy tabletek odchudzających. Ograniczoną skuteczność , a przede wszystkim, niepożądane skutki uboczne z Slimetrol Forte szybko inspirować pragnienie alternatywę. Jeśli się trochę rozejrzysz, możesz znaleźć alternatywy dla Slimetrol Forte, które mają lepszy stosunek jakości do ceny . Porównaliśmy to, co uważamy za najlepszą alternatywę z Bioslimin.


Ranking produktów na Odchudzanie - Czerwiec 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 11.04.2024

Uważamy, że Slimetrol Forte jest tutaj zdecydowanie za droga. To, na który produkt ostatecznie się zdecydujesz, zależy oczywiście od Ciebie.

Doświadczenia Slimetrol Forte

Doświadczenia zgłaszane przez użytkowników z Slimetrol Forte w dużym stopniu zależą od tego, gdzie patrzysz. Trudno się dziwić, że konsekwentnie dobre doświadczenia są zgłaszane po stronie produktu. Z pewnością pomocny jest również fakt, że użytkownicy, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, zostaną nagrodzeni 100 euro zysku, jeśli ich opinia zostanie opublikowana na stronie. Zrozumiałe jest, że selekcja podlega pewnej selekcji w celu promocji sprzedaży. Jeśli spojrzysz trochę nieszablonowo na bardziej niezależnych stronach, obraz szybko stanie się bardziej otrzeźwiający.

Klienci Amazon oceniają formę proszku średnio 3 gwiazdkami, z ogromną luką między najwyższymi ocenami a recenzjami 1-gwiazdkowymi. Z jednej strony rodzi to wątpliwości, jak niezależnie doszło do 5-gwiazdkowych ocen, z drugiej nie można przewidzieć, jak długofalowe będą jakiekolwiek sukcesy.

Wśród ogromnej liczby negatywnych recenzji, oprócz braku skuteczności, krytykowany jest między innymi smak i rozpuszczalność proszku. Wielu klientów borykało się również z efektami ubocznymi, które dotyczyły przede wszystkim przewodu pokarmowego. Niektórzy zgłaszają również swędzenie, a nawet po spożyciu przyrost masy ciała . To, czy podczas przyjmowania leku Slimetrol Forte wystąpi utrata masy ciała, zależy głównie od użytkownika i jego stylu życia.

Pozytywne opinie o Slimetrol Forte

Ze względu na obiektywizm ściśle oddzielamy pozytywne i negatywne doświadczenia klientów z Slimetrol Forte. Zadowoleni klienci zgłaszają tutaj na Amazon:
Slimetrol Forte pozytywne recenzje test Amazon
Ci: Amazon.de/Slimetrol Forte-Kapseln

Rozejrzeliśmy się też po innych portalach. Oto ocena apteki internetowej Medpex:

Negatywne opinie o Slimetrol Forte

Niestety, istnieje również wiele negatywnych doświadczeń klientów z Slimetrol Forte. Na początku poinformowaliśmy, jak bardzo różnią się opinie. Z jednej strony są doświadczenia bardzo pozytywne, z drugiej bardzo negatywne:
Slimetrol Forte krytyka negatywne doświadczenia opinie klientów Slimetrol Forte
Ci: Amazon.de/Slimetrol Forte

Tutaj również oczywiście rozglądaliśmy się za dalszymi doświadczeniami klientów z Slimetrol Forte i (niestety) znaleźliśmy to, czego szukaliśmy:
Slimetrol Forte Negatywne doświadczenia klientów Test oceny krytyki Slimetrol Forte
Ci: MedPex.de/Slimetrol Forte

Co mówią eksperci o Slimetrol Forte?

Slimetrol Forte nie została jeszcze uwzględniona przez Stiftung Warenteste, więc nie ma tutaj konkretnych wyników testów. Jednak wiele innych tabletek odchudzających zostało już zbadanych przez Stiftung Warentest. Dochodzi do wniosku, że te środki na ogół nie nadają się do utraty wagi, a zmiana nawyków żywieniowych i ćwiczenia są bardziej skuteczne.

Jeśli chodzi o główny składnik aktywny chitozan, Porad Stowarzyszenie Niezależnych Zdrowotnych uważa, że nie jest celu zmniejszenia otyłości on zalecany w , ponieważ nie zmienia nawyków żywieniowych, a jego działanie jest w najlepszym przypadku krótkotrwałe. W podwójnie ślepych badaniach stwierdzono również, że substancja czynna nie bez jednoczesnej zmiany diety ma zmniejszających wagę właściwości .

Skutki uboczne Slimetrol Forte

Jeśli chodzi o składniki Slimetrol Forte, producent Heil Pflanzenwohl GmbH jest objęty ochroną. Tutaj prawie nic się nie dowiesz! Zastanawiamy się, dlaczego? O ile producent zapewnia, że produkt jest w całości wykonany w 100% z naturalnych ekstraktów roślinnych, próżno szukać bardziej szczegółowych informacji w tym samym miejscu.

Zamiast tego wymieniono wiele składników, których Slimetrol Forte nie zawiera. Oprócz różnych alergenów, takich jak orzechy i laktoza, obejmuje to również barwniki i konserwanty. Ponadto do produkcji produktu nie używa się fruktozy, glukozy, soi, kofeiny, cholesterolu, azotanów ani inżynierii genetycznej.

Jeśli bardziej intensywnie z produktem, przekonasz się, że zajmiesz się KiOnutrime-CsG jest zawarty w Slimetrol Forte. Według producenta jest to opatentowany kompleks błonnika pokarmowego pochodzenia roślinnego. Zawiera między innymi chitozan , z błonnik grzybów roślinny pozyskiwany .

Slimetrol Forte jest lekiem dostępnym tylko w aptekach i dlatego podlega przepisom zdrowotnym, które sugerują, że zalecane dawkowanie nie stanowi zagrożenia dla zdrowej osoby dorosłej. W przypadku przedawkowania zatorów należy obawiać się , ponieważ składniki leku Slimetrol Forte wiążą wodę. W takim przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie zaopatrzenie organizmu w wodę. Kobiety w ciąży lub osoby z określonymi deficytami metabolicznymi powinny prawdopodobnie powstrzymać się od jego przyjmowania, jak wyjaśniono poniżej.

Gdzie kupić Slimetrol Forte?

Jako certyfikowany medyczny Slimetrol Forte nie jest dostępna w zwykłych sklepach, a jedynie w aptekach produkt . Można go jednak znaleźć również w popularnych sklepach internetowych . Ponieważ istnieją różne wersje produktu, cena znacznie się różni. To, ile musisz zainwestować, zależy z jednej strony od wybranego rozmiaru opakowania, ponieważ dostępne są różne racje żywnościowe.

Istotne jest również to, czy wybierzesz kapsułki, czy sztyfty. Zasadniczo kapsułki są trochę tańsze niż w postaci proszku, ale ogólnie nie jest to tania uczta. Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami za kapsułki zapłacisz nieco ponad 103 euro miesięcznie! Trzeba głębiej sięgnąć do kieszeni po kije i zapłacić od 60 do 80 euro. Musisz więc zainwestować około 3,45 euro do nieco poniżej 6 euro dziennie, aby móc używać dietetycznych kapsułek lub pałeczek zgodnie z instrukcjami producenta. że uważamy, Slimetrol Forte Dlatego jest bardzo droga !

Stosowanie Slimetrol Forte

Slimetrol Forte Ocena spożycia Test krytyki Doświadczenia 2019 Slimetrol ForteSlimetrol Forte jest dostępna zarówno w w sztyfcie, postaci proszku jak iw kapsułkach . Według producenta obie wersje są równie skuteczne, a decyzja dotycząca jednego z dwóch wariantów byłaby całkowicie zależna od osobistych wrażliwości. Zalecenia dotyczące częstotliwości przyjmowania leku Slimetrol Forte są oparte na pożądanych celach.

Jeśli uda się osiągnąć utratę wagi, jedna to trzykrotny dochód przy trzech kapsułkach zalecanych na dzień przed głównymi posiłkami. Jeśli natomiast chodzi tylko o utrzymanie pożądanej wagi, wystarczy jedna porcja przed posiłkiem. Zawartość w postaci proszku o drążek rozpuszcza się w szklance wody, a następnie szybko około 10 minut, po czym w posiłku pił . Trzy kapsułki na raz należy przyjmować przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Jeśli chcesz schudnąć, dostajesz trzy laski lub dziewięć kapsułek dziennie.

Czy Slimetrol Forte ma jakieś skutki uboczne?

Pomimo składu czysto ziołowego, w niektórych przypadkach po przyjęciu leku Slimetrol Forte zgłaszano dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. W przypadku bólu brzucha , nudności , zaparcia , zespołu jelita drażliwego , zgagi lub wymiotów należy natychmiast przerwać przyjmowanie leku Slimetrol Forte i skonsultować się z lekarzem.

W czasie ciąży lub karmienia piersią należy w od stosowania leku Slimetrol Forte zasadzie odstąpić . Może to prowadzić do niedoboru witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, co może mieć negatywny wpływ na rozwój dziecka. Innym skutkiem ubocznym jest wpływ na poziom cukru we krwi , dlatego diabetycy powinni stosować Slimetrol Forte jedynie z ostrożnością lub całkowicie go unikać.

Istnieje również ryzyko interakcji z innymi lekami. W zasadzie nie ma nic do powiedzenia przeciwko stosowaniu leku Slimetrol Forte, na przykład w przypadku stosowania tabletek antykoncepcyjnych, ponieważ ziołowy produkt dietetyczny nie zawiera hormonów. Jednak pigułkę antykoncepcyjną należy przyjąć godzinę przed lub cztery godziny po leku Slimetrol Forte, ponieważ właściwości wiązania tłuszczu mogą negatywnie wpływać na wchłanianie pigułki.

Podsumowanie Slimetrol Forte

Niestety, nasza kompleksowa ocena Slimetrol Forte potwierdziła nasz początkowy sceptycyzm. Lekarstwo jest reklamowane jako środek wspomagający odchudzanie, który ma zrzucić kilogramy. To, czy zakup jest opłacalny, w dużej mierze zależy od tego, czego oczekujesz od produktu.

Każdy, kto spodziewa się szybkiego i nieskomplikowanego cudownego lekarstwa, szybko się rozczaruje , ponieważ niezależne testy wykazały, że same składniki Slimetrol Forte na nie wpływają utratę wagi . Liczne opinie klientów dokumentują również, że pomimo zgodnego z przepisami spożycia, nie doszło do utraty wagi . Każdy, kto zdecyduje się na Refigurę, może w najlepszym razie na efekt placebo liczyć , który sam zainspiruje do zmiany diety i stylu życia, a tym samym doprowadzi do sukcesu.

Ponieważ Slimetrol Forte zaleca łączenie spożycia z dietą niskokaloryczną, stosunkowo słabe raporty użytkowników dotyczące utraty wagi na niezależnych portalach są trudne do przypisania działaniu produktu. Należy raczej założyć, że zmiany stylu życia dokonane w tym samym czasie mogły doprowadzić do sukcesu.

To, co dokładnie producent przetwarza w swoim produkcie, jest w ciemności, więc ryzyko niepożądanych skutków ubocznych jest trudne do oszacowania. Pewne nieprzyjemne konsekwencje dla przewodu pokarmowego są znane producentowi i są również regularnie zgłaszane przez klientów. W najlepszym przypadku informacja producenta jest prawidłowa, że składniki są czysto ziołowe, a stosowanie Slimetrol Forte nie ma trwałego negatywnego wpływu na zdrowie.

Wpływ na portfel powinien być jednak zauważalny, ponieważ produkt ma swoją cenę, która naszym zdaniem nie znajduje uzasadnienia w oczekiwanych efektach. Na podstawie dostępnych faktów, klasyfikować możemy Slimetrol Forte zatem jako „nie działa” . Jeżeli interesuje Cię preparat na odchudzanie, polecamy porównanie z innymi produktami, które są generalnie lepiej oceniane i zdecydowanie odradzamy kupowanie Slimetrol Forte.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *