Tonosin – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Tonosin to jedyne naturalne krople środek zapewniające prawidłowe oczyszczenie przewodu słuchowego oraz jego właściwe nawilżenie.

Skład Tonosin

Tonosin opinieKrople Tonosin to przede wszystkim olej z kłosów, w tym olej z kiełków pszenicy o działaniu oczyszczającym i przeciwzapalnym. Ponadto w skład kropli wchodzi olej ze słodkich migdałów oraz wyciąg z liści szałwii mające silne działanie przeciwutleniaczy. Olej arganowy ma działanie nawilżające i natłuszczające a wyciąg z gardenii jest naturalnym środkiem dezynfekującym. Ponadto w skład kropli Tonosin wchodzą magnez, cynk, witamina B12, witamina B6.

Stosowanie Tonosin

Krople Tonosin są bardzo łatwe w użyciu. W celu ich prawidłowego stosowania należy w pierwszej kolejności wstrząsnąć buteleczką kilka razy. Następnie używając wkraplacza należy wziąć odpowiednią ilość płynu z pojemnika i wpuścić około 2-3 krople do każdego z uszu mając przechyloną lekko głowę na bok. Po wkropleniu należy trzymać jeszcze ok. 2-3 minut przechyloną głowę, aby krople mogły zadziałać w każdym uchu.

W przypadku korzystania z aparatu słuchowego, krople Tonosin należy aplikować minimum godzinę przed jego założeniem.

Działanie Tonosin

Dzięki płynnej formule zawierającej olejki i wpuszczeniu preparatu bezpośrednio do przewodu słuchowego dochodzi do łagodnego, ale skutecznego oczyszczenia kanału z zalegającej woskowiny i innych zanieczyszczeń. Krople są na tyle gęste, aby nie zalewać przewodu słuchowego tak jak w przypadku dostania się wody do ucha, lecz by powoli do niego spływać i działać po drodze na całą błonę śluzową. Dzięki temu krople Tonosin zapewniają odpowiednie nawilżenie i budują warstwę ochronną. Po kilku dniach stosowania zauważalna jest poprawa jakości słuchu. Szumy powoli są tłumione a różnego rodzaju dźwięki przestają być słyszalne. Poprawia się komfort życia. W celu podtrzymania działania można kontynuować aplikowanie kropli Tonosin przy codziennej higienie uszu. Dzięki systematycznemu używaniu kropli można na stałe zapewnić sobie komfort słyszenia i mieć pewność, że higiena uszu jest wysokiej jakości.

Efekty Tonosin

Dzięki stosowaniu kropli Tonosin dochodzi do naturalnego oczyszczenia przewodu słuchowego i poprawy jakości słuchu. Szybko zauważalny efekt wpływa również na poprawę jakości życia. Pacjent zaczyna powracać do aktywnego życia rodzinnego oraz społecznego. Odzyskuje wigor i chęć do życia. Poprawia się również jego sprawność fizyczna, chodzi pewniej i łatwo odnajduje się w otoczeniu.

Przeczytaj również:  Dieta ketogeniczna – Opinie oraz jadłospis i efekty. Co jeść?

Zalety Tonosin

Krople Tonosin są łatwe w aplikacji. Nawilżają, regenerują, oczyszczają oraz chronią tkanki układu słuchowego użytkownika. Można je stale nosić przy sobie, ponieważ rozmiar buteleczki jest niewielki i zmieści się do każdej torebki lub plecaka, a nawet do kieszeni.

Wady Tonosin

Jedyną wadą Tonosin jest brak możliwości dokonania zakupu w aptekach ani na żadnych popularnych portalach zakupowych.

Skutki uboczne Tonosin

Do chwili obecnej nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych stosowania Tonosin. Preparat nie wywołuje uczulenia ale w przypadku zdiagnozowanej przez lekarza alergii na którykolwiek ze składników należy przez rozpoczęciem stosowania odbyć konsultację medyczną. Skutki uboczne Tonosin nie występują a opinie o Tonosin potwierdzają, że jest to preparat całkowicie naturalny i skuteczny.

Cena Tonosin

Producent kropli Tonosin chcąc zapewnić łatwą dostępność dla Klientów sprzedaje produkt w bardzo przystępnej cenie. Dzięki temu Klienci nie muszą szukać podejrzanych „okazji” w internecie gdzie niejednokrotnie sprzedawane są produkty nieoryginalne, których skład nie zapewnia takich efektów jak oryginalne krople Tonosin. Wprowadzając taką politykę cenową producent chce jednocześnie chronić swoich Odbiorców przed korzystaniem z zamienników, które mogą być nawet niebezpieczne dla układu słuchowego. Na zakup kropli mogą sobie nawet pozwolić osoby z bardzo niskimi dochodami, jak na przykład emeryci czy renciści.

Gdzie kupić Tonosin?

Jedynym wiarygodnym miejscem, gdzie można kupić Tonosin jest oficjalna strona internetowa producenta: www.tonosin.pl. Wszelkie inne oferty zamieszczane w internecie na przykład poprzez portale aukcyjne są ofertami nieoryginalnego produktu nie gwarantującego właściwe efekty stosowania. Produktu nie można również kupić w aptekach lub drogeriach, ponieważ taką politykę sprzedażową zaplanował producent, który w ten sposób chce zapewnić wysoką jakość obsługi Klientów. Brak możliwości zakupu w innych miejscach niż sklep internetowy producenta nie powoduje ograniczenia w dostępie do preparatu.

Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn

Stosowanie preparatu nie wpływa lub wywiera nieistotny wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Ciąża, karmienie piersią i wpływ na płodność

Nie ma żadnych badań potwierdzających szkodliwość preparatu dla kobiet będących w ciąży, karmiących piersią lub aby miał on wpływać na płodność. W przypadku wątpliwości w tym zakresie oraz posiadanych chorób, w tym przewlekłych zaleca się przed zastosowaniem preparatu konsultację z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie

Brak specjalnych zaleceń dotyczących przechowywania preparatu. Należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Buteleczkę z kroplami należy trzymać poza zasięgiem źródeł ciepła i unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne.
Nie należy wyrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać farmaceutę, jak usunąć preparat, którego się już nie używa. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.

Przeczytaj również:  Keto Burn – Opinie i efekty oraz cena i skład – Uważaj na Oszustwo

Interakcje z innymi produktami leczniczymi i inne rodzaje interakcji
Nie stwierdzono, aby preparat wchodził w niepożądane interakcje z innymi produktami leczniczymi lub dochodziło do innych niewłaściwych interakcji. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie należy stosować w przypadku znanej nadwrażliwości (alergii) na substancję czynną lub na którykolwiek z pozostałych składników. Nie należy wkładać aplikatora zbyt głęboko do uszu, aby nie uszkodzić narządu słuchu. Nie należy używać kropli w przypadku perforacji błony bębenkowej, gdy w uchu występują otwarte rany lub znajdują się w nim obce ciała, a także w przypadku, gdy stosowany jest miejscowo inny preparat do uszu. W takich przypadkach najlepiej skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Również należy przeprowadzić konsultację medyczną w przypadku chęci stosowania kropli u dziecka. Nie aplikować preparatu do innych części ciała, a w szczególności do oczu lub nosa. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Postać farmaceutyczna

Preparat jest dostępny w formie płynnej.

Opinie Tonosin

Według osób używających krople Tonosin jest to doskonały środek do codziennej pielęgnacji przewodu słuchowego. Dzięki preparatowi użytkownicy odczuwali szybką poprawę jakości swojego słuchu. Pozbyli się szumów usznych i różnego rodzaju dźwięków. Jednocześnie błona śluzowa przewodu słuchowego odzyskała właściwe nawilżenie. Opinie o Tonosin są bardzo pozytywne i jest to preparat chętnie polecany kolejnym użytkownikom. Również specjaliści potwierdzają medyczne właściwości kropli Tonosin a logopedzi stosują w pierwszej kolejności w kuracji swoich pacjentów. Opinie zamieszczane na portalach internetowych dedykowanych problematyce zdrowia potwierdzają, że preparat pomaga w skutecznym leczeniu problemów ze słuchem i jakością słyszenia.

Dodatkowe zalecenia

W celu zwiększenia skuteczności kropli Tonosin zaleca się unikanie dźwięków o wysokiej częstotliwości lub długotrwałego przebywania w pomieszczeniach o zwiększonym hałasie. Dobrą praktyką jest stosowanie słuchawek ochronnych w przypadku, gdy specyfika wykonywanej pracy wymaga przebywania w pomieszczeniach o wysokim stopniu hałasu np. praca w halach produkcyjnych. Wskazana jest również stała współpraca z lekarzem, który może zlecać cykliczne badania słuchu w celu właściwej diagnostyki. Dzięki zastosowaniu się do tych zaleceń można spowolnić utratę słuchu wynikającą z wieku lub wykonywanej pracy zawodowej.

Przeczytaj również:  Glikotril – Opinie oraz efekty i cena. Gdzie kupić?

Uwagi

Przed użyciem Tonosin zapoznaj się z ulotką informacyjną załączoną w formie papierowej do opakowania. Produkt jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.

Problemy ze słuchem

Większość ludzi wraz z wiekiem doznaje utraty słuchu w mniejszym lub większym stopniu. Ubytek słuchu rozwija się stopniowo i trudno szybko zauważyć jego objawy. Pojawiające się coraz częściej szumy uszne lub inne dziwne dźwięki obniżają komfort życia osób doświadczających takich objawów. Pierwszym symptomem dającym znak, że jest problem ze słuchem to brak możliwości zrozumienia rozmówcy. Starsze osoby dotknięte tzw. niedosłuchem starczym mają coraz większe trudności w nadążaniu za rozmówcą, za tempem prowadzonych wokół rozmów i wycofują się w pierwszej kolejności z życia społecznego, a następnie również rodzinnego. Osoby mające problem ze słuchem w ten sposób zaczynają same siebie wykluczać z życia, ponieważ mając problemy w komunikacji z innymi ograniczają kontakty i dochodzi do samoizolacji. Wywiera to również istotny wpływ na równowagę psychiczną, która zostaje zaburzona i może doprowadzić nawet do depresji. Zaczynają też występować kłopoty ze sprawnością fizyczną, ponieważ problemy ze słuchem wpływają na postrzeganie otoczenia, zaburzenie percepcji przestrzeni oraz lokalizacji przez co chodzenie jest niestabilne i oddziałuje to na cały układ kostny. Zazwyczaj lekarze przyjmując starszego wiekowo pacjenta mającego problemy ze słuchem jako jedyne rozwiązanie uznają przepisanie aparatu słuchowego. Noszenie aparatu nie zapewnia jednak takiego komfortu życia jakie było dotychczas doświadczane przez pacjentów i niejednokrotnie jest on używany tylko przy okazji kontaktów z innymi ludźmi. Dlatego możliwość poprawienia jakości słuchu w inny sposób niż w formie aparatu słuchowego jest tak ważne dla osób mających problemy ze słyszeniem. Takim rozwiązaniem dającym znakomite efekty są krople Tonosin, które są oferowane w przystępnej cenie i nawet osoby mające niewysoką emeryturę lub rentę mogą sobie pozwolić na zakup tego preparatu.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *