Big Lover żel – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Big Lover to żel intymny przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć rozmiar penisa i mieć lepszą technikę, aby zaimponować swoim partnerkom. W porównaniu z innymi produktami tego typu, BigLover Gel wyróżnia się szczególnie silną skutecznością. Konkurencyjne produkty mogą być rozczarowujące i mogą nie spełniać oczekiwań mężczyzn, ale produkt jest w stanie zwiększyć rozmiar penisa, dzięki czemu można uznać się za naprawdę spełnionego mężczyznę.

Ten żel jest wykonany z mieszanki kilku 100% naturalnych ekstraktów roślinnych i ma kilka właściwości. Żel intymny nie tylko zwiększa rozmiar penisa z trwałym efektem, ale także oferuje wiele innych korzyści. Dzięki temu innowacyjnemu żelowi będziesz mógł cieszyć się dłuższym i bardziej intensywnym stosunkiem seksualnym. Przyjemność jest znacznie lepiej wzmocnione przez wysokiej jakości składników aktywnych, które działają na receptory.

Big Lover opinieNajbardziej cieszą się z niego mężczyźni cierpiący na zaburzenia erekcji, ponieważ żel zawierający składniki pochodzenia naturalnego eliminuje ten aspekt. Naukowcy przekonująco udowodnili, że Big Lover poprawia erekcję i może być stosowany jako booster potencji, oprócz zwiększenia rozmiaru, osiągając + 7 cm. Kolejną korzyścią z używania tego urządzenia jest obfitość wytrysku, co może być ważne dla Twojej partnerki.

W tym artykule dowiesz się najważniejszych informacji na temat tego innowacyjnego, naturalnego sposobu stosowania. Radzimy przeczytać do końca wszystkie informacje i szczegóły dotyczące ceny żelu w aptekach w Polsce, ulotki dołączonej do opakowania, prawdziwych opinii użytkowników, składników aktywnych, składu, prawidłowego stosowania, przeciwwskazań, dyskusji na forum, skutków ubocznych, oficjalnej strony producenta. .

Zdecydowałeś się na pewno kupić Big Lover żel powiększający penisa, kiedy tu przyszedłeś. Sugerujemy, aby kupić produkt bezpośrednio na stronie producenta, aby skorzystać z zakupu produktu w cenie obniżonej o 50%, a cena ta może być znacznie niższa niż w innych aptekach w Polsce. Obecnie produkt nie jest dostępny w żadnej aptece w Polsce. Tylko zamawiając produkt bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej polskiego producenta, można skorzystać z oferty i mieć gwarancję, że kupuje się produkt oryginalny, a nie podróbkę.

Efekty Big Lover

Szczególne właściwości żelu wynikają z zawartych w jego składzie ekstraktów, hormonów znajdujących się we krwi. Preparat znacząco zwiększa libido poprzez stymulację organizmu do produkcji większej ilości testosteronu, którego wysoki poziom pozytywnie wpływa nie tylko na potencję, ale także na wytrzymałość, poziom energii i erekcję. Żel BigLover poprawia krążenie krwi i rozszerza ścianki naczyń krwionośnych, dzięki czemu krew szybciej i łatwiej krąży w narządach płciowych.

BigLover jest w 100% naturalnym żelem i dlatego jest bezpieczny w użyciu. Składniki żelu to bezpieczne ekstrakty roślinne, których skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych. Razem tworzą unikalną kompozycję o złożonej akcji. Wiele innych żeli powiększających penisa zawiera substancje chemiczne, które są szkodliwe dla organizmu. Produkt oferuje zdrową alternatywę dla zwiększenia rozmiaru penisa. Wszystkie składniki zawarte w składzie żelu aktywnie działają na krew i tkanki penisa.

Big Lover to innowacyjny, organicznie opracowany żel zaprojektowany w celu zwiększenia rozmiaru penisa do 5-7 cm. Żel przeznaczony jest dla mężczyzn, a jego składniki mogą zapewnić bardziej zmysłowe, dłuższe i bardziej satysfakcjonujące doznania intymne. Olejek Ylang-ylang jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych i naturalnych sposobów na zwiększenie męskiego libido. Ma pozytywny wpływ na zmniejszenie lęku o wydajność mężczyzny w łóżku. Pozwala na rozluźnienie mięśni, dzięki czemu mężczyzna czuje się bardziej zrelaksowany i pewny swoich intymnych możliwości. Olejek ylang-ylang utrzymuje dobry nastrój i chęć do intymności, stymulując energię i libido.

Wiele badań dotyczących satysfakcji seksualnej pokazuje, że rozmiar penisa jest jednym z największych problemów, z jakimi borykają się mężczyźni. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety twierdzą, że mały członek może całkowicie wykluczyć możliwość udanego seksu. Żel powiększający penisa może być również stosowany w przypadku problemów z erekcją, przedwczesnym wytryskiem i innymi dysfunkcjami seksualnymi.

Zrównoważone połączenie ekstraktów ziołowych, witamin, minerałów i afrodyzjaków pozwala każdemu mężczyźnie poczuć się jak maszyna do seksu. Szczególną rolę do odegrania mają składniki aktywne zawarte w składzie żelu. W 100% naturalne składniki ułatwiają rozszerzenie naczyń krwionośnych i włosowatych. Proces ten prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, a tym samym do powiększenia penisa.

Skład Big Lover

Naturalna formuła żelu BigLover zawiera organiczne ekstrakty i olejki eteryczne, które są przydatne dla męskiego libido i trwałej wydajności w łóżku. Ten kompleks składników aktywnych wspomaga zwiększenie przyjemności podczas aktu seksualnego. Naturalny skład produktu prowadzi również do powiększenia penisa nawet o 7 cm, co z kolei prowadzi do zwiększenia poczucia własnej wartości i możliwości seksualnych.

Skład Big Lover:

  • Gliceryna – środek nawilżający, a także dobry lubrykant.
  • Olejek z mięty pieprzowej – poprawia koloryt, działa relaksująco na ciało i wspomaga siłę seksualną podczas intymnych chwil.
  • Ekstrakt z aloesu – ma działanie antyoksydacyjne, zwiększa krążenie krwi w miednicy, co prowadzi do dłuższego i znacznie lepszego aktu seksualnego.
  • Olejek Ylang-Ylang – Zwiększa energię i pożądanie, zapewniając więcej doznań erotycznych. Spraw, aby oboje partnerów pragnęło siebie nawzajem.
  • Acmella Extract – Normalizuje krążenie krwi i tonizuje ciało.
  • Ekstrakt z cytryny – Zawiera silne antyoksydanty i właściwości przeciwzapalne, które zapewniają harmonijne funkcjonowanie męskiego układu rozrodczego.

Żel zawiera kompleks specjalnych naturalnych ekstraktów. Wpływają one korzystnie na tkanki penisa, które zostają bezpiecznie rozciągnięte wraz z komorami ciał jamistych, dzięki czemu znacznie zwiększają swoją długość i grubość.

Stosowanie Big Lover

Instrument powinien być podnoszony ruchami masującymi. Po masażach z Big Lover należy dodać +5 -7 cm długości. Naturalny żel należy stosować w okolicach narządów płciowych. Według producenta i ulotki żel nadaje się do codziennego stosowania. Ważne jest, aby po zastosowaniu żelu nie spłukiwać go wodą. Bardzo ważne jest również przestrzeganie instrukcji zawartych w ulotce oraz innych zaleceń producenta.

Przy regularnym stosowaniu, w drugim tygodniu stosowania, penis będzie dłuższy i grubszy, a wrażliwość penisa podwoi się. Długość wzrasta nawet o 2 cm, a obwód penisa nawet o 1,5 cm. W trzecim tygodniu stosowania penis staje się widocznie większy, a jego kształt staje się anatomicznie prawidłowy. Czas trwania stosunku płciowego wydłuża się nawet o 70%. W czwartym tygodniu penis jest dłuższy o 4-5 cm. Jakość seksu wzrasta kilkakrotnie. Orgazmy pojawiają się szybciej i trwają 5-7 minut dłużej. Ważne jest, aby kontynuować stosowanie przez 30 dni.

Cena Big Lover i gdzie kupić

Cena produktu, jak wspomniałem na początku artykułu, jest obniżona o 50% tylko na stronie producenta, jeśli złożysz zamówienie w Polsce. Mimo, że jest to nowy produkt w Polsce, jego popularność stale rośnie, co oznacza, że wkrótce będziesz miał możliwość zakupu tego konkretnego stosowania w każdej z głównych polskich aptek. Należy jednak wiedzieć, że cena nie będzie taka sama jak na stronie producenta.

Aby kupić ten produkt w najniższej cenie w Polsce, zalecamy zamówienie BigLover bezpośrednio z oficjalnej strony producenta, aby skorzystać z oferty producenta.

Opinie Big Lover

Nie ma wątpliwości, że Big Lover żel powiększający penisa zasługuje na zaufanie swoich użytkowników, ponieważ, jak widać z komentarzy, pomógł tysiącom mężczyzn zwiększyć rozmiar swoich narządów płciowych. Większość opinii o BigLover jest pozytywna. Wiele opinii od seksuologów jest również pozytywnych i nie pozostawiają wątpliwości co do wyników, którymi chwali się producent. Wszystko to jest dowodem na stuprocentową skuteczność, która oczywiście nie wiąże się z efektami ubocznymi.

BigLover jest nie tylko urządzeniem rekonstrukcyjnym, ale jest również całkowicie bezpieczny. Oczywiście na forach zdarzają się negatywne komentarze, ale są one nieliczne i pochodzą od osób, które nie stosowały się ściśle do instrukcji i zaleceń producenta.

Nasz ostateczny wniosek jest taki, że żel Big Lover oferuje takie rezultaty, jakie przedstawia producent. Jego sekret tkwi w sposobie użycia opisanym w ulotce dołączonej do opakowania. Dlatego możemy śmiało polecić stosowanie naturalnego produktu na powiększenie penisa. Przedstawiona powyżej analiza oparta została na podstawie zewnętrznych źródeł na forum, blogach i portalach społecznościowych oraz ofertach producenta. Inne szczegóły i dane na ten temat odszukać można pod adresem https://my.clevelandclinic.org/health/articles/10036-erection-ejaculation-how-it-occurs oraz na https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/how-an-erection-occurs pod którym opublikowano inne właściwości w tym badania.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *