Prostazolin – Czy to Oszustwo? Opinie i Efekty

Problemy z prostatą dotyczą przeważnie mężczyzn w starszym wieku, jednak obecnie zaczynają one dotyczyć także młodzieży męskiej. 87% przypadków raka prostaty występuje po 60 roku życia. W ostatniej dekadzie XX w. tempo występowania problemów z gruczołem krokowym wzrosło prawie dwukrotnie. Na szczęście mamy do dyspozycji Prostazolin, który mogą stosować wszyscy, niezależnie od wieku. można stosować zawsze, profilaktycznie, a nie czekać aż problem stanie się na tyle poważny, aby wymagał interwencji chirurgicznej.

Prostata zwana też gruczołem krokowym lub sterczem jest jednym z elementów męskiego układu moczowo-płciowego. Znajduje się w miednicy poniżej pęcherza, otacza cewkę moczową. Ma kształt i wymiary orzecha włoskiego. Prostata umożliwia funkcje rozrodcze mężczyzny. Produkuje płyn, w którym znajdują się plemniki. Do najczęstszych schorzeń narządu należą: zapalenie prostaty, przerost prostaty i rak prostaty.

Prostazolin, to produkt wytwarzany ze składników stosowanych już w starożytnej medycynie tradycyjnej, a współczesne badania naukowe potwierdziły ich działanie. Prostazolin jest niezwykle przydatny w minimalizowaniu zagrożeń związanych z problemami z prostatą, leczeniu objawów zapalenia gruczołu krokowego i jego seksualnych konsekwencji. Stosowany jest również jako nowoczesny, w pełni naturalny suplement diety, uważany za skuteczny środek wspomagający pracę gruczołu krokowego. Prostazolin sprzedawany jest w postaci kapsułek i należy go przyjmować w regularnych cyklach trwających co najmniej 30 dni. Może go przyjmować każdy, niezależnie od wieku i skali nasilenia problemu. Można go również przyjmować, jeśli nie masz widocznych problemów zdrowotnych, ale także w celach profilaktycznych, gdy chcesz chronić i poprawiać swoje zdrowie.

Opinie Prostazolin

Opinie o produkcie są jednoznacznie bardzo dobre lub dobre. Użytkownicy potwierdzają poprawę stanu prostaty i zmniejszenie przykrych dolegliwości czasami nawet po kilku dniach stosowania. Także lekarze specjaliści polecają produkt jako środek wspomagający inne kuracje lekowe, a także jako środek profilaktyczny. Oczywiście na forach internetowych znajdziemy także niewiele opinii pacjentów rozczarowanych, którzy nie przestrzegali zalecanego dawkowania lub spodziewali się efektów w zbyt krótkim czasie.

Efekty Prostazolin

Prostazolin działaj w wielu aspektach zdrowia mężczyzn. Posiada specyficzne właściwości lecznicze, antybakteryjne, przeciwutleniające i pobudzające. Z pewnością jest bardzo przydatny w leczeniu męskich problemów z prostatą, które mają wpływ nie tylko na ogólny stan zdrowia, ale również na jakość sprawności seksualnej. Codzienne przyjmowany Prostazolin może pomóc w następujących przypadkach:

  • niweluje do minimum ryzyko zapalenia gruczołu krokowego i ewentualne występowanie procesów
  • wtórnych zapaleń gruczołu krokowego.
  • zmniejsza ryzyko nawrotów przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego.
  • stabilizuje prostatę u starszych mężczyzn.
  • przywraca właściwe funkcję prostaty po wystąpieniu zapalenia.
  • utrzymaniu zdrowy proces spermatogenezy.
  • pobudza proces erekcji.
  • pozytywnie wpływa na proces libido.
  • eliminuje przedwczesny wytrysk.
Przeczytaj również:  Retoxin - Opinie i analiza produktu na detoks

Skład Prostazolin

Prostazolin został opracowany w ten sposób, że nowoczesna, innowacyjna receptura dopuszcza stosowanie jedynie składników naturalnych lub ekstraktów otrzymywanych tylko drogą naturalną. W związku z tym nie są stosowane żadne związki syntetyczne, alkohol, sztuczne barwniki, ani chemiczne środki konserwujące.

Miłorząb dwuklapowy (Gingko biloba)

Miłorząb jest rośliną pochodzącą z Chin. Jedną z jej cech jest długowieczność, a długość jej życia może wynosić nawet 1000 lat. Do Europy sprowadzona została już w XVIII wieku. Jest cenioną rośliną o wielu walorach zdrowotnych i kosmetycznych. Badania wykazały, że zawiera ponad 50 składników prozdrowotnych, w tym: ginkgolidy, bilobalidy, glukozę, ramnozę i kwercetynę. Pozytywnie wpływa na stan całego układu krwionośnego i poprawia krążenie. W związku z tym także prostata zostaje lepiej ukrwiona i dotleniona, co skutkuje poprawą jej pracy. Bilobalid jest związkiem organicznym frakcji terpenoidowej. Jego struktura została poznana w latach 60 ubiegłego wieku, a badania wykazały, że w pewnych okolicznościach może zapobiegać niedokrwieniu. Spośród ginkgolidów najbardziej interesujący jest ginkgolid B, który poprawia mikrokrążenie krwi, także w prostacie. Ramnoza ma właściwości odżywcze i regenerujące, zwalcza wolne rodniki i szkodliwy wpływ stresu oksydacyjnego. Kwercetyna jest bioaktywnym związkiem roślinnym posiadającym właściwości przeciwzapalne i przeciwnowotworowe.

Owoc saw palmetto

Saw palmetto inaczej zwana jest bocznią piłkowaną lub palmą sabałową. Od wieków jej owoce wykorzystywane były przez Indian do leczenia schorzeń dróg moczowych. W składzie owoców znajdują się oleje: mirystycynowy, laurynowy, palmowy i kwasy tłuszczowe, a także fitosterole: β-sitosterol, estry sitosterolu i glikozyd sterolowy, oraz flawonoidy: izokwercytyna. Ma bezpośredni wpływ na właściwe stężenie hormonów powodujących przerost prostaty. Badania wykazały, że owoc palmy sabałowej ma działanie przeciwzapalne i może zmniejszać obrzęk tkanek. Skutecznie hamuje działanie DHT,szkodliwej mutacji testosteronu, który jest przyczyną wielu nieprzyjemnych objawów odczuwanych przez mężczyzn. Mechanizm tego działania polega na tym, że ograniczany jest proces wchłaniania cholesterolu biorącego udział w powstawaniu DHT. Wspiera leczenie dolegliwości związanych z układem moczowym, a także korzystanie wpływa na płodność. Wspiera dobry stan jąder, narządów płciowych, jest środkiem stosowanym przy problemach z erekcją. Jedną z bardziej cennych właściwości saw palmetto jest zapobieganie łysieniu androgenowemu. Pomaga zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Może być pomocne w zwalczaniu trądziku.

Przeczytaj również:  Prostonel NIE KUPUJ przed przeczytaniem recenzji! Aktualne Opinie

Olej z pestek z dyni

Ceniony głównie ze względu na dużą zawartość tłuszczów roślinnych. Około 80% to kwasy nienasycone. Najważniejszym z nich jest omega 6, którego niedobór może być przyczyną bezpłodności. Zawiera także witaminy A, D, E i H, oraz witaminy z grupy B. Jest źródłem mikroelementów, głównie: wapń, selen, cynk, fosfor, magnez, sód, potas, fluor i fosfor. W swoim składzie posiada także fitosterole i skwalen. Szczególnie ważne są fitosterole, gdyż hamują przerzutowość komórek nowotworowych, indukują ich apoptazę, a także mobilizują układ immunologiczny do walki z chorobą nowotworową. Podobnie wartościowy jest skwalen, który chroni komórki przed uszkodzeniem mitochondriów. Odpowiednie stężenie skwalenu w Prostazolin powoduje maksymalne oddziaływanie w organizmie.

Korzeń pokrzywy

Korzeń pokrzywy zawiera wiele substancji ogólnie wpływających na stan zdrowia, a także na poziom hormonów, kondycję układu moczowo-płciowego i stawów. Właściwości te wynikają z zawartości soli mineralnych, witamin, związków czynnych biologicznie, garbników, sacharydów, kwasów tłuszczowych, fitosteroli i innych związków organicznych. Dzięki zawartości tych substancji hamowane jest wydzielanie aromatazy, która jest enzymem przekształcającym testosteron do hormonu z grupy estrogenów. Może to prowadzić do problemów z prostatą i zaburzeń erekcji.

Cynk

Badania naukowe dowiodły, że cynk odgrywa ważną rolę w utrzymaniu zdrowia prostaty. Komórki gruczołu krokowego gromadzą więcej cynku niż komórki innych organów. Właśnie dzięki obecności cynku zahamowana zostaje zdolność komórek prostaty do przemiany w komórki nowotworowe, a także zdolność ich namnażania. Biologia komórek zostaje zmieniona w ten sposób, że zmniejsza się prawdopodobieństwo złośliwej transformacji. Zmniejsza się także zdolność przeżycia już istniejących komórek nowotworowych.

Stosowanie Prostazolin

Produkt można stosować niezależnie od wieku i skali nasilenia objawów lub w celach profilaktycznych. Stosowanie Prostazolin jest bardzo proste, należy jedynie dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w ulotce dołączonej do opakowania. Przyjmujemy 2 kapsułki przed śniadaniem i 1 przed obiadem. Popijamy szklanką wody. Dawki nie należy zwiększać, gdyż podana przez producenta jest optymalna i zmieniając ją, nie osiągniemy lepszych rezultatów. Kuracja powinna trwać przez miesiąc. Jeśli po tym okresie z jakichkolwiek względów nie będziemy zadowoleni z jej skutków, kurację bez żadnych obaw można powtórzyć. Nie stosować Prostazolin po upływie okresu przydatności. Okres ten upływa ostatniego dnia miesiąca podanego na opakowaniu.

Przeczytaj również:  CardiPro kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Skutki uboczne Prostazolin

Prostazolin składa się wyłącznie z naturalnych składników, niestanowiących żadnego zagrożenia dla zdrowia. Ponadto zrezygnowano z potencjalnie szkodliwych składników chemicznych. Aby mógł być dopuszczony do handlu, przeszedł wszystkie wymagane badania laboratoryjne i testy kliniczne oraz uzyskał wszystkie wymagane certyfikaty i pozwolenia. Do tej pory nie zanotowano skutków ubocznych ani reakcji z innymi lekami. Jedynym potencjalnym zagrożeniem może być reakcja alergiczna na jakikolwiek ze składników. W tym wypadku kurację należy przerwać i skonsultować się z lekarzem czy jest możliwa dalsza kuracja.

Cena Prostazolin

Normalna cena za jedno opakowanie Prostazolin wynosi 327. Natomiast kupując za pośrednictwem strony producenta, zapłacimy tylko 137 zł. Musimy jednak zdecydować się szybko, dlatego że jak każda promocja tak i ta nie trwa w nieskończoność, jedynie do wyczerpania bieżących zapasów.

Gdzie kupić Prostazolin?

Produkt rozprowadzany jest bezpośrednio przez producenta, bez angażowania pośredników lub autoryzowanych dealerów. Nie znajdziemy go też apteka, sklepach zielarskich lub drogeriach. Prostazolin można kupić bezpośrednio z oficjalnej strony producenta. Jest to najlepszy sposób, bezpieczny, dyskretny i pewny. Jedynie stąd można nabyć Prostazolin jako produkt spełniający wszystkie założone standardy. Jednocześnie nie dajmy się zwieść, jeśli znajdziemy produkt w lepszej cenie na portalach handlowych typu Allegro lub eBuy, mogą to być podróbki lub zamienniki, które nie spełniają jakości założonej przez producenta. Stracimy pieniądze i ryzykujemy swoim zdrowiem. Rejestracja przebiega standardowo i po wypełnieniu formularza, czekamy na połączenie z konsultantem, z którym ustalamy szczegóły dostawy i dodatkowo możemy zadać mu dodatkowe pytania dotyczące Prostazolin. Realizacja zwykle przebiega w ciągu 2 dni roboczych. Płatności dokonujemy w bezpieczny sposób, gotówką do rąk kuriera. Przy zakupie Prostazolin nie jest wymagana recepta wystawiona przez lekarza.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *