Uromexil Forte kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić

Niewiele osób wie, że problemy z układem moczowym mogą skutkować większymi tendencjami do zachorowania na rozmaite schorzenia. Jest to związane z faktem, że na układ moczowy składają się takie narządy jak nerki, moczowody, pęcherz, ale też naczynia nerkowe oraz cewka moczowa. Funkcją układu moczowego jest wydalanie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Układ moczowy ma także swój udział w produkcji hormonów (takie jak kalcytriol, prostaglandyny, renina i erytropoetyna) oraz w dbaniu stały poziom płynów ustrojowych. Dlatego też istotne jest dbanie o ten układ, w tym regularna kontrola oraz leczenie wszelkich stanów zapalnych. Możliwe jest to dzięki takim preparatom jak Uromexil Forte.

Skład Uromexil Forte

W przypadku mężczyzn najwięcej kłopotów sprawia mały gruczoł krokowy, którego zaniedbanie może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych(łącznie z nowotworem). Uromexil Forte to całkowicie naturalny(ziołowy) preparat, który ma zapobiegać:

 • nawrotom zapalenia gruczołu krokowego
 • nieprawidłowej proliferacji tkanek
 • pojawianiu się atypowych komórek

Dodatkowo ten naturalny produkt wspomaga funkcje całego układu moczowo-płciowego oraz likwiduje chorobotwórcze bakterie i wirusy, ma zdolność rozpuszczania zrostów i skrzepów krwi. Normalne działanie męskiego ciała zapewnia całkowicie naturalny skład, do którego zalicza się:

 • wyciąg z Cernilton, który odpowiada za właściwe mikrokrążenie krwi w ścianie pęcherza moczowego oraz przywraca dopływ tlenu do tkanek w stanie niedotlenienia, przez co pobudza naprawę fizjologiczną;
 • witamina C pomagająca w regulacji poziomu cholesterolu we krwi oraz wpływa na syntezę hormonów steroidowych;
 • ekstrakt z pokrzywy;
 • ekstrakt kwercetyny ma zdolność zapobiegania wzrostowi komórek nowotworowych;
 • ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej posiada zdolność łagodzenia stanów zapalnych oraz obrzęku gruczołu krokowego.

Skład jest nieco odmienny dla kobiet, co wynika z odmiennej budowy układu moczowego i wynikających z tego problemów. Dlatego też w suplemencie można wyróżnić:

 • ekstrakt z owoców palmy sabałowej, który stanowi wsparcie prawidłowego działania układu moczowo-płciowego;
 • ekstrakt z korzenia maca, który przyśpiesza krążenie krwi oraz zwiększa libido, a także dodaje energii i zwiększa wytrzymałość siłową;
 • ekstrakt z owoców Tribulus Terrestris leczy zaburzenia oddawania moczu i stany zapalne gruczołu krokowego, wspomaga pracę wątroby i nerek oraz jest uznawany za naturalny afrodyzjak.

Stosowanie Uromexil Forte

Uromexil Forte opinieJak w przypadku każdego preparatu sposób stosowania Uromexil Forte znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania. Kapsułki powinny być przyjmowane 2 razy dziennie(rano i wieczorem po 1 kapsułce). Kapsułkę należy przyjąć przed głównymi posiłkami oraz trzeba popić dużą szklanką wody. Kurację można przeprowadzić w ramach profilaktyki przez 1 miesiąc, co pozwoli osiągnąć poprawę sprawności ruchowej oraz komfortu życia. Jednocześnie dzięki suplementowi zatrzymany zostanie proces zapalny w gruczole krokowym oraz złagodzony silny ból.

Efekty Uromexil Forte

Prawidłowe stosowanie produktu Uromexil Forte zapewnia poprawę funkcjonowania całego męskiego układu moczowo-płciowego, a także stymulację potencji seksualnej czy wzrost jakości spermy. Dzięki efektom poprawie ulega ogólna jakość życia. Według użytkowników stosowanie Uromexil Forte przyniosło takie wymierne efekty jak:

 • zmniejszenie stanu zapalnego
 • mniejszy ból w kroczu
 • zredukowane parcie na pęcherz
 • zmniejszenie rozmiaru prostaty
 • przywrócenie dłuższej erekcji

Skutki uboczne Uromexil Forte

Bezpieczeństwo podczas stosowania preparatu zapewnione jest dzięki naturalnym składnikom Uromexil Forte. Według przeprowadzonych badań nie wykryto skutków ubocznych stosowania preparatu na grupie kontrolnej zarówno podczas jak i po kuracji suplementem.

Opinie Uromexil Forte

Według słów użytkowników preparatu Uromexil Forte suplement jest godny polecenia i pomaga rozwiązać nawet bardzo nieprzyjemne kłopoty zdrowotne związane z układem moczowym. Tak twierdzi Igor(lat 44):

Mogę polecić zakup Uromexil Forte, ale nie chcę za dużo mówić o moich problemach z prostatą – to jest jednak sprawa prywatna i moim zdaniem krępująca. Powiem tylko, że nikomu tego nie życzę – to nieprzyjemna dolegliwość. Cieszę się, że trafiłem na Uromexil Forte. Dziękuję i polecam.

Z kolei Jan w wieku 77 lat odkrył korzyści preparatu Uromexil Forte, o czym świadczy jego opinia:

Prostata w moim wieku zawsze będzie sprawiała problemy, więc ja już na stałe przyjmuję sobie teraz Uromexil Forte – to była na pewno dobra decyzja, bo nie odczuwam już w ogóle bólu i w końcu nie muszę się bać za każdym razem, gdy idę do toalety. Pewnie nie chcecie tego słuchać, ale nawet w sypialni dalej radzę sobie całkiem dobrze. Pozdrawiam i polecam Uromexil Forte.

Na poprawę komfortu życia zwraca uwagę także Mirek z Krakowa:

Długo męczyłem się nietrzymaniem moczu, czasami przez kilka godzin mogłem nie wychodzić z łazienki, bo ciągle czułem parcie na pęcherz. Próbowałem różnych środków, ale po lekach czułem się skołowany, więc je odstawiłem mimo że pomagały. Zainteresowałem się suplementami i tak trafiłem na Uromexil Forte. Na efekty troszkę musiałem poczekać, ale po paru tygodniach jak ręką odjął, zero parcia na pęcherz. Polecam każdemu, bo to działa

Natomiast Marek(lat 52) tak ocenia Uromexil Forte:

Uromexil Forte otrzymuje ode mnie pełną ocenę. To jest naprawdę to, co zalecił lekarz! Preparat pomaga szybko przywrócić erekcję i zawiera naturalne składniki, które poprawiają odporność. Już po tygodniu przyjmowania kapsułek udało się przywrócić nawet poranne i nocne erekcje. Bardzo zadowolony z produktu. Wszystkie prawdziwe opinie o leku Uromexil Forte są prawdziwe.

Natomiast Kasia z Warszawy odzyskała wolność i swobodę:

Czy może być coś gorszego niż nietrzymanie moczu? Pewnie są poważniejsze choroby, ale każdy przyzna że mało co jest tak upokarzające jak popuszczanie w majtki, nad czym nie ma się żadnej kontroli. Przez długi czas bałam się w ogóle wychodzić z domu, a siedzenie w pracy było dla mnie koszmarem i podejrzewam, że wszyscy w biurze o tym mówili, więc naprawdę miałam już dość. Kupiłam Uromexil Forte bo zachęcił mnie naturalny skład, a ja jestem już uprzedzona do leków które prawie rozwaliły mi wątrobę. Teraz mogę ubierać się jak chcę, chodzić gdzie chcę i nie boję się, że nagle mój pęcherz zrobi mi brzydkiego psikusa

Według Danuty(lat 58) menopauza nie wzbudza już strachu z preparatem Uromexil Forte:

Wiem, że w trakcie i po menopauzie pojawiają się różne nieprzyjemne objawy, w tym na przykład nietrzymanie moczu. Miałam nadzieję, że mnie to nie dotknie, bo menopauzę przeszłam wyjątkowo łagodnie, bez jakichkolwiek uciążliwości, ale niestety, w pewnym momencie zaczęło się popuszczanie moczu, zupełnie niepostrzeżenie, przy najprostszych czynnościach jak mycie naczyń albo wychodzenie z pieskiem. Nie dość, że bielizna była mokra, to jeszcze pojawił się ten mało atrakcyjny zapaszek, którego nawet drogie wkładki nie zdołały całkowicie wchłonąć. Szukałam jakichś leków i tak dowiedziałam się o tym preparacie. Przekonało mnie to, że tabletki są z naturalnych składników, a ludzie bardzo pozytywnie się o tym środku wypowiadali. Po kilku tygodniach mogłam zapomnieć o nietrzymaniu moczu, a teraz biorę Uromexil forte profilaktycznie, dla wzmocnienia układu moczowego

Według Marka suplement spełnia swoją funkcję, gdyż:

Świetnie działa na układ moczowy, czuję wielką ulgę po kilkotygodniowym stosowaniu uromexil forte. Łatwiej oddaje mocz i nie stoję w łazience pół godziny dla kilku kropelek.

Również małżonka jednego z użytkowników zauważyła pozytywne efekty stosowania Uromexil Forte u męża opisując w ten sposób własne doznania:

Nie ośmielam się powiedzieć, jak fantastyczne było to doświadczenie, ponieważ nigdy nie spotkamy się w prawdziwym życiu, podam więcej szczegółów: w mniej niż godzinę mój mąż obudził się z napalonym kutasem, mam nadzieję, że mi uwierzycie: kochaliśmy się przez 1 godzinę i 47 minut! Boska przyjemność, mnóstwo potu i krzyków – idealna jazda, najlepsza w moim życiu. Oczywiście spodziewałam się pewnych ulepszeń, ale to był człowiek, którego nigdy wcześniej nie znałam.

Nawet osoby, które niedowierzały w efektywność suplementu zmieniały opinię:

Słyszałem o problemach z potencją, byłem sarkastyczny, myślałem, że to zdarza się tylko alkoholikom, myślałam, że mnie to nigdy nie zdarzy. Ale w wieku 40 lat przestałem wypełniać obowiązek małżeński, bo nie można było go wypełnić, gdy ciągle chciałem chodzić do łazienki. Mocz stłoczony w kanale. Kiedy poszedłem do urologa, poradził mi kupić Uromexil, jest też polecany na forum. Zamówiłem na stronie, paczka dotarła w tydzień, a po miesiącu zapomniałem, co to było zapalenie gruczołu krokowego, moja żona też jest szczęśliwa.

Według badań klinicznych stosowanie Uromexil Forte pozwala odzyskać erekcję oraz pożądanie seksualne, a jednocześnie pozbyć się zapalenia gruczołu krokowego. Po kuracji preparatem Uromexil Forte zniknęły nieprzyjemne odczucia towarzyszące chorobie prostaty, a wróciła ochota na seks taki jak przed pojawieniem się dolegliwości.

Gdzie kupić Uromexil Forte?

Chcąc mieć gwarancję zakupu oryginalnego preparatu Uromexil Forte zalecany jest zakup bezpośrednio z oficjalnej strony producenta, który często oferuje różnego rodzaju promocje(np. zniżka 50%). Pojawienie się takiego suplementu na rynku jest pożądane, gdyż umożliwia działania profilaktyczne w stosunku do układu moczowego kobiet i mężczyzn. Dodatkowo jest dostępny bez recepty, lecz składa się tylko z naturalnych składników i jest dokładnie przebadany. Z kolei zamówienie przez internet zapewnia dyskrecję i dostęp w dowolnym czasie. Przesyłka z zamówionym produktem dociera do adresata w przeciągu dwóch, trzech dni roboczych liczonych od dnia złożenia zamówienia. Warto zwrócić uwagę, że producent często oferuje promocyjne ceny preparatu. Zakup bezpośrednio u producenta zapewnia jakość suplementu oraz często promocyjną cenę.

Cena Uromexil Forte

Uromexil Forte to suplement złożony tylko z naturalnych składników, który został poddany licznym testom i badaniom potwierdzającym jego skuteczność. Aktualna cena zawsze jest podana na stronie producenta suplementu. Obecnie do 12.05.2022 roku cena ta wynosi 139 złotych i jest ceną promocyjną oferowanego produktu.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *