Exodermin – Opinie i analiza kremu do pielęgnacji stóp

Dzięki Exodermin grzyby stóp i paznokci wkrótce odejdą w przeszłość. Wielu polaków cierpi na zarażenie takimi grzybami. Grzybica stóp i paznokci szybko się rozprzestrzenia, szczególnie w cieplejszych miesiącach. Dzięki nowemu środkowi przeciwgrzybiczemu kuracja powinna być teraz szybsza i przede wszystkim skuteczniejsza. Przetestowaliśmy Exodermin i uzyskaliśmy przerażające wyniki.

Co to jest Exodermin?

ExoderminPod nazwą w Internecie oferowany jest spray do leczenia grzybicy stóp i paznokci. Ze względu na postać dawkowania w postaci sprayu, leczenie infekcji grzybiczej powinno być możliwe bardziej efektywnie, ponieważ dotknięte obszary można spryskać dokładniej środkiem przeciwgrzybiczym.

Exodermin – Oferta

Oprócz zwalczania grzybów stóp i paznokci, Exodermin również łagodzi swędzenie i działa chłodząco. Zmniejszyłoby to również ilość potu na stopach.

Test Exodermin

Ponieważ nie chcieliśmy polegać wyłącznie na obietnicach producenta, zdecydowaliśmy się przeprowadzić test Exodermin. W tym pomagało nam kilka ochotników testujących. Wszyscy od dawna cierpieli na grzybicę stóp lub paznokci. Jak dotąd jednak żadna kuracja nie była w stanie wykazać skutecznego efektu.

Nasi testerzy używali sprayu regularnie przez okres 30 dni zgodnie z instrukcjami producenta. W tym czasie paznokieć i stopa atlety powinny zostać całkowicie usunięte.

Niestety, po zakończeniu okresu testowego nie mogliśmy znaleźć żadnej poprawy ani nawet ulgi po rozpyleniu Exodermin u żadnego z naszych badanych. Zakażenie grzybami było obecne z taką samą intensywnością jak przed badaniem. Ponadto niektórzy testerzy doświadczyli skutków ubocznych.

Mimo obietnic producenta, Exodermin nie mógł nas przekonać w naszym teście. Ponieważ jednak wiemy, że wielu naszych czytelników wielokrotnie cierpi na grzybicę stóp lub paznokci, porównaliśmy spray z alternatywnym produktem. W przeszłości pozytywnie testowaliśmy ten alternatywny produkt, a nasi czytelnicy również mają z nim dobre doświadczenia.

Po zakończeniu naszego testu na Exodermin z negatywnym wynikiem, przyjrzeliśmy się nieco bardziej intensywnie stronie sprzedaży sprayu. Na przykład ekspertyzę domniemanego dermatologa można znaleźć tutaj.

Pani nazywa się Carol Bates i posiada ponad 14-letnie doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionym zawodzie. Według jej własnych oświadczeń dermatolog przepisuje spray swoim pacjentom tylko wtedy, gdy pojawia się grzybica stóp lub paznokci i jest bardziej niż entuzjastycznie nastawiony do tego środka.

Exodermin Fałszywy LekarzJednak podczas dalszych badań udało nam się dowiedzieć, że zdjęcie, które można znaleźć na stronie sprzedażowej, należy do Dr. Svetlana Viktorovna usłyszała. Kobieta jest głównym lekarzem w rosyjskim ośrodku zdrowia i nie ma nic wspólnego z Exodermin.

Dlatego producent niewłaściwie wykorzystał zdjęcie lekarza do własnych celów. W ten sposób mogliśmy zdemaskować rzekomą opinię biegłego jako fałszywą.

Doświadczenia i recenzje Exodermin

Jednak nasze badania jeszcze się nie skończyły. Ponieważ chcieliśmy wiedzieć, jakie doświadczenia Exodermin mogą zyskać inni klienci dzięki sprayowi. W związku z tym przeszukaliśmy Internet pod kątem opinii klientów i znaleźliśmy to, czego szukaliśmy.

Raport z doświadczeń Exodermin„Całkowity nonsens ten spray”, pisze klient na forum, który już przetestował środek. Zamiast lekarstwa, stopa atlety tego mężczyzny tylko się pogorszyła.

Exodermin opinie krytyka oceny doświadczeńA inna dama nie może powiedzieć nic pozytywnego na temat tego rzekomego cudownego leku. Po dłuższym używaniu grzyb paznokci u stóp był nadal obecny. Ten klient jest również zirytowany wyrzucanymi pieniędzmi.

Exodermin krytyka raportu terenowego ExoderminJedna z referencji pochodzi od innego klienta. Przetestował również spray Exodermin i doznał tak poważnych skutków ubocznych, że musiał je leczyć przez lekarza.

Na początku roku niezależna organizacja konsumencka zbadała i oceniła różne środki przeciwgrzybicze. Wiele środków zostało sklasyfikowanych jako nieskuteczne lub tylko częściowo skuteczne. Według naszych badań Exodermin nie został sprawdzony przez Stiftung Warentest. Więc ten spray nie znajduje się wśród środków przeciwgrzybiczych, które zostały już przetestowane.

Nie ma również raportu z testów tego sprayu na innych portalach testowych. Dlatego efekt i składniki nie zostały jeszcze zbadane przez niezależny instytut. Z punktu widzenia użytkowników ma to tę wadę, że nie można precyzyjnie ocenić zagrożenia dla własnego zdrowia. Ponieważ niezatwierdzone wyroby medyczne zawsze stanowią pewne zagrożenie dla zdrowia.

W trakcie naszych badań zauważyliśmy jednak, że producent Exodermin na stronie sprzedażowej reklamuje się z oświadczeniem, że spray został przebadany przez dermatologów. Niestety nie mogliśmy znaleźć żadnych dowodów ani dalszych informacji na temat tego roszczenia.

W związku z tym zakładamy, że to twierdzenie producenta to nic innego jak kłamstwo. W ten sposób klienci mają zostać wprowadzeni w błąd i doprowadzeni do pochopnego zakupu.

Dla kogo Exodermin?

Jako środek przeciwgrzybiczy Exodermin jest przeznaczony przede wszystkim dla osób dotkniętych grzybicą stóp i paznokci. I to zwykle szybko się rozprzestrzenia. Wizyta w saunie lub na basenie może zarazić ludzi grzybicą stóp lub paznokci. Ale osoby z cukrzycą, osłabionym układem odpornościowym lub nadwagą również często cierpią na tę chorobę.

W przypadku takiego ataku grzybów konieczne jest szybkie działanie, aby grzyb nie mógł się dalej rozprzestrzeniać. Ze względu na spray, dotknięte obszary powinny być łatwiejsze do leczenia, ponieważ składniki aktywne można rozpylić specjalnie na obszary dotknięte grzybem stóp lub paznokci.

Za pomocą Exodermin przypuszcza się, że przyczyna rozwoju grzybów zostanie zniszczona. Jednocześnie zawarte składniki aktywne łagodzą swędzenie, które często występuje podczas grzybicy stóp lub paznokci. Chłodzące działanie sprayu powinno również zapobiegać nadmiernemu poceniu się stóp, dzięki czemu z grzybów usuwane jest podłoże odżywcze.

Dodatkowo specjalne składniki powinny zapewnić ponowną regenerację zniszczonej i popękanej skóry.

Stosowanie Exodermin

Aplikacja ExoderminPrzed użyciem Exodermin stopy należy dokładnie umyć mydłem, a następnie wysuszyć. Według producenta, stopy i palce muszą być całkowicie suche przed obfitym nałożeniem sprayu na dotknięte obszary.

Następnie płyn wmasować w stopy i paznokcie. Aby zapewnić skuteczne leczenie, należy to robić dwa do trzech razy dziennie. Producent podaje, że spray Exodermin szybko wchłania się w skórę.

Efektu Exodermin

Według producenta pierwsze efekty powinny być widoczne po 2,5 tygodnia. Pełny efekt Exodermin można zobaczyć po 30 dniach. W tym okresie grzyb stóp lub paznokci powinien całkowicie zniknąć. Jednak nie mogliśmy potwierdzić tego efektu w naszym teście.

Skład Exodermin

Ze względu na naturalne składniki aktywne spray powinien być bardzo dobrze tolerowany przez użytkowników, a skutki uboczne są całkowicie wykluczone. Określono następujące składniki Exodermin:

  • Szałwia
  • Olejek z drzewa herbacianego
  • Ekstrakt z kory dębu
  • Arcydzięgiel leczniczy

Real Sage: Szałwia jest szeroko stosowana w chorobach skóry. Ponieważ ta substancja czynna wnika głęboko w skórę i w naturalny sposób ją pielęgnuje. W ten sposób można również leczyć łupież i pęknięcia.

Olejek z drzewa herbacianego: Olejek z drzewa herbacianego zawarty w Exodermin spowalnia wzrost grzyba, ponieważ komórki grzyba są atakowane.

kory dębu: Ekstrakt z ten ekstrakt zawiera garbniki i chroni skórę, jednocześnie łagodząc swędzenie. W ten sposób można zredukować nawet nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo wyciąg z kory dębu działa przeciwzapalnie.

Arcydzięgiel leczniczy: zioło to jest stosowane od wieków przeciwko infekcjom grzybiczym i bakteryjnym.

Ponieważ spray Exodermin nie został jeszcze przetestowany przez niezależny instytut, nie możemy powiedzieć w 100%, że w tym produkcie znajdują się tylko określone składniki.

Skutki uboczne Exodermin

Według producenta nie są znane żadne skutki uboczne Exodermin. Udało nam się jednak znaleźć w Internecie liczne zgłoszenia klientów, w których mówiło się o skutkach ubocznych lub negatywnych objawach towarzyszących. Ponieważ nawet w przypadku czysto naturalnych środków przeciwgrzybiczych, jak w tym przypadku, nie można wykluczyć skutków ubocznych lub nietolerancji.

Jeśli jesteś uczulony lub nadwrażliwy na jeden lub więcej składników aktywnych Exodermin, odradzamy stosowanie sprayu.

Gdzie kupić Exodermin?

Jeśli chcesz kupić Exodermin, możesz to zrobić tylko za pośrednictwem strony sprzedaży producenta. Ten spray nie jest oferowany na platformach handlowych, takich jak eBay czy Amazon, ani w innych sklepach internetowych. Ponadto, w przeciwieństwie do innych środków przeciwgrzybiczych, sprayu nie można kupić w aptekach ani aptekach internetowych.

Masz więc tylko możliwość zamówienia Exodermin bezpośrednio od producenta. Karty kredytowe i przelewy bankowe są dostępne dla klienta jako opcje płatności.

Po stronie sprzedażowej producent pisze, że klienci mogą zwrócić produkt, a następnie otrzymać zwrot pieniędzy, ale nie możemy powiedzieć, czy to prawda. Ponieważ niestety na stronie sprzedaży nie ma informacji o możliwej obsłudze klienta.

Cena Exodermin

Cena Exodermin na stronie producenta to 39,00 euro. To jest oferta, która została już przeceniona. W oryginale spray kosztowałby 78,00 euro. Dodatkowo klienci mają możliwość zamówienia tzw. Pakietów ekonomicznych. Kiedy klienci kupują trzy butelki, otrzymują jedną bezpłatną butelkę.

Klienci, którzy kupią cztery butelki Exodermin, otrzymają dwie bezpłatne butelki. Mówi się, że kosztów wysyłki nie trzeba płacić.

Podsumowanie Exodermin

Grzybica stóp i paznokci to męczący temat dla osób dotkniętych chorobą. Infestacja powoduje nie tylko swędzenie i czasami ból, ale także osoby dotknięte chorobą muszą unikać basenów i saun. Leczenie jest często trudne, ale przede wszystkim długotrwałe. Właściwy środek przeciwgrzybiczy jest na wagę złota.

Niestety, Exodermin nie mógł nas przekonać w naszym teście. Żaden z naszych badanych nie był w stanie określić poprawy infekcji grzybiczej po zastosowaniu sprayu. Ponadto producent reklamuje się kradzionymi zdjęciami i fałszywymi opiniami. Cała strona sprzedażowa robi raczej wątpliwe wrażenie i nie można znaleźć żadnych dowodów ani dowodów na liczne oświadczenia na jej temat.

Wszystkie te punkty doprowadziły nas do zaklasyfikowania Exodermin jako nieskutecznego i nie polecania go naszym czytelnikom jako środka przeciwgrzybiczego.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *