Gynoxin Uno – Opinie oraz efekty i cena. Gdzie kupić?

Wiele kobiet doświadcza w swoim życiu nieprzyjemnych dolegliwości związanych z infekcjami intymnymi. Przechodzą one przez różnego rodzaju infekcje i zapalenia narządów intymnych znacznie częściej niż mężczyźni. Dzieje się tak ze względu na to, że u kobiet odległość od cewki moczowej do odbytu jest znacznie mniejsza niż u mężczyzn. Może to więc, sprzyjać przedostawaniu się drobnoustrojów do części intymnych. W związku z tym kobiety często mierzą się np. z grzybicznym lub mieszanym zakażeniem pochwy, na które może im pomóc Gynoxin Uno.

Co to jest Gynoxin Uno?

Gynoxin Uno opinieJest to lek bez recepty w formie kapsułki dopochwowej na zakażenia pochwy wywołane grzybami lub bakteriami. Do wyleczenia potrzebna jest tylko jedna tabletka, która od razu przynosi ulgę. Gynoxin Uno nie jest jednak lekiem, który tylko usuwa objawy, działa on również na bezpośrednią przyczynę wystąpienia infekcji. Zawiera on substancją czynną jaką jest fentikonazol, który wykazuje właściwości przeciwgrzybicze, przeciwzakaźne oraz antyseptyczne.

Gynoxin Uno sprawia, że znikają objawy infekcji intymnej, takie jak – pieczenie, swędzenie oraz upławy, przywracając nam zdrowie i komfort funkcjonowania. Lek ten działa także przeciw bakteriom Gram-dodatnim np. gronkowcom lub paciorkowcom oraz Gram-ujemnym np. pałeczki z rodzaju Salmonella lub pałeczka Helicobacter pylori itp. Gynoxin Uno można wykorzystywać także przy zakażeniach mieszanych, wykazuje on bowiem skuteczność wobec rzęsistka pochwowego.

Opinie Gynoxin Uno

Produkt zebrał już wiele pochlebnych opinii od klientów, którzy potwierdzają jego skuteczność. Zaznaczają, że sprawdza się on w różnego rodzaju zapaleniach i jest ich pierwszym wyborem, gdy doświadczają tego typu dolegliwości. Zachwalają także to, że produkt jest dostępny w aptekach bez recepty, a posiada konkretne, przynoszące szybki efekt działanie.

Wśród zalet produktów powtarzana jest także wygoda – czyli sięgnięcie jedynie po jedną globulkę i natychmiastowe złagodzenie infekcji intymnych. Sama forma leku jest odpowiednia także pod względem wielkości – jest mała co poprawia komfort wprowadzania leku i ułatwia jego stosowanie. Klientom podoba się również cena Gynoxin Uno – nie uważają ją za drogą w porównaniu do innych produktów tego typu.

Efekty Gynoxin Uno

Na efekty Gynoxin Uno nie trzeba długo czekać. Działa on natychmiastowo, przynosząc ogromną ulgę w dokuczliwych objawach. Już jedno użycie kapsułki leczy infekcję oraz poprawia nasz komfort. Nie musisz już więc tracić czasu, aby zauważyć jakiekolwiek działanie, wystarczy jedna aplikacja, aby wyleczyć i wyeliminować niepożądane objawy zakażenia.

Przeczytaj również:  Cynk - właściwości i działanie. Jaki jest najlepszy cynk w tabletkach?

Kobiety zmagają się z wieloma nieprzyjemnymi objawami przy występowaniu infekcji narządów płciowych. Gynoxin Uno pomaga leczyć objawy infekcji o różnym podłożu. Przy zakażeniu bakteryjnym mogą pojawiać się szarobiaławe, obfite i o normalne konsystencji upławy. Dodatkowo kobiety mogą odczuwać ból, pieczenie i świąd. Z kolei w dolegliwościach spowodowanych przez grzyby upławy opisuje się jako serowate, o nieregularnej konsystencji. Zakażenie to charakteryzuje się bardzo silnym świądem, bólem i zaczerwienieniem okolic intymnych. Z kolei mieszane zapalenie pochwy, określa sie jako sytuację, w której stan zapalny zostaje wywołany złożoną florą, która obejmuje co najmniej dwie spośród takich grup patogenów jak: grzyby, bakterie i rzęsistek pochwowy. Przy infekcjach mieszanych mogą pojawić się objawy takie jak: obfite upławy o różnym zabarwieniu (przezroczyste, białe, żółte, brunatne) oraz ból, świąd i pieczenie miejsc intymnych.

Formuła produktu jest bardzo wygodna – nie musisz bowiem pamiętać o kolejnej aplikacji leku, ponieważ stosujesz go tylko w jednej dawce. Skuteczność Gynoxin Uno potwierdzona została badaniami klinicznymi, których wyniki pozytywnie zaskakują i zachęcają do wypróbowania leku. Okazuje się bowiem, że odsetek klinicznych wyleczeń grzybiczych zapaleń pochwy i sromu po zastosowaniu kuracji lekiem wynosi od 75% do 100%. Natomiast odsetek usunięcia drożdżaka Candida albicans z miejsca zakażenia wynosi od 75% do 100%.

Skład Gynoxin Uno

Lek sprzedawany jest w formie jednej miękkiej kapsułki dopochwowej, która zawiera 600 mg azotanu fentikonazolu (Fenticonazoli nitras). Reszta składu to substancje pomocnicze takie jak: wazelina biała, parafina ciekła, żelatyna, lecytyna sojowa, glicerol, tytanu dwutlenek (E 171), etylu parahydroksybenzoesan (E 215), propylu parahydroksybenzoesan sodowy (E 217).

Substancją czynną w Gynoxin Uno jest fentikonazol, który jest pochodną imidazolu i ma szeroki zakres działania przeciwgrzybiczego. Mechanizm działania tej substancji polega na tym, że hamuje działanie enzymów utleniających, czego efektem jest obumieranie komórki grzyba. Fentikonazol działa więc bezpośrednio na błony komórkowe grzybów i właśnie z tego powodu często występuje on w preparatach na infekcje intymne.

Stosowanie Gynoxin Uno

Gynoxin Uno znajduje zastosowanie głównie w drożdżycach błon śluzowych występujących w obrębie kobiecych narządów płciowych czyli m.in.: zapaleniu pochwy lub sromu i pochwy oraz upławach. Działa jednak nie tylko na infekcje wywołane grzybami, ale też te bakteryjno-grzybicze. Wiele osób przekonuje się do tego leku właśnie ze względu na fakt eliminowania różnego rodzaju zakażeń. Czasami może być je trudno od siebie odróżnić, zwłaszcza gdy nie konsultowaliśmy się z lekarzem w celu ustalenia jej typu.

Przeczytaj również:  Pregabalina - Opinie i właściwości oraz analiza

Pojedynczą kapsułkę powinno zaaplikować się głęboko do pochwy wieczorem przed snem. U kobiet dorosłych oraz w wieku powyżej 16 lat dawkowanie to 1 kapsułka dopochwowa. Jeśli jednak objawy nie znikają po 1 aplikacji kolejną dawkę należy przyjąć dopiero po upływie 3 dni. Jeśli po 7 dniach objawy nie ustępują lub nasilają się należy bezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Gynoxin Uno działa w miejscu podania, wobec czego stężenie terapeutyczne może się utrzymywać jeszcze przez kolejne 3 doby po aplikacji. Na wznowienie aktywności seksualnej warto odczekać kilka dni, aby pozwolić nabłonkowi pochwy na regenerację oraz odbudowanie flory bakteryjnej, która ochroni przed wystąpieniem kolejnego zakażenia.

Stosowanie Gynoxin Uno jest dokładnie opisane w ulotce dołączonej do leku, której należy przestrzegać. Wobec jakichkolwiek wątpliwości co do stosowania powinno udać się do lekarza lub farmaceuty. Leku nie wolno przechowywać w miejscu, w którym temperatura wynosi powyżej 30°C. Nie można zostawiać go w miejscu dostępnym dla dzieci. Nie należy także stosować Gynoxin Uno po upływie terminu ważności, który jest widoczny na pudełku.

Skutki uboczne Gynoxin Uno

Aby uniknąć występowania skutków ubocznych leku należy zwrócić uwagę na ulotkę i stosować się do jej zaleceń. Nie należy stosować leku u kobiet poniżej 16 roku życia oraz w wieku powyżej 60 lat, chyba że stosowanie zostało skonsultowane z lekarzem. Przed użyciem powinno się także poinformować farmaceutę o stosowanych obecnie lekach – także tych, które przyjmowane są bez recepty.

Należy wziąć pod uwagę sytuacje w których: zakażenie pojawia się po raz pierwszy, a także gdy pojawia się po raz 4 w ciągu roku, kobieta albo jej partner doświadczyli kiedyś choroby przenoszonej drogą płciową. Przy występowaniu powyższych sytuacji konieczne jest ich przekazanie lekarzowi zanim rozpocznie się stosowanie leku. Nie zaleca się używania Gynoxin Uno podczas ciąży i karmienia piersią. Podczas gdy partner również zauważa u siebie objawy grzybicy powinien poddać się terapii, aby nie zarażać na nowo partnerki. Gynoxin Uno nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwanie maszyn.

Gynoxin Uno nie mozna stosować, gdy kobieta jest uczulona na imidazol albo inne przeciwgrzybicze leki dopochwowe. Zawiera on bowiem etylu parahydroksybenzoesan i propylu parahydroksybenzoesan sodowy, które mogą powodować reakcje alergiczne, także takie które dają o sobie znać kilka dni po zastosowaniu. Zalecane jest więc, natychmiastowe przerwanie kuracji, gdy pojawi się podrażnienie lub reakcja alergiczna. Produkt zawiera lecytynę sojową, wobec czego nie mogą stosować go osoby uczulone na orzeszki ziemne lub soję.

Przeczytaj również:  Rybelsus – Opinie oraz efekty i cena. Gdzie kupić?

Gynoxin Uno zawiera w sobie tłuszcze, które mogą wpływać na uszkodzenie mechanicznych środków antykoncepcji, wykonanych z lateksu. Nie należy więc stosować ich podczas terapii lekiem. Mimo, że jest on lekiem bezpiecznym nie jest pozbawiony działań niepożądanych, które mogą choć nie muszą wystąpić po jego zastosowaniu. Przy aplikacji może towarzyszyć łagodne uczucie pieczenia, które po chwili powinno przeminąć. Do skutów ubocznych, które mogą się pojawić choć występują bardzo rzadko należą: rumień, świąd, odczuwanie pieczenia sromu oraz pochwy, a także wysypka.

Cena Gynoxin Uno

Gynoxin Uno można kupić w przystępnej cenie w wielu aptekach. Jego ceny wahają się w granicach od 25,49 do 40,99 zł. Zdecydowanie jest to korzystna cena jak na tego typu lek.

Gdzie kupić Gynoxin Uno?

Lek można kupić w aptekach takich jak: Dr. Max, DOZ, Melisa, Ziko, Rosa, a także w wielu innych miejscach stacjonarnych i na stronach internetowych. Ceny mogą się od siebie różnić w zależności od wybranego przez nas punktu.

Gynoxin Uno jest lekiem, który coraz częściej jest wybierany jako pierwsza pomoc przy pierwszych objawach infekcji intymnych. Jego szerokie działanie zadowala osoby, które postanowiły go wypróbować. Można go stosować w przypadku różnego rodzaju infekcji intymnych, łagodzi on ich objawy, leczy, a następnie całkowicie je eliminuje. Ze względu na wiele zalet produktu, warto mieć go w swojej apteczce i wykorzystać, gdy zauważymy u siebie pierwsze objawy zakażenia.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *