Inventum Max – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Inventum max to nowoczesny lek wydawany bez recepty. Substancją czynną jest w nim syldenafil. Skierowany do dorosłych mężczyzn, mających problem z erekcją. Jego zastosowania polega na ułatwieniu dopłynięciu krwi do prącia. Sprawia to, że wzwód się utrzymuje przez co może dojść do stosunku płciowego. Jedno opakowanie zawiera 50 mg i 4 tabletki. Co ciekawe nie połyka się ich, tylko rozgrywa i żuje.

Opinie Inventum Max

Inventum Max opinieOpinie na temat leku są pozytywne przez mężczyzn, chwalą sobie oni, że Inwentum Max działa prawidłowo, jeśli mniejsza dawka leku nie zadziałała. Ważne jest jednak, żeby stosować się do zaleceń i konsultować z lekarzem przyjmowanie go, w szczególności przy problemach kardiologicznych, które zdarzają się i są częste po 40 roku życia. Skutki uboczne lub złe opinie zwykle są związane właśnie z nieprawidłowym wzięciem leku.

Efekty Inventum Max

Wspomaga rozkurczanie naczyń krwionośnych w prąciu mężczyzny. Zwiększa napływ krwi podczas podniecenia seksualnego. Stymulacja seksualna jest niezbędna do skutecznej działalności leku. Przez co pomaga on w uzyskaniu odpowiedniej odpowiedniej erekcji i utrzymania wzwodu. Co pomaga w odbyciu stosunku seksualnego. Zawiera substancję czynną syldenafil, który należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5).Jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn, nie dla kobiet. Warto również uważać gdy mamy posługiwać się pojazdami bądź maszynami, gdyż u niektórych osób może dojść po przyjęciu leku do problemów związanych z zawrotami głowy bądź zaburzeniami widzenia. Jeśli pacjentowi zależy na jak najbardziej efektywnym wyniku po wzięciu Inventum Max, wskazane jest zaprzestanie brania alkoholu, który może powodować problemy z osiągnieciem wzwodu, ze względu na procesy jakie alkohol czyni w organizmie. Lek można przyjąć tylko raz w ciągu 24 godzin. Wzięcie większej ilości Inventum Max może prowadzić do zwiększenia prawdopodobieństwa wszelkich skutków ubocznych wymieniowych niżej.

Skład Inventum Max

Główną susbtancją użytą w leku jest syldenafil. Inne składniki użyte do produkcji to:

 • polakrylin potasu
 • woda oczyszczona
 • stearynian magnezu
 • krzemionka koloidalna bezwodna
 • aspartam
 • kroskarmeloza sodowa
 • aromat mięty pieprzowej
 • laktoza jednowodna
 • powidon K-30.

Działanie substancji czynnej powoduje umożliwienie osiągnięcia długotrwałego wzwodu, dzięki stymulacji przepływu krwi w prąciu. Blokuje on enzym, który odpowiada za hamowanie erekcji przez co pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne oraz zwiększa napływ krwi do prącia. Jednak warto mieć na uwadze, że lek działa jedynie przy problemach z problemami psychicznymi bądź neurologicznymi. Nie ma szans pomóc gdy problemem jest zbyt niskie ciśnienie krwi w organizmie bądź innego rodzaju problemy delikatnej natury.

Ilość potasu i sodu znajdującego się w tabletce jest na tyle niska, że uznaje się, że lek nie zawiera go. Jednak posiada on aspratam, który jest źródłem fenoloftaleiny, która jest bardzo niebezpieczne przy posiadaniu fenyloketonurii przez złe odkładanie się fenyloalaniny w organizmie, zamiast jej wydalania. W składzie znajduje się również cukier czyli laktoza, który może nie być tolerowany przez każdego.

Stosowanie Inventum Max

Leku ma wiele wykluczeń, które uniemożliwiają przyjmowanie go. Jedną z nich jest posiadanie alergii na któryś ze składników, które zawiera lek czyli: sydenafil, polakrylin potasu, woda oczyszczona, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, aspartam, kroskarmeloza sodowa, aromat mięty pieprzowej, laktoza jednowodna, powidon K-30.

Oprócz alergii ważne jest aby poinformować lekarza przed wzięciem Inventum Max, gdy pacjent przyjmuje azotany, leki uwalniające tlenek azotu, nikorandyl. Leki te mogą wprowadzać problemy ze zmniejszonym ciśnieniem, co w związku z braniem Inventum Max, który wprowadza wysokie ciśnienie do prącia zmniejsza ciśnienie w reszcie organizmu, co może okazać się bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Leki te są często używane do pomocy w leczeniu dławicy piersiowej.

Gdy przyjmujesz leki związane z wysokim ciśnieniem w płucach bądź spowodowane wysokim ciśnieniem tętniczym w płucach przez stworzenie się tam groźnych dla życia zakrzepów. Taki lekiem stosowanym do łagodzenia wcześniej wymienionych chorób jest riocyguat. Przeprowadzane badania wskazały, że składniki zawarte w Inventum Max nasilają czynność leku i obniżają jeszcze bardziej ciśnienie tętnicze.

Groźne dla życia może okazać się również łączenie Inventum Max wraz z niestabilną chorobą wieńcową, chorobie niedokrwiennej bądź niektórych niewydolności serca. O opinie lekarza konieczna jest konsultacja gdy pacjent posiada także inne choroby serca takie jak: umiarkowana lub ciężka wada zastawkowa serca, kardiomiopatia przerostowa lub inna, a ciężką niewydolność wątroby, w ciągu pół roku miał zawał serca, udar lub zagrażające życiu zaburzenia rytmu serca. Pacjent nie powinien także przyjmować Inventum Max gdy ma ogólnie rzecz biorąc niskie ciśnienie tętnicze lub zbyt wysokie. W problemach z dziedzicznym problemem w siatkówce oka np. zwyrodnienie barwnikowe bądź związane z utratą wzroku, które nie ma powiązania zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego również wskazana jest konsultacja z lekarzem.

Podsumowując posiadanie alergii bądź jakichkolwiek problemów natury kardiologicznej wyklucza do brania leku Inventum Max. Jeśli wcześniej pojawiły się zaburzenia czynności serca, mogą nastąpić dławica piersiowa oraz nagła śmierć.

Środki ostrożności, które należy skonsultować z lekarzem przed podaniem leku to np. możliwość posiadania długo trwającego bolesnego wzwodu przez posiadanie takich chorób jak: : niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, szpiczak mnogi, białaczka. Anatomiczne skrzywienia prącia bądź choroba Peyroniego. Również choroby przewodu pokarmowego takie choroba wrzodowa żołądka bądź dwunastnicy powodują konieczność konsultacji z lekarzem przed możliwością brania leku. W przypadku posiadania zaburzeń krzepnięcia krwi również zalecana jest ostrożność. W przypadku problemów ze wzrokiem podczas brania leku konieczna pilna interwencja.

50 mg tabletki stosuje się tylko i wyłącznie jeśli wcześniej brało się leki posiadające syldenafil w takiej dawce, bądź dawka 25 mg nie była skuteczna. Jeśli wcześniej nie brało się takich leków, zaczyna się od brania 25 mg.
Zabronione jest stosowanie Inventum Max z innymi środkami zawierającymi ten środek!
Lek ten przyjmuje się na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletki się nie połyka, lecz żuje aż do rozgryzienia substancji czynnej, która zaczyna działań około pól godziny do godziny od przyjęcia leku. Substancja czynna może zadziałać później jeśli tabletki użyje się na pełny żołądek. Nie pijemy soku grejftrutowego w czasie brania tabelki. Jeśli nie działa ona, ma za słabe bądź za mocne działanie i nie pozwala odbyć stosunku konieczna jest konsultacja z lekarzem, który pomoże poznać przyczynę tego stanu rzeczy. Ważne jest, żeby nie przekroczyć dawki zalecanej, ponieważ zwiększa to ryzyko wystąpienia zatrucia i skutków ubocznych leku.

Skutki uboczne Inventum Max

Skutki uboczne w przypadku stosowania tego leku nie są bardzo silne. Jednak lek może u niektórych je wywołać. W przypadku wystąpienia objawów związanych z obrzękiem twarzy, powiek, zawrotami głowy, świszczącym oddechem i problemami z nim bądź odczuwania bólu zgłosić się pilnie do pomocy medycznej. Taką procedurę również podjąć w czasie bólu w klatce piersiowej. Od razu po tym uczuciu przyjąć pozycję półsiedząca oraz się rozluźnić oraz bezwzględnie nie używać leków z działu azotanów w takiej sytuacji. Również bolesny wzwód utrzymujący się przez kilka godzin, utrata i pogorszenie wzroku, łuszczenie się skóry, przecherze na narządach płciowych bądź w przypadku padaczki lub drgawek również pilnie skonsultować się z opieką medyczną.

Częstym skutkiem ubocznym przyjmowania Inventum Max są łagodny objaw jakim jest utrzymujący się ból głowy. Innymi objawami występującymi mniej rzadziej są zawroty głowy, zatkany nos, różnego typu zaburzenia widzenia a także niestrawność, gorączka, poczucie gorąca, nudności.
U 1 na 100 pacjentów przyjmujących lek mogą zdarzyć się takie działania jak: problemy skórne, wymioty, problemy z sercem i ciśnieniem, oczami, bóle mięśni, zapalenia błony śluzowej nosa.
U 1 na 1000 osób mogą wystąpić objawy omdleń, objawów, udarów, ucisku w gardle, zaburzenia widzenia związane z ostrością wzroku, rozszerzone źrenice, krew w prąciu, spermie, osłabienie bądź utrata słuchu.

Cena Inventum Max

Ceny leku Inventum Mac wahają się w zależności od miejsca gdzie kupi się lek. Najniższa znaleziona cena to 15,70 zł za 4 tabletki o pojemności 50 mg. Najdrożej znaleziony lek oscylował w granicy 28 zł. Także widać, że w zależności od miejsca, zakupu cena może być prawie dwa razy wyższa. Dlatego warto szukać tanich ofert.

Gdzie kupić Inventum Max?

Najlepszym i najbezpieczniejszym miejscem zakupy jest apteka. Z tego względu, że leki potrzebują odpowiedniej temperatury i miejsca przechowywania. Z racji tego, że są to miejsca przeznaczone do sprzedaży takich rzeczy, istnieje największa szansa na to, że lek nie będzie po terminie oraz właściwa przechowywanie go, nie zaburzy substancji czynnej. Inventum Max można kupić zarówno w aptekach internetowych i stacjonarnych. Wykaz najpopularniejszych aptek gdzie lek można znaleźć online to:

 • DOZ,
 • Gemini,
 • Medicover

Opublikowana powyżej analiza Inventum Max oparta została na podstawie zewnętrznych źródeł na forum, blogach i portalach społecznościowych oraz ofertach producenta. Inne informacje i dane na ten temat znaleźć można pod adresem https://my.clevelandclinic.org/health/articles/10036-erection-ejaculation-how-it-occurs oraz na https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/how-an-erection-occurs pod którym opublikowano inne właściwości w tym badania.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *