Prostaphytol kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Nowy suplement diety o nazwie Prostaphytol ma w naturalny sposób wspomagać zdrowie prostaty, a jednocześnie utrzymywać jej prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie z wiekiem mężczyźni cierpią na różne dolegliwości związane z prostatą, które mogą mieć trwały wpływ na ich życie seksualne. Oprócz zwiększonej potrzeby oddawania moczu, dolegliwości te są szczególnie odczuwalne w postaci spadku libido i potencji.

Jednak zamiast obciążać organizm szkodliwymi substancjami, użytkownicy nowego suplementu mają być w stanie wykorzystać cenną moc granatu m.in. na swoje dolegliwości. W trosce o naszych czytelników przyjrzeliśmy się bliżej kapsułkom i przeprowadziliśmy szczegółowy test na Prostaphytol.

Co to jest Prostaphytol?

Prostaphytol opinieKapsułki Prostaphytol są sprzedawane w Internecie jako naturalny suplement i zawierają całkowicie naturalne połączenie składników aktywnych – najlepiej pochodzących z substancji ziołowych. Specjalna kombinacja substancji witalnych została opracowana specjalnie dla mężczyzn, aby m.in. utrzymać poziom testosteronu przy jednoczesnym wspieraniu płodności i reprodukcji. Przede wszystkim jednak suplement ten ma wspomagać zdrowie prostaty.

Suplement ma między innymi działanie przeciwzapalne, dzięki czemu ewentualne choroby lub dolegliwości gruczołów płciowych można leczyć w naturalny sposób. Uważa się, że regularne stosowanie leku powoduje również zmniejszenie rozmiaru gruczołu krokowego. W rezultacie można również złagodzić zwiększone parcie na mocz. Ponadto, użytkownicy mogą spodziewać się znacznej poprawy libido i potencji. Prostaphytol jest zatem wszechstronnym suplementem dla mężczyzn w kwiecie wieku.

Co mówi Stiftung Warentest?

W ostatnich latach wiele suplementów diety zostało przebadanych i ocenionych przez niezależną organizację konsumencką. W szczególności wszechstronne suplementy nie zawsze uzyskiwały pozytywny wynik. W trakcie naszych badań nie znaleźliśmy jednak żadnych informacji o tym, że Prostaphytol został przetestowany lub zbadany przez Stiftung Warentest. Z tego powodu postanowiliśmy przeprowadzić własny test, którego wyniki znajdują się poniżej.

Test Prostaphytol

W celu przeprowadzenia testu Prostaphytol poprosiliśmy ochotnika, aby przyjął dla nas preparat i w regularnych odstępach czasu zgłaszał wszelkie zmiany. W ten sposób chcieliśmy przekonać się o rzeczywistej skuteczności tego suplementu.

Artur (58 lat) zgłosił się na ochotnika jako osoba przeprowadzająca test. Wraz z wiekiem nasz tester zaobserwował coraz więcej problemów, które można przypisać prostacie. Oprócz stałego parcia na mocz, które jest szczególnie odczuwalne w nocy, Artur od pewnego czasu cierpi również na obniżone libido i związane z tym problemy z potencją. Według producenta, te i wiele innych dolegliwości można złagodzić, przyjmując kapsułki. W związku z tym byliśmy ciekawi, jaki efekt osiągnie nasz tester.

 • Dzień 1: Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i badania przedmiotowego wyjaśniliśmy Arturowi zasady prawidłowego przyjmowania i sposób działania Prostaphytolu. Zgodnie z tym należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie, popijając wystarczającą ilością płynu. Połączenie substancji witalnych zawartych w kapsułce powinno z czasem w pełni rozwinąć swoje działanie, tak aby przede wszystkim optymalnie wspierać zdrowie prostaty i jej funkcjonowanie. Nasz tester obiecał, że będzie przestrzegał zaleceń dotyczących spożycia.
 • Dzień 15: Dwa tygodnie później odbyła się pierwsza kontrola okresowa. Artur opowiedział nam o swoich doświadczeniach związanych z przygotowaniami. Według jego własnych oświadczeń, nasz badany już po kilku dniach zauważył wyraźną poprawę w odczuwaniu parcia na mocz. Dzięki temu nie musiał już tak często chodzić do toalety w nocy. Jego ogólne samopoczucie również uległo znacznej poprawie, odkąd zaczął regularnie przyjmować preparat. Artur nie tylko lepiej spał, ale też czuł się bardziej witalny.
 • Dzień 30: Podczas dyskusji końcowej nasz tester znów nas zaskoczył. Dzięki kapsułkom Prostaphytol nie tylko udało mu się prawie całkowicie wyleczyć ciągłe parcie na mocz, ale także poprawić libido i potencję. Zgodnie z jego własnymi oświadczeniami, naszemu badanemu udało się odzyskać część jakości życia dzięki temu suplementowi. Ze względu na pozytywne doświadczenia i brak skutków ubocznych Artur chciał kontynuować przyjmowanie kapsułek nawet po zakończeniu naszego testu.
Przeczytaj również:  Białko konopne

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

W naszym teście Prostaphytol uzyskał doskonały wynik. Nie tylko obiecany efekt wystąpił szybko, ale preparat charakteryzuje się również bardzo dobrą tolerancją. W tej części chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejny skuteczny produkt.

Kapsułki Urocatin są szczególnie wskazane dla mężczyzn z osłabieniem pęcherza moczowego i problemami z prostatą. W licznych badaniach preparat ten zdołał już przekonać o obiecanym sposobie działania, a wielu naszych czytelników również przekonało się do tych kapsułek.

Publiczne doświadczenia i opinie klientów dotyczące Prostaphytolu

Oprócz wypowiedzi osoby badanej podczas samokontroli, interesowały nas oczywiście także doświadczenia innych użytkowników Prostaphytolu. Na różnych stronach internetowych i forach, byliśmy w stanie znaleźć najlepiej pozytywne opinie klientów o tym suplemencie. Chcielibyśmy przedstawić Państwu niektóre z tych recenzji.

Na przykład, jeden z użytkowników napisał, że przez wiele lat cierpiał z powodu silnego parcia na mocz. Miało to wpływ nie tylko na jego codzienne życie, ale także na pracę. Dzięki zażywaniu Prostaphytolu problem ten został jednak w krótkim czasie rozwiązany w sposób naturalny.

Inny mężczyzna, który od młodości cierpi na zbyt dużą prostatę, również z entuzjazmem podchodzi do kapsułek. Dzięki specjalnemu połączeniu składników aktywnych gruczoł znacznie się zmniejszył, co pozwoliło klientowi na złagodzenie objawów.

Z pomocą kapsułek Prostaphytol, jeden z użytkowników był w stanie znacznie poprawić nie tylko zdrowie swojej prostaty, ale także potencję. Mężczyzna ten przez długi czas cierpiał z powodu słabego libido i w końcu znalazł cenną pomoc w suplemencie diety, bez którego nie chce się już obejść.

Korzyści płynące z zastosowania kapsułek

Prostaphytol to skuteczny suplement przeznaczony szczególnie dla mężczyzn, którzy już cierpią na problemy z prostatą lub chcą im zapobiec. Preparat ten ma następujące zalety:

 • łatwe do przyjęcia
 • szybkie działanie
 • całkowicie naturalne składniki aktywne
 • Dobra tolerancja
 • wszechstronny wpływ na prostatę i poziom testosteronu

Skład Prostaphytol

Unikalne i skuteczne połączenie substancji witalnych składa się przede wszystkim z ziołowych składników Prostaphytol. W ten sposób można między innymi zagwarantować dobrą tolerancję preparatu. Na stronie sprzedażowej producent wymienia następujące substancje jako składniki aktywne:

 • Granat: Owoc ten jest również głównym składnikiem aktywnym Prostaphytolu i jest bogaty w kwas elagowy. To z kolei charakteryzuje się właściwościami fenolowymi. Granat ma zatem działanie regulujące ciśnienie krwi, przeciwutleniające i przeciwzapalne, co jest szczególnie korzystne dla prostaty.
 • Kurkuma: żółta kurkumina nie tylko nadaje kurkumie jej typowy kolor, ale od wielu stuleci jest uważana za jeden z najlepszych składników aktywnych, np. w łagodzeniu stanów zapalnych. Może jednak mieć również pozytywny wpływ na trawienie.
 • Witamina E: witamina ta optymalnie chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, a jednocześnie pozytywnie wpływa na liczne procesy i funkcje endogenne.
 • Cynk: Cynk jest szczególnie ważny dla poziomu testosteronu. Odpowiednie spożycie zapewnia stałe zaopatrzenie organizmu w ten ważny hormon. W ten sposób można również pozytywnie wpłynąć na libido i potencję.
 • Saw palmetto: Substancja raczej nieznana, ale o wszechstronnym działaniu. Palmetto może być stosowane m.in. w leczeniu impotencji lub stałego parcia na mocz.
Przeczytaj również:  Cardiol - Opinie i analiza produktu

Kiedy można spodziewać się efektów?

Niestety, producent nie podaje żadnych dokładnych informacji na temat działania prostafitolu. Może to wynikać z faktu, że każdy organizm inaczej reaguje na specjalną kombinację substancji witalnych. Aby uzyskać optymalny efekt, użytkownicy powinni przede wszystkim zwracać uwagę na regularne i stałe przyjmowanie preparatu.

W naszym teście własnym osoba testująca była w stanie zaobserwować pierwszą poprawę już po kilku dniach. Odpowiada to również doświadczeniom innych użytkowników z kapsułkami.

Czy istnieją oficjalne wyniki testów i badań dotyczących Prostaphytolu?

Podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych informacji o tym, że Prostaphytol został już poddany różnym testom lub badaniom. W Internecie można jednak znaleźć liczne wyniki badań nad głównym składnikiem aktywnym granatu. Zgodnie z tym, substancja ta jest już od pewnego czasu stosowana w leczeniu chorób prostaty oraz innych problemów męskich.

Dla kogo przeznaczone są kapsułki?

Przede wszystkim Prostaphytol jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy już cierpią na problemy z prostatą lub chcą im zapobiec. Do najczęstszych objawów zaburzonego funkcjonowania prostaty należą: zwiększone parcie na mocz, problemy i ból przy oddawaniu moczu, spadek libido i obniżenie potencji. Ze względu na swój naturalny sposób działania preparat jest odpowiedni dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą wspierać lub poprawić zdrowie prostaty w perspektywie długoterminowej.

Gdzie można kupić Prostaphytol?

Obecnie lek Prostaphytol można zamówić wyłącznie przez Internet. Podczas naszych poszukiwań nie udało nam się znaleźć tego preparatu ani na platformach handlowych, ani w innych sklepach internetowych. Kapsułki nie są też jeszcze dostępne w aptekach i drogeriach. Jeśli więc chcesz kupić Prostaphytol, zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony producenta.

Po jakiej cenie sprzedawany jest suplement?

Obecnie suplement jest sprzedawany przez producenta po wyjątkowo niskiej cenie Prostaphytol. Za jedyne 39 euro klienci otrzymują puszkę z 30 kapsułkami, co odpowiada miesięcznemu zapasowi. Z kolei klienci, którzy zamawiają kilka dawek jednocześnie, mogą skorzystać ze specjalnych ofert oszczędnościowych. Na przykład 60 kapsułek kosztuje 68 euro, a za 90 kapsułek klienci płacą obecnie tylko 116 euro.

W porównaniu z zakupem indywidualnym można w ten sposób zaoszczędzić 30 lub 80 euro. Ponadto do każdego zamówienia doliczane są koszty wysyłki w wysokości 5,95 euro. W zamian klienci mogą liczyć na szybką dostawę w ciągu dwóch do trzech dni roboczych.

Przeczytaj również:  Beta karoten

Prostaphytol dawkowanie zalecenia – jak przyjmować i jak dawkować

Aby substancje czynne zawarte w leku Prostaphytol mogły w pełni zadziałać, należy zapewnić regularne przyjmowanie leku Prostaphytol. Należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie, popijając odpowiednią ilością wody. Zasadniczo zaleca się stosowanie produktu przez co najmniej 30 dni. Jednak dzięki naturalnym składnikom aktywnym preparat może być również stosowany długotrwale lub stale.

Możliwe skutki uboczne

Jeśli wszystkie wymienione składniki aktywne są tolerowane przez użytkownika, działania niepożądane leku Prostaphytol należą do wyjątków. Preparat charakteryzuje się dobrą tolerancją, którą zawdzięcza substancjom naturalnym. Jednak przed pierwszym zastosowaniem produktu zaleca się sprawdzenie, czy wszystkie składniki aktywne są rzeczywiście bez wyjątku tolerowane.

Najczęściej zadawane pytania

Prostaphytol to doskonały sposób na wsparcie zdrowia prostaty i jednoczesne ustabilizowanie poziomu testosteronu. Chcielibyśmy ułatwić Państwu podjęcie decyzji o zakupie. Dlatego też podsumowaliśmy najważniejsze fakty dotyczące tego produktu w formie pytań i odpowiedzi.

Czy Prostaphytol jest również dostępny w innych postaciach?

Oprócz kapsułek klienci mogą zamówić także syrop. Oprócz głównego składnika aktywnego, granatu, syrop ten zawiera inne ważne składniki ziołowe, które mają pozytywny wpływ na prostatę i poziom testosteronu.

Co to jest lek Prostaphytol Forte?

Preparat ten jest również przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą w naturalny sposób wspomóc pracę prostaty i poziom testosteronu. Jednak w tym przypadku stosuje się formułę składnika aktywnego z dodatkiem kapsaicyny. Ten składnik aktywny charakteryzuje się przede wszystkim właściwościami pobudzającymi krążenie krwi oraz hamującymi ból i jest stosowany głównie w środkach poprawiających sprawność seksualną.

Czy producent preparatu Prostaphytol oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy?

Jeśli klienci nie są zadowoleni ze sposobu działania kapsułek, mogą je zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu. Klientom zostanie natychmiast zwrócona cena zakupu.

Kiedy należy przyjmować Prostaphytol?

Użytkownicy mogą sami decydować, kiedy przyjmować produkt. Najlepiej jednak, aby preparat był przyjmowany codziennie o tej samej porze.

Czy można przyjmować więcej kapsułek dziennie?

Producent wyraźnie zaznacza, że nie należy przekraczać zalecanej dawki dobowej prostafitolu. W związku z tym, aby uzyskać optymalny i trwały efekt, wystarczy przyjmować jedną kapsułkę dziennie.

Analiza

Naturalny preparat Prostaphytol to doskonały sposób na długotrwałe wspieranie i promowanie zdrowia prostaty, przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu testosteronu na stałym poziomie. Regularne przyjmowanie preparatu pozwala złagodzić liczne dolegliwości występujące u mężczyzn w podeszłym wieku. Użytkownicy mogą liczyć nie tylko na działanie przeciwzapalne, ale także na poprawę libido i potencji.

Zarówno w naszym teście, jak i podczas szeroko zakrojonych badań, kapsułki przekonały nas do siebie i wyróżniały się wszechstronnym działaniem. W związku z tym możemy nie tylko zaklasyfikować ten suplement diety jako skuteczny, ale również udzielić Prostaphytolowi wyraźnej rekomendacji.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *