Rezilin – Opinie i analiza produktu

Produkt do włosów Rezilin jest przeznaczona nie tylko do przeciwdziałania ewentualnemu wypadaniu włosów, ale także do leczenia cienkich, łamliwych i suchych włosów w naturalny sposób. Specjalna nalewka oparta jest na całkowicie naturalnych składnikach – w tym na przykład na bazylii. Ze względu na ten naturalny sposób działania, wzrost włosów użytkownika ma być pozytywnie stymulowany, dzięki czemu, między innymi, wypadanie włosów, które nie jest spowodowane chorobą, może być również skutecznie leczone.

Chcieliśmy się przekonać, czy produkt producenta spełnia swoje obietnice i poddaliśmy Rezilin próbie.

Co to jest Rezilin?

Rezilin opinieWypadanie włosów to często problem związany z wiekiem. Proces starzenia się ma negatywny wpływ na wzrost włosów, a włosy stają się bardziej podatne na wpływy środowiska. W rezultacie często można zaobserwować łamliwe, suche lub przerzedzone włosy. Rezilin ma pomóc przeciwko wszystkim tym dolegliwościom. Naturalna kombinacja aktywnych składników ma za zadanie dostarczyć włosom ważnych składników odżywczych i w ten sposób pozytywnie wpłynąć na ich wzrost. Regularne stosowanie nalewki ma również na celu leczenie już uszkodzonych cebulek włosów.

Pod koniec leczenia Rezilin ekstrakt bazylii włosów, użytkownicy powinni nie tylko cieszyć się piękne i promienne włosy, ale także zdrowe włosy. Równocześnie regularne stosowanie nalewki zapobiega ponownemu wypadaniu włosów. Producent zaleca produkt wyłącznie dla osób z wypadaniem włosów, które nie jest spowodowane chorobą i innymi problemami, takimi jak łamliwe, kruche lub suche włosy.

Co mówi Stiftung Warentest?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele preparatów do pielęgnacji włosów. Produkty obiecują użytkownikom wszechstronny sposób działania i nierzadko zdarza się, że włosy zmieniają się w pozytywny sposób. Wzrost włosów może również ulec zmianie na lepsze poprzez regularne stosowanie takich zabiegów, dzięki czemu można na przykład przeciwdziałać wypadaniu włosów.

Jednak podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych informacji o tym, że Rezilin został przetestowany lub zbadany przez Stiftung Warentest. Z tego powodu postanowiliśmy przeprowadzić nasz własny test, którego wyniki znajdziecie poniżej.

Test Rezilin

Ponieważ nie mogliśmy znaleźć raportu z testu od Stiftung Warentest, zdecydowaliśmy się przeprowadzić test Rezilin na własną rękę. W ramach tego testu chcieliśmy sprawdzić, jakie działanie ma nalewka na włosy i skórę głowy.

Aby uzyskać autentyczne wyniki, poprosiliśmy ochotnika, aby stosował dla nas produkt przez 60 dni. Udało nam się zatrudnić Monikę, lat 25, jako testerkę. Monika cierpi na bardzo cienkie i łamliwe włosy. Ponadto, nasza testerka zauważyła ostatnio, że traci dużo włosów podczas szczotkowania. Zgodnie z oświadczeniem producenta, Rezilin leczenie włosów powinny być odpowiednie dla dokładnie takich objawów.

Test – Dzień 1

Pierwszego dnia zapytaliśmy naszą testerkę jeszcze raz szczegółowo o dokładne objawy, których doświadcza i zapytaliśmy, czy wypadanie włosów spowodowane chorobą może być rzeczywiście przyczyną utraty włosów podczas szczotkowania. Nasz tester jednak temu zaprzeczył. Według jej własnych informacji, Monika od kilku miesięcy cierpiała na cienkie i łamliwe włosy.

Wypadanie włosów pojawiło się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Zgodnie z zaleceniami dotyczącymi stosowania, poprosiliśmy Monikę, aby stosowała kurację Rezilin trzy razy w tygodniu. Nasz tester obiecał, że będzie się trzymał tych instrukcji i w regularnych odstępach czasu informował nas o wynikach.

Test – Dzień 15

To stało się dwa tygodnie później. Nasza testerka stwierdziła, że zastosowała nalewkę Rezilin zgodnie z zaleceniem. Według niej, aplikacja była łatwa i szybka. W tym czasie można było zaobserwować nieznaczną poprawę struktury włosów. Monika straciła również mniej włosów podczas szczotkowania w tym czasie.

Test – Dzień 30

Kolejne dwa tygodnie później zaobserwowano kolejną poprawę. Nasza testerka miała już ustaloną rutynę w stosowaniu Rezilin Basil Extract Hair Treatment. Jej struktura włosów wzmocniła się i można było dostrzec wizualną różnicę. Końcówki nie były już suche, ale przy bliższym przyjrzeniu się wyglądały na bardziej zadbane i stabilne. Monika cieszyła się na kontynuację testu.

Test – Dzień 60

Kolejny miesiąc później, nasz test Rezilin został zakończony. Mogliśmy zaobserwować wyraźną poprawę w strukturze włosów i wypadaniu włosów u naszej osoby testującej. Podczas całego okresu testowego nie wystąpiły żadne niepożądane efekty uboczne. Ze względu na istniejący efekt, nasza testerka nie chciała zrezygnować z dalszego stosowania Rezilin.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Nasza osoba testująca miała pozytywne doświadczenia z Rezilinem. Poprawiła się nie tylko struktura włosa, ale także jego wzrost już po pierwszym zastosowaniu. Z drugiej strony, nie wystąpiły żadne skutki uboczne w czasie. Możemy zatem potwierdzić, że produkt ten jest dobrze tolerowany i ma doskonałe działanie. Niemniej jednak, chcielibyśmy przedstawić Państwu alternatywny produkt. Jako, że jest to, że tak powiem, rada w dobrej intencji.

Suplement diety o nazwie Best Hair Hairpexin może być stosowany nie tylko doskonale do cienkich włosów. Ewentualne wypadanie włosów i inne problemy z włosami również mogą być leczone tym preparatem. Przyczyną tego są zawarte w kapsułkach niezbędne składniki odżywcze, które skutecznie odżywiają włosy i cebulki włosowe. Działanie i tolerancja tego produktu zostały już potwierdzone w kilku badaniach, a wielu naszych czytelników jest również entuzjastycznie nastawionych do tej naturalnej kuracji włosów.

Opinie Rezilin

Wyniki naszego autotestu mówiły same za siebie. My również mogliśmy skorzystać z obiecanego efektu. Ale co Rezilin doświadczenia inni użytkownicy mieli z nalewki? Przyjrzeliśmy się temu zagadnieniu i przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania w Internecie.

Znaleźliśmy tam m.in. doświadczenia młodego człowieka z forum, który od czasu zmiany diety cierpi na wypadanie włosów. Stosując nalewkę Rezilin, ten klient był w stanie osiągnąć widoczną poprawę, jak twierdzi producent.

Inny klient jest bardzo zadowolony z Rezilin® Basil Extract Hair Treatment. Opisuje ten produkt jako absolutny ratunek. Już po pierwszym zastosowaniu włosy odzyskały swój blask, a po miesiącu jej długości wyglądały jak świeżo po wizycie u fryzjera.

Ze skuteczności nalewki zadowolona jest również inna klientka. Ona również nie może powiedzieć nic negatywnego o nalewce po wypróbowaniu kilku nieskutecznych szamponów przepisanych przez jej dermatologa.

Oczywiście w trakcie naszych poszukiwań nie tylko dokładnie przyjrzeliśmy się stronie internetowej producenta, ale także odwiedziliśmy m.in. platformy social media. Przy okazji zauważyliśmy, że wielu influencerów i blogerów prezentuje i promuje Rezilin na swoich stronach. Producent stosuje więc powszechną w dzisiejszych czasach technikę marketingową, aby uczynić swój produkt bardziej znanym.

Dzieje się tak dlatego, że takie referencje od blogera lub influencera są oparte na rzeczywistych i prawdziwych faktach. Do tej grupy osób wysyłany jest produkt, aby następnie sprzedawać go na własnym kanale lub stronie. Warunkiem tego jest to, że dana osoba naprawdę lubi dany produkt. Ponieważ w przypadku nieskutecznego produktu, może to zaszkodzić zasięgowi i przynieść negatywne konsekwencje. Pozytywne opinie tych blogerów lub influencerów są następnie w niektórych przypadkach nagradzane przez producenta.

Klient otrzymuje pełną przejrzystość, że prawdziwi użytkownicy już z powodzeniem stosowane Rezilin Basil Extract Hair Treatment i byli w stanie leczyć własne wypadanie włosów w ten sposób, na przykład. Te niezależne referencje są wykorzystywane przez wiele firm w nadziei, że ich produkt będzie dobrze wypadał w teście.

Komunikaty prasowe i reklama Rezilin

Wiele artykułów i informacji prasowych na temat leku Rezilin można znaleźć w Internecie, w gazetach lub w aptekach. Jeśli są to rzetelne oferty reklamowe, producent oczywiście zajmie się marketingiem za określoną opłatą. Nie jest tak jednak w przypadku sprawozdania prasowego. Tam produkt jest opisywany niezależnie, tak aby konsument mógł uzyskać dobry przegląd, np. sposobów działania. Również w tym przypadku chodzi o niezależne dziennikarstwo.

Ciekawostki o firmie

Wiele informacji o firmie Rezilin można znaleźć na stronie sprzedażowej producenta. Zgodnie z tym, firma stojąca za leczeniem włosów to Evertz Pharma GmbH, która jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm farmaceutycznych w całych Niemczech. Firma ma siedzibę we Frankfurcie nad Menem i w ostatnich latach wyspecjalizowała się w produkcji produktów przeciwstarzeniowych.

Ważne jest dla nich to, że ich produkty są tworzone na bazie naturalnych składników. W przeciwieństwie do klasycznej medycyny, gdzie nacisk kładzie się na leczenie objawów, Everts Pharma chce się skupić na leczeniu przyczyn.

Skład Rezilin

Zwróćmy teraz uwagę na składniki Rezilin w tej sekcji. Wszystkie te substancje są pochodzenia naturalnego, dzięki czemu nalewka jest szczególnie dobrze tolerowana przez użytkowników. Następujące substancje są wymienione przez producenta jako składniki aktywne w wysokich dawkach:

 • Wyciąg z bazylii: Główny składnik aktywny Rezilin jest bogaty w witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, dzięki czemu szczególnie korzenie włosów mogą być zaopatrywane w ważne składniki odżywcze. W ten sposób w szczególności wzrost włosów ma być stymulowany w naturalny sposób.
 • Olej rycynowy: Olej ten ma pozytywny wpływ na skórę głowy i cebulki włosów, zwłaszcza w przypadku wypadania włosów. W tym samym czasie, wysoce skuteczne składniki są powiedział, aby ukoić uszkodzoną skórę głowy.
 • Olej słonecznikowy: Bogaty w składniki odżywcze, olej ten jest stosowany głównie w nalewce, aby nawilżyć i ukoić skórę głowy.
 • Wyciąg z aloesu: Odnowa komórkowa w szczególności może skorzystać z tego aktywnego składnika, podczas gdy substancja roślinna ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
 • Olej kokosowy: Dzięki właściwościom nawilżającym, olej kokosowy to kosmetyk uniwersalny. Suchych i łamliwych włosów w szczególności jest powiedział, aby korzystać z oleju, a jego składniki poprawić zdrowie włosów w ogóle.
 • Kofeina: Mówi się, że kofeina ma również pozytywny wpływ na wzrost włosów. Wynika to między innymi z jego właściwości pobudzających krążenie krwi.

Stosowane są również inne składniki:

 • Citronellol
 • Geraniol
 • Limonene
 • Linalool
 • Ester benzylowy kwasu salicylowego
 • Tocopherol
 • Tridekan
 • Undecane

Efekty Rezilin

Przy regularnym stosowaniu nalewki efekt Rezilin spodziewany jest w ciągu 12 tygodni. W tym czasie może dojść do znacznej poprawy wzrostu i struktury włosa, dzięki czemu można skutecznie przeciwdziałać ewentualnemu wypadaniu włosów. W naszym teście własnym udało nam się stwierdzić taki efekt nawet po 60 dniach.

Czy istnieją oficjalne wyniki testów i badań dotyczących Rezilinu?

Producent podaje na swojej stronie internetowej, że Rezilin został poddany testom dermatologicznym i badaniom i otrzymał wynik “bardzo dobry”. Ponadto, wyniki badań wykazują pozytywny wpływ składników aktywnych bazylii na wypadanie włosów niezwiązane z chorobą. Dalsze informacje na temat tych badań klinicznych można znaleźć w Internecie.

Dla kogo przeznaczony jest Rezilin

Jeśli cierpisz z powodu wypadania włosów niezwiązanego z chorobą lub innych problemów z włosami, należysz do grupy docelowej, do której producent chce skierować Rezilin. Regularne stosowanie ma na celu leczenie włosów cienkich, łamliwych, a nawet suchych. Osoby z cienkimi lub nierównymi brwiami mogą również stosować odżywkę do brwi.

Gdzie kupić Rezilin?

Klienci mają wiele możliwości, jeśli chcą kupić Rezilin. Jednym z nich jest oczywiście strona internetowa producenta. Ze względu na dostępność PZN, można podobno również kupić lub zamówić nalewkę w lokalnej aptece. Podczas naszych badań udało nam się również znaleźć kurację do włosów na platformach handlowych, takich jak Amazon i Allegro. oraz w różnych sklepach internetowych.

Jednakże, ponieważ każdy dostawca ma inną cenę, którą omówimy bardziej szczegółowo za chwilę, zalecamy porównanie cen nalewki przed zamówieniem, abyś mógł kupić ją tanio w końcu.

Cena Rezilin

Jak już wspomniano, ceny mogą się różnić w zależności od dostawcy. Przy zamówieniu ze strony internetowej producenta, obecnie płacisz Rezilin cenę 39,95 euro za butelkę nalewki. Każda butelka ma zawartość 100 ml. Ceny w aptekach mogą być znacznie wyższe niż RRP producenta.

Zaletą zakupu na stronie producenta jest 27% rabat producenta. Wątpimy, że produkt może być uzyskane taniej gdzie indziej, jak cena jednostkowa jest normalnie 54,95 euro.

Stosowanie Rezilin

Aby leczyć ewentualne wypadanie włosów lub inne problemy, stosowanie leku Rezilin powinno być regularne i ciągłe. Według producenta, nalewkę należy stosować na włosy i skórę głowy trzy razy w tygodniu. Poprzez późniejszy masaż, zawarte substancje powinny jak najbardziej równomiernie wniknąć w skórę głowy i cebulki włosów.

Alternatywą dla masażu może być rozprowadzenie nalewki na włosach za pomocą grzebienia. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zabieg należy pozostawić na noc – co najmniej 30 minut. Nie jest konieczne wypłukiwanie nalewki.

Skutki uboczne Rezilin

Jeśli nalewka jest stosowana zgodnie z zaleceniami, nie należy się spodziewać żadnych skutków ubocznych Rezilin. Możemy potwierdzić to stwierdzenie dotyczące tolerancji. W naszym teście własnym osoba testująca przez cały okres nie doświadczyła żadnych niepożądanych objawów towarzyszących. Naturalne składniki są generalnie dobrze tolerowane, o ile nie ma się alergii na któryś z aktywnych składników.

Jednak pozytywne doświadczenia naszej osoby testującej nie były odosobnionym przypadkiem – inni użytkownicy również zgłaszają bardzo dobrą tolerancję podczas leczenia Rezilin® Basil Extract Hair Treatment.

Zrób swój własny ekstrakt z bazylii Rezilin

Jeśli nie zdecydujesz się kupić Rezilin, można również zrobić taką nalewkę samodzielnie. Dzieje się tak dlatego, że składnik zawarty w bazylii ma wszechstronny i pozytywny wpływ na włosy i skórę głowy. W tym przypadku potrzebne będą suszone liście bazylii i alkohol (co najmniej 40 procent). Aby dokładnie przygotować taką nalewkę, w internecie można znaleźć wiele przepisów, które można wypróbować.

Najczęściej zadawane pytania

W tej sekcji podsumowaliśmy najważniejsze informacje o Rezilin w postaci pytań i odpowiedzi. W ten sposób masz wszystko, co musisz wiedzieć o tej kuracji do włosów w skrócie.

Cena Rezilin

Klient płaci 39,95 euro za 100 ml odżywki do włosów od producenta. Normalna cena wynosi 54,95 euro, ale klient otrzymuje 27% zniżki od producenta. Na innych stronach sprzedaży oferowana jest normalna cena. Oczywiście, jest to znacznie tańsze dla użytkowników, aby zrobić taką nalewkę samodzielnie.

Czy mogę zamówić Rezilin z Allegro?

Nalewka jest również oferowana na Allegro i innych platformach sprzedażowych. Ceny są jednak znacznie wyższe niż u producenta. Na Amazon, na przykład, klienci płacą 58,06 euro za butelkę Rezilin.

Czy Rezilin kuracja do włosów jest skutecznym produktem?

Na podstawie naszych doświadczeń z nalewką możemy jasno założyć, że jest to skuteczny produkt, który jest bardzo dobrze tolerowany przez użytkowników, jak obiecał producent.

Jak długo wystarczy mi jedna butelka leku Rezilin?

Według producenta, 100 ml powinno wystarczyć klientom na 12 tygodni. Jeśli używasz go trzy razy w tygodniu, myślimy, że jest to realistyczne.

Kiedy nie stosować Rezilin?

Nie należy stosować leku Rezilin, jeśli występuje alergia, nietolerancja lub nadwrażliwość na składnik aktywny. Produkt nie powinien być również stosowany w przypadku utraty włosów z powodu choroby.

Analiza Rezilin

Szczerze mówiąc, jesteśmy bardziej niż pozytywnie zaskoczeni przez Rezilin leczenia włosów. Spodziewaliśmy się wiele po tym produkcie, ale w końcu nasze oczekiwania zostały przekroczone. W naszym autoteście udało nam się potwierdzić deklaracje producenta o szybkim efekcie. Dobra tolerancja dotyczyła również naszej osoby badanej.

Pozytywnymi opiniami dotychczasowych użytkowników odznacza się również bezfabryczny wygląd. Blogerzy i influencerzy mogą publicznie zamieszczać swoje osobiste opinie i doświadczenia na temat nalewki. W związku z tym, możemy polecić Rezilin bez wątpienia jako skuteczny środek przeciwko wypadaniu włosów. Zawarte powyżej szczegóły na temat produktu oparte zostały na zewnętrznych źródłach na forum, blogach i recenzjach oraz na podstawie ofert na stronach producenta. Więcej na temat problemu wypadania włosów można odszukać pod adresem https://www.webmd.com/skin-problems-and-treatments/hair-loss/default.htm oraz na https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/hair-loss/symptoms-causes/syc-20372926 pod którym opublikowano badania i inne szczegóły.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *