Iladian Direct plus – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Iladian direct plus to produkt stosowany podczas leczenia infekcji intymnych (bakteryjnych, grzybiczych i mieszanych) w postaci tabletek dopochwowych.

Efekty Iladian direct plus

Iladian direct plus opiniePrzyczyną występowania infekcji intymnych jest przede wszystkim zaburzenie naturalnej flory bakteryjnej pochwy, która tworzy barierę ochronną pochwy chroniąc ją przed nadmiernym rozwijaniem się drobnoustrojów chorobotwórczych. Jest to możliwe, ponieważ korzystne dla organizmu pałeczki Lactobacillus utrzymują pH narządów rodnych na poziomie około 4,5. W efekcie tworzy to środowisko niekorzystne dla bakterii wywołujących infekcje intymne.

Zdarza się jednak, że przez błędy higieniczne, miesiączki, stosunki seksualne, wkładki domaciczne czy zabiegi ginekologiczne ochrona pochwy zostaje naruszona. Dochodzi wtedy do infekcji objawiającej się przede wszystkim pieczeniem, zaczerwienieniem, świądem, bólem podczas stosunku i oddawania moczu oraz upławami. Te ostatnie mogą być gęste, białe i o nieprzyjemnym zapachu w przypadku infekcji bakteryjnych lub przezroczyste, bezwonne i płynne w przypadku infekcji grzybiczych.

Iladian direct plus w oparciu o tą wiedzę został opracowany tak by łagodzić te objawy i walczyć z infekcją. Jego głównym efektem jest przywrócenie i utrzymanie prawidłowego pH pochwy. Tworzy to warunki niekorzystne dla rozwoju bakterii i grzybów. Składniki zawarte w tabletkach, a szczególnie inulina, sprzyjają rozwojowi naturalnej flory bakteryjnej, która spełnia funkcję ochronną i zapobiega namnażaniu się bakterii wywołujących infekcje intymne. Dodatkowo kwas L-askorbinowy utrzymuje kwaśny odczyn pochwy co niekorzystnie wpływa na rozwój drobnoustrojów chorobotwórczych. Efekty Iladian direct plus można odczuć niezwykle szybko dzięki witaminie E i kwasowi hialuronowemu. Substancje te nawilżają błonę śluzową pochwy dzięki czemu skutecznie łagodzą suchość, świąd i uczucie napięcia, a także minimalizują możliwość wystąpienia mikro-urazów. Dodatkowo Iladian direct plus ogranicza występowanie upławów i hamuje nieprzyjemne zapachy.

Iladian direct plus sprawdza się w przypadku kobiet często uczęszczających na basen lub korzystających z jacuzzi, sauny oraz solarium, ze względu na działanie nawilżające i utrzymywanie odpowiedniego pH pochwy. Dzięki temu sprawdza się też świetnie w przypadku występowania świądku, suchości, uczucia napięcia pochwy. Iladian direct plus sprzyja rozwojowi naturalnej flory bakteryjnej, więc jest dobrym wyborem do stosowania podczas przyjmowania preparatów przeciwbakteryjnych i doustnych antybiotyków, a także po zakończeniu takiej kuracji jako czynnik przywracający odpowiednie pH pochwy. Można go też z powodzeniem stosować jako pomoc w leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy. Działanie nawilżające i łagodzące ma też zastosowanie w łagodzeniu nieprzyjemnych skutków klimakterium (stan okołomenopauzalny).

Opine Iladian direct plus

Większość kobiet stosujących Iladian direct plus jest zadowolona z jego działania. Uważają preparat za skuteczny w łagodzeniu infekcji miejsc intymnych. Jako największą zalety wymieniają szybkie działanie. Kolejnym plusem jest wszechstronność produkty, gdyż może być stosowany przy infekcjach grzybiczych, bakteryjnych i mieszanych. Duże uznanie zyskuje także profilaktyczne działanie produktu polegające na utrzymaniu odpowiedniego pH pochwy i nawilżeniu błony śluzowej.. Iladian direct plus chwalą też kobiety w okresie okołomenopauzalnym, czyli klimakterium. Użytkowniczki chwalą również bezpieczeństwo preparatu, ponieważ składniki w nim zawarte należą do tych mniej inwazyjnych, a jedynym skutkiem ubocznym jaki może wystąpić podczas kuracji jest pieczenie pochwy. Dodatkowo można przeczytać, że produkt nie plami bielizny, jest łatwo dostępny, łatwy w aplikacji., w przystępnej cenie i można go nabyć bez recepty. Produkt ma też działać bardzo dobrze razem z innymi produktami z serii Iladian takimi jak probiotyk w tabletkach dopochwowych czy żel do leczenia infekcji intymnych. Na stronie producenta możemy przeczytać, że Iladian direct plus został pozytywnie oceniony przez 86% ankietowanych kobiet, a 93% przyznaje, że preparat pomógł im skutecznie zmniejszyć wydzielanie się upławów. Oprócz tego według przeprowadzonych sondaży tabletki mają odczuwalnie redukować wydzielanie się nieprzyjemnego zapachu już po jednym dniu stosowania, a po dwóch dniach redukować odczuwalnie uczucie pieczenia i swędzenia miejsc intymnych.

Opinie Iladian direct plus bywają też negatywne. Pojawiają się stwierdzenia, że preparat radzi sobie zazwyczaj przy drobnej infekcji jednak przy bardziej rozwiniętej niekonieczne. Dodatkowo ma on nie zawsze radzić sobie z przywracaniem odpowiedniego pH po antybiotykoterapii. Wiele osób zwraca uwagę na skład teoretycznie zbyt słaby by skutecznie radzić sobie z infekcjami. Można też czasami natrafić na niezwykle skrajne stwierdzenia jakoby właśnie profilaktyczne stosowanie preparatu miało wywoływać infekcje.

Ogólnie jednak spora część kobiet stosujących Iladian direct plus jest zadowolona z jego działania i deklaruje, że albo od dawna używa Iladian direct plus profilaktycznie albo sięgnie po niego znowu w razie wystąpienia kolejnej infekcji. Produkt wypada też bardzo dobrze w przypadku zestawienia z innymi tego typu produktami. Kobiety mając do wyboru albo Iladian direct plus albo inny preparat o podobnym działaniu przyznają, że chętniej sięgnęły by właśnie po Iladian.

Skład Iladian direct plus

Skład Iladian direct plus to przede wszystkim kwas L-askorbinowy (znany również jako witamina C, służy zakwaszeniu środowiska pochwy w celu przywrócenia jej odpowiedniego pH, w którym chorobotwórcze drobnoustroje nie mogą się rozwijać), witamina E (odżywia i wspomaga proces gojenia błony śluzowej pochwy, która stanowi naturalną barierę ochronną przed infekcjami), kwas hialuronowy (nawilża, odżywia, regeneruje i wspomaga proces gojenia błony śluzowej) i inulina (stanowi pożywkę dla bakterii Lactobacillus przez co pomaga przywrócić naturalną florę bakteryjną pochwy). Dodatkowe składniki wspomagające to stearynian magnezu i laktoza.

Skutki uboczne Iladian direct plus

Skutki uboczne Iladian direct plus praktycznie nie istnieją. Jeśli produkt stosowany jest zgodnie z instrukcją na ulotce i osoba korzystająca z preparatu nie ma nadwrażliwości na żaden ze składników to jedynym odchyleniem od normy, które może wystąpić podczas stosowania jest bardzo rzadko pojawiające się pieczenie pochwy. W przypadku gdy ma się wrażenie, że pomimo stosowania preparatu infekcja się zaostrza należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Stosowanie Iladian direct plus

Stosowanie Iladian direct plus zależy od celu w jakim się go przyjmuje. Jedno opakowanie produktu zawiera 10 tabletek dopochwowych. Jeśli stosuje się go w celach leczniczych należy przyjmować jedną tabletkę dziennie przez co najmniej siedem, ale nie dłużej niż 10 dni. Inna częstotliwość stosowania jest możliwa tylko na zalecenie lekarza. Ważne jest by rozpocząć przyjmowanie produktu jak najszybciej od momentu zaobserwowania niepokojących objawów mogących wskazywać na infekcję grzybiczą, bakteryjną lub mieszaną. Jeśli dojdzie do nasilenia objawów lub jeśli po 10 dniach przyjmowania preparatu stan nie ulegnie poprawie należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Natomiast w sytuacji przyjmowania Iladian direct plus profilaktycznie należy przyjmować jedną tabletkę dwa razy w tygodniu. W obu przypadkach proces aplikacji wygląda identycznie. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie, najlepiej zrobić to w nocy przed położeniem się spać. Należy pamiętać by umyć ręce przed, a także po aplikacji preparatu.

Iladian direct plus nie powinny stosować osoby z nadwrażliwością, na którykolwiek ze składników (witaminę E, kwas hialuronowy, inulinę, laktozę, stearynian magnezu lub kwas L-askorbinowy). Tabletki nie powinny być przyjmowane gdy uszkodzone są błony śluzowe okolic intymnych. Innym przeciwskazaniem jest występowanie upławów z krwią. W takimk przypadku należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem. Tabletek nie powinno się też stosować razem z innymi lekami i preparatami przyjmowanymi dopochwowo.

Kobiety w ciąży i/lub karmiące piersią przed rozpoczęciem stosowania Iladian direct plus powinny skonsultować to ze swoim lekarzem prowadzącym. Należy również pamiętać, że Iladian direct plus zalecany jest głównie jako środek pomocniczy w leczeniu infekcji intymnych lub do stosowania profilaktycznego.

Gdzie kupić Iladian direct plus?

Iladian direct plus można spokojnie nabyć w aptekach jak i zamówić przez Internet. Istnieje również możliwość połączenia tych dwóch rzeczy, Na stronach internetowych większości aptek istnieje możliwość zamówienie wybranego produktu online z opcją dostarczenia go kurierem pod wskazany adres, ale także do wybranej placówki należącej do danej apteki. Rozwiązanie to ma ten plus, że pozwala uniknąć kosztów wysyłki, które niejednokrotnie przekraczają koszt samego preparatu.

Większość aptek sprzedaje Iladian direct plus i ma je na stanie przez co można nabyć produkt od ręki. Apteki, które dodatkowo oferują sprzedaż przez Internet bądź możliwość zamówienia produktu do wybranej placówki to między innymi DOZ.pl, Apteka Internetowa, Apteka iPlus, Ziko Apteka, Aptelia, mojaapteka.pl., Apteka Natura, Apteka Sowa, Apteka Centauria.

Inne sklepy Internetowe nie będące aptekami, w których można kupić Iladian direct plus to między innymi Vital shop, allegro, Moja Zielarnia, StacjaZdrowie, Drogeriawsieci.pl.

Dodatkowo tabletki można znaleźć też, w niektórych drogeriach typu Rossmann, Natura czy SuperPharm.

Cena Iladian direct plus

Cena Iladian direct plus waha się między dwanaście, a nawet dwadzieścia złotych przy czym średnio jest to szesnaście złotych za zawierające 10 tabletek opakowanie.

Gdzie kupić Iladian direct plus by było najtaniej? Teoretycznie przez Internet jednak jest to dobre rozwiązanie tylko przy większych zakupach na danej stronie, ponieważ sam koszt przesyłki często potrafi przekroczyć koszt jednego opakowania. W takim przypadku taniej wychodzą apteki, ewentualnie drogerie. Najlepszą i najtańszą opcją jest zamówienie Iladian direct plus na stronie internetowej apteki z opcją dostarczenia do wybranej placówki. W ten sposób można mieć pewność, że lek będzie na stanie i jednocześnie uniknąć ponoszenia kosztów wysyłki.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *