Bio Slim NIE KUPUJ przed przeczytaniem recenzji! Nowe Opinie

Odchudzanie nie jest łatwe i nie jest szybkie. Dlatego ludzie często próbują stosować ekstremalne diety, które przyspieszają ten proces, ale mogą być bardzo trudne do utrzymania.

Innym razem jednak po prostu nie wiesz, od czego zacząć, a powolne tempo, w jakim spada igła na wadze, nie zachęca do kontynuowania aktywności fizycznej lub przynajmniej zmniejszenia porcji.

Jakkolwiek by nie było, rozwiązaniem jest Bio Slim: suplement odchudzający w kroplach, który podbił Amerykę i w końcu dotarł do nas.

Co to jest Bio Slim?

Bio Slim opinieBio Slim to suplement w kroplach oparty na naturalnych składnikach, który pomaga schudnąć działając na dwa fronty:

 • z jednej strony pomaga hamować apetyt, więc czujesz się mniej głodny i mniej jesz;
 • z drugiej strony, przyspiesza metabolizm poprzez wywołanie ketozy.

Produkt ten z nazwy może przypominać inny produkt pod podobną nazwą Bioslimin który również dostępny jest w Polsce.

Co to jest ketoza?

Ketoza to proces, który organizm uruchamia, gdy zabraknie mu glukozy, czyli gdy całkowicie wyeliminujemy z diety węglowodany. Jak wiadomo, głównym źródłem energii wykorzystywanej przez organizm są węglowodany, które przekształcane są w glukozę trafiającą do krwiobiegu. Kiedy brakuje tego źródła energii, organizm jest zmuszony do korzystania z innego źródła energii, aby utrzymać się podczas codziennych czynności: rezerw tłuszczu. Kiedy ketoza zostaje wywołana, organizm dosłownie zjada tkankę tłuszczową, szybko ją spalając i przekształcając w energię.

Diety ketogeniczne (lub keto) opierają się na tej zasadzie: całkowicie eliminują węglowodany złożone i cukry z diety, aby wywołać ketozę i przyspieszyć utratę wagi. Problemem jest jednak to, że te diety są raczej trudne do przestrzegania, ponieważ:

 • konieczne jest całkowite wyeliminowanie cukrów i węglowodanów, a więc pieczywa, makaronów, wszelkiego rodzaju zbóż, ziemniaków, słodyczy, soków owocowych, napojów bezalkoholowych, a także roślin strączkowych oraz niektórych rodzajów bardzo słodkich owoców i warzyw (np. bananów, fig, marchwi, dyni, winogron);
 • tak restrykcyjna dieta ma tendencję do generowania, zwłaszcza w ciągu pierwszych kilku tygodni, pewnych skutków ubocznych: ciągłe uczucie braku apetytu, bóle głowy, uczucie wyczerpania;
 • jest to niezrównoważona dieta, której nie można stosować dłużej niż przez miesiąc.

Efekty Bio Slim

Bio Slim wyzwala proces ketozy nawet w przypadku braku diety ketogenicznej. Zasadniczo, dodatek zachęca organizm do korzystania z rezerw tłuszczu dla energii, której potrzebuje, co prowadzi do znacznie szybszej utraty wagi.

Dla kogo Bio Slim?

 • jako uzupełnienie diety ketogenicznej, ponieważ oferuje realną pomoc zarówno w przyspieszeniu utraty wagi jeszcze bardziej, jak i w wyeliminowaniu skutków ubocznych diety, takich jak uczucie głodu i zmęczenia, które często występują podczas stosowania tej diety;
 • osoby, które stosują zrównoważony plan odchudzania, przez co potrzebują dużo czasu na uzyskanie widocznych efektów na sylwetce i chcą przyspieszyć rezultaty;
 • tych, którzy nie są w stanie przestrzegać diety lub ćwiczeń konsekwentnie, ale nadal chcą zacząć eliminować kilka dodatkowych kilogramów w sposób naturalny.

Suplement może być przyjmowany przez zdrowe, dorosłe kobiety i mężczyzn. Nie zawiera glutenu i dlatego jest odpowiedni również dla osób z celiakią.


Ranking produktów na Odchudzanie - Czerwiec 2023 r.

Czym są tabletki na odchudzanie oraz analiza.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 09.02.2024

Skład Bio Slim

Bio Slim składa się z czterech składników roślinnych, które w połączeniu działają synergicznie, aby pobudzić Twój metabolizm, nie zmuszając Cię do nadmiernego jedzenia. Skład Bio Slim powinien być udostępniony również przez Główny Inspektorat Sanitarny w tym dane i pozostałe właściwości.

Kurkuma

Kurkuma to przyprawa pochodzenia indyjskiego o właściwościach oczyszczających, antyoksydacyjnych i przeciwzapalnych, która jest również cenną pomocą podczas prób odchudzania.

Kurkuma w rzeczywistości:

 • wspomaga proces trawienia poprzez stymulowanie produkcji żółci;
 • przyspiesza przemianę materii, szczególnie tłuszczów i cukrów;
 • wspomaga spalanie tłuszczu, ponieważ pobudza organizm do wykorzystania go jako źródła energii;
 • hamuje pewne stany zapalne, które mogą być odpowiedzialne za nadwagę i otyłość;
 • sprzyja uczuciu sytości.

Wszystkie te właściwości zostały naukowo udowodnione w kilku badaniach, które wykazały, że regularne spożywanie kurkumy może zmniejszyć wskaźnik masy ciała i promować utratę wagi i zmniejszenie talii.

Ponadto, badania wykazały bardzo ciekawą cechę tego składnika, a mianowicie jego zdolność do ograniczenia gromadzenia się masy ciała i tkanki tłuszczowej nawet po zaprzestaniu reżimu obejmującego niskokaloryczną dietę i ćwiczenia.

Griffonia

Griffonia zawiera prekursor serotoniny, tzw. hormonu dobrego samopoczucia: odpowiedzialnego za regulację snu, głodu i nastroju.

Dzięki tej właściwości gryfonia ma potrójne działanie:

 • reguluje poczucie apetytu, sprawiając, że czujesz się mniej głodna, a tym samym zachęcając Cię do jedzenia mniejszej ilości pokarmów, dzięki czemu łatwiej jest ograniczyć ilość spożywanych pokarmów, a tym samym ilość przyjmowanych kalorii;
 • poprawia nastrój, dzięki czemu czujesz się szczęśliwszy i mniej zestresowany;
 • dzięki swojemu wpływowi na nastrój, jest cenną pomocą w walce z nerwowym głodem, który często prowadzi do niekontrolowanej chęci na wysokokaloryczne, niezdrowe jedzenie typu comfort food.

Ponadto gryfonia reguluje rytm okołodobowy, tj. rytm sen-budzenie, pomagając Ci lepiej wypocząć, a tym samym stawić czoła dniu z odpowiednią energią.

Lotos indyjski

Lotos indyjski jest świętym kwiatem dla religii buddyjskiej i przypisuje mu się wiele właściwości.

Obejmują one potencjalną zdolność do stymulowania termogenezy, tj. produkcji ciepła przez organizm, promując w ten sposób zużycie kalorii nawet w spoczynku.

Lotos ma również właściwości trawienne, antyoksydacyjne, przeciwzapalne, relaksujące i dobre na koncentrację.

Korzeń Yacon

Wreszcie, Yacon Root to słodka marchew z Ameryki Południowej, która jest uważana za prawdziwe superfood i jest używana na Wschodzie do naturalnej kontroli poziomu cukru we krwi.

Yacon jest przydatny w odchudzaniu, ponieważ zawiera inulinę: błonnik, który w kontakcie z płynami pęcznieje, tworząc rodzaj żelu, który wypełnia żołądek, sprzyjając uczuciu pełności, dzięki czemu czujesz się syty i jesz mniej. Więcej o Yacon można odszukać również pod adresem https://www.webmd.com/diet/health-benefits-yacon-root w tym dane i pozostałe właściwości

Korzeń jest również bogaty w fruktooligosacharydy, naturalne prebiotyki, które wspierają zdrowie, regularność i prawidłowe funkcjonowanie jelit.
Inne składniki

Oprócz tych 4 potężnych składników, istnieje kompleks witamin, minerałów i aminokwasów, w tym witaminy B1, witaminy B12, chromu i L-karnityny, które są przeznaczone do:

 • wspomagają przemianę materii, zwłaszcza lipidów i cukrów;
 • aby zapewnić Ci stały zastrzyk energii przez cały dzień, ponieważ biorą one udział w przekształcaniu pożywienia w energię;
 • wspomagają koncentrację i sprawność umysłową.

Bio Slim pomaga zmniejszyć głód i spalić tkankę tłuszczową. Efektem tego połączenia jest konkretne i widoczne wyszczuplenie:

 • Twoja sylwetka będzie wyglądała na wymodelowaną;
 • Zauważysz redukcję złogów tłuszczu, nawet tych najbardziej uporczywych..;
 • Twoje ciało będzie wydawało się szczuplejsze i bardziej harmonijne.

Co więcej, Bio Slim oferuje również konkretne wsparcie dla ogólnego dobrego samopoczucia organizmu, zwłaszcza jeśli stosujesz go jako część diety odchudzającej, ponieważ działa na dwa czynniki często pomijane przez produkty odchudzające:

 • Twój nastrój, który podczas diety ma tendencję do obniżania się i wywoływania epizodów nerwowego głodu, ulega wyraźnej poprawie i ożywieniu;
 • Przywrócona zostaje energia, której często brakuje podczas stosowania restrykcyjnych diet.

Dlatego też, stosując Bio Slim, nie tylko stracisz na wadze, ale także poczujesz się spokojniejszy, szczęśliwszy, bardziej przejrzysty i witalny.

Stosowanie Bio Slim

Bio Slim należy przyjmować zgodnie z zaleceniami podanymi na opakowaniu. Oto jak.

Aby zażyć Bio Slim, weź 25 kropli suplementu w szklance wody, soku lub soku owocowego, dobrze wymieszaj aż do rozpuszczenia kropli i wypij mieszankę.

Bio Slim należy przyjmować dwa razy dziennie, przed obiadem i przed kolacją.

Jak długo powinienem brać Bio Slim?

Bio Slim powinien być przyjmowany przez co najmniej jeden miesiąc. Zabieg może być przedłużany aż do uzyskania pożądanych rezultatów.

Jak długo wystarcza jedna butelka?

Jedna buteleczka, zawierająca 20ml produktu, wystarcza na kilka pierwszych tygodni kuracji.

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty?

Pierwsze efekty działania Bio Slim zauważysz już po pierwszym tygodniu kuracji: zauważysz, że Twoje ciało wygląda na bardziej suche i dopracowane.

Aby w pełni docenić działanie preparatu Bio Slim i uzyskać znaczące rezultaty, należy kontynuować kurację przez co najmniej 4 tygodnie.

Oczywiście korzyści z kuracji Bio Slim będą szybsze i bardziej znaczące, jeśli oprócz przyjmowania suplementu zdecydujesz się na stosowanie diety odchudzającej i regularne ćwiczenia.

Skutki uboczne Bio Slim

Bio Slim jest naturalnie wolny od przeciwwskazań i skutków ubocznych. Nie zawiera glutenu, więc może być przyjmowany również przez osoby z nietolerancją glutenu.

Kto nie może zażywać Bio Slim?

Nie zażywaj Bio Slim, jeśli masz alergię, wrażliwość lub nietolerancję na jeden lub więcej składników wymienionych na opakowaniu. Należy również unikać przyjmowania go w czasie ciąży i karmienia piersią.

W przypadku trwającej terapii lekowej lub przebytych chorób należy zasięgnąć porady lekarza.

Czy Bio Slim jest bezpieczny?

Tak, jest to w 100% bezpieczny suplement, wyprodukowany w Unii Europejskiej i posiadający certyfikat Good Manufacturing Practice oraz FSSAI. Produkowany jest przy użyciu wyłącznie naturalnych składników najwyższej jakości, bez użycia GMO.

Opinie Bio Slim

Opinie tych, którzy wypróbowali Bio Slim mówią same za siebie: suplement jest naprawdę skuteczny w ułatwianiu utraty wagi. Oto co mają do powiedzenia niektórzy konsumenci, którzy używali tego produktu.

Byłam na diecie keto, kiedy odkryłam Boslim. Jak tylko włączyłam dropsy do swojego jadłospisu, zaczęłam bardzo szybko chudnąć. Nie potrzebowałam nawet wagi, aby ocenić jego skuteczność – na własne oczy widziałam, jak dzień po dniu znikał tłuszcz na moim brzuchu i biodrach. Więc ten produkt zadziałał dla mnie świetnie!

Bio Slim nie tylko hamuje apetyt, ale również poprawia sprawność umysłową! Kiedy zacząłem brać te krople, zauważyłem, jak łatwo było mi rozwiązać wszystkie moje problemy. Teraz pracuję lepiej i szybciej i mam więcej wolnego czasu. Lubię nie być cały czas głodna i nie denerwuję się już, bo chcę zjeść coś zakazanego. Kilogramy znikają bez żadnego wysiłku, a ja cieszę się życiem. Dziękuję Bio Slim!

Stosuję dietę keto i wcześniej odczuwałam ciągłe zmęczenie, ponieważ jest to dieta niezbilansowana. Dzięki tym kroplom czuję się szczęśliwszy i bardziej energiczny, a mój sen również się poprawił. Z Bio Slim, waga zaczęła schodzić 2 razy szybciej niż z samą dietą! Zaczęłam też czuć się o wiele lepiej, mniej się denerwuję drobiazgami. Znów zaczynam doceniać swoje odbicie w lustrze. A to wszystko dzięki Bio Slim!

Nie miałam nadziei na schudnięcie i prawdopodobnie zrezygnowałabym z tego przedsięwzięcia… gdyby moja przyjaciółka z Nowego Jorku nie poleciła mi wypróbowania diety keto. Wyjaśnił mi, jak bardzo jest to pomocne, a ja pomyślałem: to jest dokładnie to, czego potrzebuję! Nie miałam pojęcia, jak trudne to będzie dla mnie… I wtedy odkryłam Bio Slim. Te krople sprawiają, że proces odchudzania jest znacznie szybszy i łatwiejszy. A oni mi pomogli! Ogólnie rzecz biorąc, dieta keto działa znacznie lepiej z Bio Slim. A co najważniejsze, w końcu pozbyłam się wiecznego uczucia głodu. Wspaniałe!

Gdzie kupić Bio Slim?

Możesz kupić Bio Slim na oficjalnej stronie internetowej: wypełnij formularz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu i poczekaj, aż operator oddzwoni do Ciebie natychmiast, aby potwierdzić zamówienie.

Czy jest on dostępny w aptekach, sklepach zielarskich lub na Allegro?

Bio Slim nie jest sprzedawany w aptekach, sklepach ze zdrową żywnością ani na Amazon. Wyeliminowanie pośredników jest najlepszym sposobem zarówno na zagwarantowanie oryginalności i bezpieczeństwa produktu, jak i na utrzymanie przystępnej ceny.

Cena Bio Slim

Bio Slim ma wartość rynkową 137 PLN za butelkę (ale jest świetna oferta dla Ciebie, czytaj dalej).

Czy są jakieś zniżki lub oferty specjalne?

Obecnie dostępna jest specjalna oferta z 50% zniżką: przez ograniczony czas możesz zamówić butelkę Bio Slim za połowę ceny i zapłacić 39€.

Bio Slim jest doskonałym produktem do utraty wagi, ponieważ oferuje całkowite wsparcie, jak to:

 • zmniejsza uczucie głodu
 • zmniejsza głód nerwowy
 • stymuluje metabolizm i spalanie tłuszczu;
 • wspomaga nastrój i energię.

Dzięki tak wszechstronnemu działaniu Bio Slim jest idealnym suplementem do stosowania zarówno podczas diety, jak i w ramach normalnego trybu życia, gdyż w pierwszym przypadku wzmacnia i przyspiesza efekty diety, a w drugim wspomaga odchudzanie nawet bez niej.

Kolejnym plusem jest cena, która jest doskonała jak na tego typu produkt i stanowi prawdziwą inwestycję zarówno w swoją sylwetkę i urodę, jak i w zdrowie i dobre samopoczucie.

Poznaj również najlepsze suplementy odchudzające na rynku.

Alicja Król

✓ Zweryfikowany
Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

Autorem artykułu jest Alicja Król

Absolwentka medycyny w zawodzie dietetyki. Dietetyka i zdrowe jedzenie nie jest mi obce. Trening personalny w temacie odchudzania i układania jadłospisów to jest to co lubię. Publikuję aktualne recenzje i opinie opublikowane na różnych forum i portalach społecznościowych.

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *